Call of Duty Mobile Sezon 11 Hakkında Tüm Detaylar!

Call of Duty Mobile Sezon 11
Call of Duty Mobile Sezon 11

Call of Duty Mobile için sezon 10 sona erdi ve sezon 11 için artık hiçbir engel yok. Call of Duty Mobile bir yıl önce piyasaya sürüldükten bu yana mobil platformdaki en popüler oyunlardan biri haline geldi.

Call of Duty Mobile Sezon 11 Başlangıç ​​Tarihi

Oyunun geliştiricileri, en son yapılan topluluk güncellemesinde şu sözlere yer verdi:

Ekim ayında çok şey olacak ve ekim ayının ortasında gelecek sezona başlayacağız.”

Bu bağlamda CoD Mobile’da sezon 11’in 15 Ekim’de başlaması bekleniyor çünkü en son gelen etkinlik (Technogeek) 14 Ekim’de sona eriyor. Call of Duty Mobile’da çok kısa bir süre önce birinci yıl dönümünü kutladı ve bu vesileyle oyunculara CP çekilişi yapıyor. Çekiliş hakkında detaylı bilgiye Call of Duty Mobile’ın Discord sunucusundan öğrenebilirsiniz.

CoD Mobile Çekiliş
CoD Mobile Çekiliş

Beta Sunucu

Her sezon başlamadan önce oyuncuların beta sunucuda deneyebilecekleri birçok içerik bulunuyor. Bununla birlikte, bir oyuncu Call of Duty Mobile’ın Sezon 11 beta sunucusu hakkında soru sorduğunda verdikleri yanıtta geliştiricilerin akıllarında özel bir şey olduğu çıkarıldı. Ayrıca yıl dönümü güncellemesine yönelik bir sürpriz kapsamında özellikleri gizli tutmak istediklerini de belirttiler. Bu nedenle, CoD Mobile Sezon 11 için beta sunucusu olmayacak.

Ayrıca Reddit’te son topluluk güncellemesinde geliştiriciler şunları da belirtti:

“Bu hafta sonundan itibaren, yıl dönümümüzle ilgili birkaç sosyal medya gönderisi yayınlamaya başlayacağız ve önümüzdeki hafta tüm hızıyla devam edeceğiz! Bunu önümüzdeki sezon hakkında defalarca söylediğimizi biliyoruz ancak sizlere sunmaya hazırladığımız gerçekten çok sayıda video, fragman, ekran görüntüsü ve teaser’ı  paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Call of Duty Mobile’ın sezon 11 ile ilgili paylaşımlarını merak ediyorsanız sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler