Garena Free Fire kod sistemi nasıl çalışır?

Garena Free Fire’da para harcamadan elmas, kostüm veya evcil hayvan elde etmek ister misiniz?
garena free fire kod sistemi
Garena Free Fire’da elde ettiğiniz kodları nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Garena Free Fire kod sistemi, oyun içerisinde elmas harcamadan çeşitli şeyler elde edebileceğiniz bir uygulama. Çoğu oyunda bulunan bu sistem Garena Free Fire’da da bulunuyor. Elinizde bir kod varsa ancak nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız çözüm çok basit.

Garena Free Fire Kod Sistemi

Garena Free Fire oyuncuları, sahip oldukları elmasları kullanarak kostüm, evcil hayvan gibi çeşitli şeylerin sahibi olabiliyor. Bunları elde etmek için elmas almanız gerekse de zaman zaman Garena ekibi, oyun içerisindeki tüm oyuncuları düşünerek genel bir kod paylaşımı yapabiliyor. Bu kod paylaşımı ile oyuncular elmas, nadir kostüm veya fazlasını elde edebiliyor.

garena free fire kod sistemi listesi
Garena Free Fire’da para harcamadan da kostüm elde etmek mümkün.

Bu içeriğimizde, kod ve ödül sistemine dair detayları paylaşarak bu kodları nasıl kullanacağınıza, ilk bakışta kodun sahte mi gerçek mi olduğunu nasıl anlayacağınıza değineceğiz. Tüm bunları öğrendikten sonra Garena ekibinin cömertliğinden sizde kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Kodlar nerede kullanılır?

garena free fire kod sistemi kodlar nerede kullanılır
Garena Free Fire’ın ödül sitesi haricinde hesap bilgilerinizi hiçbir siteyle paylaşmayın.

Garena Free Fire kod sistemine geçmeden önce uyaralım. Eğer hesabınızın güvenliğini sağlamak istiyorsanız Garena Free Fire’ın ödül sitesi haricinde hiçbir siteyle kullanıcı bilgilerinizi paylaşmayın. Aksi takdirde büyük bir ihtimal hesabınızın güvenliği tehlikeye girecektir. Kod sistemine geri dönecek olursak Garena Free Fire’daki kodlar, sayılar ve harfler karışık olmak üzere toplamda 12 karakterden oluşur. Elinizde olan kodu kullanmak içinse Garena Free Fire’ın ilgili resmi sitesini ziyaret etmelisiniz. Eğer elinizde bir kod varsa ve bu kodu kullandıysanız, kazandığınız kostüm vb. gibi ödüller oyun içerisindeki kasa sekmesinde görünürken altın ve elmaslar ise doğrudan oyuncunun cüzdanına gider.

Kodlar nereden elde edilir?

garena free fire kod sistemi kodlar nereden elde edilir
Garena Free Fire’da kod elde etmek için çeşitli yollar bulunuyor.

Eğer kod elde etmek istiyorsanız, oyun içi etkinlikleri ve yeni önemli güncellemeleri dikkatle takip ederek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Zira bu tarz gelişmeler, oyuncuların daha da fazla dikkatini çekmek için içerisinde çeşitli ödüller barındırabiliyor. Bunun yanında Garena Free Fire ekibi, diğer markalarla yaptığı işbirlikleri sonucunda da kod paylaşabiliyor. 2019 yılında Garena Free Fire ve Samsung arasında yapılan işbirliği sonucunda, Galaxy A 2019 cep telefonunu alan oyuncular için özel kodlar paylaşıldı. Garena ekibi aynı zamanda sosyal medya mecralarında yaptığı paylaşımlar ile de kodlar yayımlıyor. Oyun ile alakalı paylaşılan bazı gönderilerde oyuncuların kullanabileceği kodlar bulunuyor. Bu nedenle kod kazanmak istiyorsanız, bu tarz içerikleri de kaçırmamanız işinize gelecektir.

Kodlardan gelen ödüllerin bir süresi var mı?

garena free fire kod sistemi kodların süresi var mı
Kullandığınız kod ile hesabınıza eklenen ödül kalıcı olarak sizde kalsa bile kodları kullanmak için bir süre kısıtlaması mevcut.

Eğer bir koddan ödül elde ettiyseniz, o ödül artık kalıcı olarak sizin oluyor. Ancak burada dikkat etmeniz gereken başka bir önemli nokta var. Garena ekibinin paylaştığı her kodun bir son kullanma tarihi bulunuyor. Eğer son kullanma tarihinden sonra kodu kullanmayı denerseniz başarısız olursunuz. Eğer elinizde bir kod varsa, ödülü kaçırmamak için kodu mümkün olan en kısa zamanda kullanmayı unutmayın. Yukarıda cevaplarını verdiğimiz sorular, genel hatlarıyla Garena Free Fire’daki kod sistemini oluşturuyor. Garena Free Fire ile ilgili bilgilendirici birçok içerik için sitemizi takip edebilirsiniz.

Total
1
Shares
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts