Zula Mobile yeni yamayla emülatör kullananlara dur dedi

zula mobile güncelleme
Zula Mobile yeni yamasıyla birlikte emülatör kullanımını engelledi.

Zula Mobile yeni yamasıyla birlikte emülatör kullanımını engelledi. Kısa bir süre önce çıkan ve yaklaşık 2 milyon oyuncu tarafından oynanan Zula Mobile, v0.10 Yaması’yla birlikte emülatör kullanarak oyunu PC üzerinden oynayan oyunculara izin vermediğini açıkladı. Ayrıca Zula sistem gereksinimleri tarafından da haberler var. Yamanın notlarını hemen aşağıda görebilirsiniz.

Emülatör kullanımı engellendi, sadece mobil cihazlarda oynanabilecek. Mobil oyuncuların mobil oyuncular ile daha adil şartlarda karşılaşmalarını istiyoruz.

Zula Mobile v0.10 Yama Notları

  • Alt sınıf cihazlar için hafıza optimizasyonu yapıldı. 2GB ve daha az RAM kapasitesine sahip cihazlardaki donma ve kapanma sorunları hakkında iyileştirmeler yapıldı. Yine de donma ve kapanma sorunu ile karşılaşıyorsanız, oyunun grafik ayarlarını düşüğe almanızı öneriyoruz (cihaz daha yüksek ayarları kaldırmıyor olabilir). Optimizasyon çalışmalarımız sonraki sürümlerde de devam edecek.
  • Alt sınıf cihazlardaki oyun sonu ekranı optimizasyonu geliştirildi. *Hile kullanımına karşı engeller eklendi. Hileye karşı olan amansız savaşımız devam edecek!
zula mobile sistem gereksinimleri pc
Zula sistem gereksinimleri yönünden gayet iyi diyebiliriz.

Hata Düzeltmeleri

  • Safranbolu haritasında, B noktasındaki bomba çözememe hatası düzeltildi. Artık bombayı daha dikkatli korumanız gerekecek.
  • Bazı oyuncuların yaşadığı “ekran karışmaları” giderildi; yine de takip altında tutuyoruz.
  • Bazı durumlarda ödeme yaptıktan sonra ürün gelmemesi hatası düzeltildi.
  • Bazı durumlarda, Google Play’den yapılan ödeme sonrasında yükleme ekranında takılma sorunu düzeltildi.
  • Sabotaj modunda tur süresi bittiğinde yapılan atışın, sonraki tur başlangıcın etki etmesi düzeltildi. Mermiler artık zamanda yolculuk etmeyecek. *Bazı silah kasalarındaki bozuk arka planlar düzeltildi.
  • TDM modunda artık bomba ile kendinizi öldürdüğünüzde kendi takımınıza puan kazandırmayacaksınız, sonuçta modun adı takım kendini öldür (TKÖ) değil.

Zula Mobile yeni yama yamasıyla birlikte birçok optimizasyon ile oyuncuların karşısına çıktı. Cihazı oyunu kaldırmayan veya cihazı nedeniyle sorun yaşayan oyuncuların bu oyuna bir şans daha vermesini öneriyoruz. 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts