Free Fire Dereceli Modda Kullanılabilecek En İyi Karakterler

Free Fire En iyi karakterler
Free Fire’da dereceli modda kullanabileceğiniz en iyi karakterleri sizler için derledik.

Free Fire, dereceli mod ve klasik modu ile oyuncularına heyecanı en tepede hissettiriyor. Free Fire oyununda en iyi diyebileceğimiz karakterler sağladıkları önemli yeteneklerle oldukça iş görüyor.

Free Fire En İyi Karakterler

Oyunda hangi karakterin hangi becerisi olduğunu bilmeniz sizler için çok yararlı olacak. Dereceli modda yükselmek istiyorsanız bunu kesinlikle öğrenmelisiniz. Sizlere vereceğimiz bu en iyi 10 karakteri ekip arkadaşlarınızla birlikte oynarsanız dereceli modda önemli bir yükselmeye şahit olacaksınız.

Free Fire Alok
Bu karakter yeteneği sayesinde takım oyunlarda büyük bir işlev sağlayabilir.

DJ Alok

  • Beceri: Drop the Beat – Kendini ve müttefiklerini iyileştiren ve hareket hızını artıran 6 saniyelik bir aura oluşturur.

Gerçek hayatta Brezilyalı ve aynı ada sahip bir DJ’den esinlenerek yapılan Alok, çoğu oyuncu tarafından Free Fire’ın en güçlü karakteri olarak kabul ediliyor. “Drop the Beat” adlı yeteneği sayesinde hem savunmada hem de hücumda fazlasıyla güçlü bir karakter.

Free Fire A124
Bu karakter oyundaki EP miktarını HP’ye dönüştürme özelliğine sahip.

A124

  • Beceri: Thrill of Battle – Bazı EP’leri HP’ye dönüştürür.

A124, EP’yi anında HP’ye dönüştürme yeteneğine sahip bir çeşit Android’tir ve bu özelliği ise tek başınıza oynarken kullanmanız çok daha yararlı olacak. Çünkü rakibiniz ile karşı karşıya savaşırken sizlere ekstra olarak 50 HP geleceğinden dolayı bir sıfır önde olmuş olacaksınız. EP nasıl kazanırım diye düşünüyorsanız ise oyun içerisinde bulunan mantarları tüketerek veya ikili moda girdiğinizde arkadaşınız Miguel karakterini aldıysa onun özelliğini kullanabilir ve EP’ye sahip olabilirsiniz. A124 karakterini oynarken yanınıza Shiba evcil hayvanını almak işinize fazlasıyla yarayabilir çünkü bu evcil hayvan minimaptaki mantarları tespit etmenize yardımcı olabilir.

Free Fire Rafael
Rafael haritadaki varlığını 8 saniye boyunca gizleyebilir.

Rafael

  • Beceri: Dead Silent – Mini haritadaki görünebilirliğini 8 saniye saklayabilir.

Rafael, keskin nişancı silahlarını kullanan oyuncular için oldukça önemli bir karakter. Rafael özelliği sayesinde mini haritadaki varlığınızı gizleyebilir, bu sayede düşmanlara görünmeden saldırabilirsiniz.

Free Fire Paloma
Paloma karakterini kullanıyorsanız üstünüzde fazladan slotlar açılacak.

Paloma

  • Beceri: Arm dealing – Envanterinizde yer kaplamadan AR cephanesini taşımanızı sağlar.

Paloma oyunun AR uzmanı olarak bilinir. Bununla birlikte, yeteneği silahın gücünü etkilemez bunun yerine size envanterinizde ücretsiz slotlar verir, böylece iyileşme veya el bombaları gibi daha fazla öğe taşıyabilirsiniz.

Free Fire Wolfrahh
Kafan vuruş hasarlarını %25 azaltan bir özelliği mevcut.

Wolfrahh

  • Beceri: Limelight – Kafa vuruşlarından %25 oranda daha az hasar alırsınız.

Bu karakterin yeteneği en iyi şekilde, Av Tüfeği veya SMG gibi vücut atışları yapan silahlarla çalışır. Headshot hasarında %25 azalma görülebilir.

Free Fire Kapella
Kapella’nın yeteneği özellikle diğer şifa becerileri ile birlikte kullanıldığında çok büyük iş görür.

Kapella

  • Beceri: Healing Song – İyileşmenin etkilerini arttıran ve bir müttefik düştüğünde kaybedeceği HP miktarını azaltan bir yeteneği bulunur.

Kapella’nın yeteneği, özellikle diğer şifa becerileri ile birlikte kullanıldığında oldukça işe yarar bir yeteneğe dönüşüyor. Healing Song takım modunda en çok iş yapan yetenek. Düşürülen takım arkadaşlarını hemen iyileştirebilen ve kalktığı anda HP miktarını yüksek seviyeye çıkartan bir yeteneğe sahip.

Free Fire Shani
Shani her rakip öldürdüğünde mevcut zırh değerini arttırabilir.

Shani

  • Beceriler: Gear Recycle – Her başarılı öldürmeden sonra zırh dayanıklılığını geri kazanabilirsiniz.

Bu bir tür sahte iyileşmedir. Her öldürmeden sonra, 20 zırh dayanıklılığı kazanırsınız ve ekstra puanlar mevcut zırhınızı seviye 3’e yükseltebilir.

Free Fire en iyi karakterler
Araç sürerken hem kendisini hemde takım arkadaşlarının HP’sini yükseltir.

Notora

  • Beceri: Racer’s Blessing – Araç sürerken HP’yi takım arkadaşlarına ve kendisine geri yükleyebilir.

Notora’nın becerisi, araçla dolaşmayı seven veya bir takım maçında destek yeteneği oynamak istemeyen insanlar için tercih edilebilir. Araba süren kişi bu yeteneğe sahip olduğu sürece, takımdaki herkes HP’lerini kolayca yükseltebiliyor.

Free Fire en iyi karakterler
Patlayıcı öğelerin hasarını arttırır.

Alvaro

  • Beceri: Art of Demolition – Patlayıcıların hasarını ve menzilini arttırır.

Patlayıcılarınızı nasıl ve ne zaman atılacağını biliyorsanız Alvaro sizler için mükemmel bir karakter olacak. Yeteneği el bombalarından, petrol varillerinden, kara mayınlarından ve hatta araç patlamalarından kaynaklanan hasarı artırır.

Free Fire en iyi karakterler
Hasar aldığında hareket hızı %25 artabilir.

Joseph

  • Beceri: Nutty Movement – Hasar alırken hareket hızını arttırabilir.

Bu karakterin yeteneği, kaybettiğiniz bir savaştan çekilmeniz işin iş görebilir. Çünkü bu karakter hasar aldıkça %20 hareket hızı alacak, bu da sizin o savaş alanından kaçmanız için harika bir yetenek olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts