Brawl Stars Mart 2020 Güncelleme Notları

Brawl Stars mart güncellemesinin detayları yeni Brawl Talk ile karşımıza çıktı.
brawl stars savaş
Yepyeni Savaş Topu’na hazır mıyız?

Brawl Stars mart güncellemesinin detayları yeni Brawl Talk ile karşımıza çıktı. 14 Mart’ta paylaşılan güncelleme notlarına göre yeni aksesuar, yepyeni kostümler ve çok daha fazlası oyuncularla buluştu. Güncelleme detaylarını bu yazımızda derledik. Ayrıca yeni Brawler Jacky hakkında bilgi almak için de Brawl Stars Jacky yazımıza gidebilirsiniz.

Brawl Talk Türkçe

Bildiğiniz gibi oyundaki birçok gelişme Brawl Talk ile oyunculara aktarılıyor. Son Brawl Talk’u Türkçeye çevirdik, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Eğer açık değilse videonun sağ altında bulunan Türkçe alt yazı seçeneğini açabilirsiniz. İyi seyirler! 🙂

Yeni Ortam

Savaş topu teması yeniliyor. Artık savaş topu teması böyle gözükecek.

brawl stars savaş
Yepyeni Savaş Topu’na hazır mıyız?

Yeni Aksesuar

Gadgets, yıldız gücü gibi karakterin 7. Seviyesinden sonra kutulardan çıkan özel güç. Her karakterin farklı bir gadgets’i olacak ve maçtan belirli bir süreden sonra kullanabileceğiz.

Yeni Karakter Jacky

Jacky, Carl ve Dynimake gibi bir madenci. Elindeki kırıcı ile etrafındakilere hasar veriyor. Süper saldırısı ise Tara gibi rakiplerini kendisine çekiyor. Jacky süper ender karakter olacak.

brawl stars mart
Brawl Stars Jacky

Yeni Skinler

Mart güncellemesiyle birlikte 4 yeni skin karşımıza çıkacak. Darrly, Emz, Penny ve Shelly için yepyeni kostümlerin görsellerini hemen aşağı ekledik.

Maskot Darrly

darrly yeni kostüm
Maskot Darrly

Üniversiteli Emz

brawl stars mart

Siyah Kulaklı Penny

penny yeni kostüm
Siyah Kulak Penny

PSG Shelly

brawl stars mart

PSG Shelly için ne yapmak gerek?

Bilindiği gibi PSG Futbol Kulübü Brawl Stars’ın resmi ortağı. Bu nedenle bu güncellemede PSG Shelly geliyor. PSG Shelly alabilmek için 9 maç kazanmanız gerekiyor. Kazanamadıysanız üzülmeyin! 1-2 hafta sonra markete eklenecek.

shelly kostüm kazanmak
PSG Shelly kazanmak biraz uğraş isteyecek gibi. 🙂

Etkinlik Biletleri Kalkıyor

Yeni güncellemede etkinlik biletlerinin kaldırılacağı söylendi. Bu nedenle güncelleme gelene kadar biletlerinizi harcamanızı tavsiye ederiz.

Yeni Eşleşme Sistemi

Yeni eşleşme sistemi ile eğer ki yanınıza çok düşük kupalı birisi gelirse Underdog oluyorsunuz. Böylelikle yenilirseniz daha az kupa kaybedeceksiniz.

Nisan Güncellemesi

Brawl Talk’ta Nisan ayında gelecek karakter ve skinleri de tanıtıldı. Yeni karakter atıcı olup ismi açıklanmadı. Skin olarak Tanrı Bo, Koç Mike ve Tanuki Jessie gelecek.

Novo Brawler em Abril

Total
0
Shares
9 Yorum
  1. Gadgetslar gerçekten 7.seviyedemi açılacak oha efsaneee gerçi benim 10 seviye karakterlerim daha çokta neyse

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler