Free Fire: Yeni Oyunculara Silah Önerileri

Free Fire’a yeni başlayan oyuncular için eşsiz silah önerileri!
Free Fire
Free Fire oyununa yeni başladıysanız tam size göre birkaç silah önerimiz bulunuyor!

Free Fire silah önerileri ile oyundaki silahlar hakkında daha fazla bilgili olabilir ve rakiplerinizi kolaylıkla vurabilirsiniz. Oyuna yeni başladığınızda silahların mekaniklerine alışmanız biraz zor olabilir ama ufak bir çaba ile kısa zamanda silahlara hakim olmaya başlayacaksınız. İlk başladığınız için silah mekaniklere alışmanız adına sizlere hazırladığımız bu Free Fire silah rehberi yazımıza göz atarak neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Free Fire Silah Rehberi

Bir oyunda ne kadar çok ipucu ve püf noktaları bilirseniz, oyunu o kadar çabuk öğrenir ve kazanabilirsiniz. Oyuna yeni başladığınız için rakibinizle çatışırken muhtemelen zorlanacaksınız, ama zaman geçtikçe bu durumu atlatıp oyunu sürekli kazanmaya başlayacaksınız. İlk başladığınızda sizlere önereceğimiz bu silahları kullanarak, oyunun silah mekaniklerine kolaylıkla alışabileceksiniz.

Free Fire Scar
SCAR yeni başlayanlar için iyi ve sağlam bir seçimidir.

Scar

Scar, oyundaki en iyi ve fazlasıyla tavsiye edilen silahlardan biri. Silah düzgün kullanıldığında gerçekten çok ölümcül hasarlar çıkartabiliyor. Bu silahın yeteneği oldukça güçlü hatta oyuncular buna ikinci Groza olarak hitap ediyorlar

Free Fire M1014
Agresif bir oyun tarzı sergiliyorsanız bu silah tam size göre.

M1014

Agresif oynamak istiyorsanız, bu silahı kesinlikle deneyin. Bu silahın gücü çok fazla, çünkü verdiği hasar AWM ile neredeyse eşdeğer. Ancak sadece yakın mesafeden bu hasarı çıkartabilir

Free Fire MP5
MP5 silahı son güncellemelerden sonra en çok tercih edilen silah oldu.

MP5

Oyunun ilk zamanlarında bu silah oldukça zayıftı ve oyun içerisinde hiç tercih edilmiyordu. Ama şimdi getirilen yeni güncellemeler ile, artık tüm oyuncular tarafından tercih ediliyor. Eğer iyi bir SMG silahı kullanmak istiyorsanız MP5 iyi bir seçim olacak.

Free Fire silah önerileri
Groza kullanıyorsanız oyunu kazanma oranınız çok yüksek olacaktır.

Groza

Bu silahı kullanmak istiyorsanız öncelikle bir Airdrop bulmalısınız. Bu silah tam anlamıyla mükemmel ve oyuncuların büyük bir çoğunluğu tarafından tercih ediliyor. Groza’nın ateş gücü ve atış hızı çok yüksek. Bu silahı, ister profesyonel bir oyuncu ol istersen yeni başlamış biri, kolaylıkla kullanabilir ve rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Free Fire silah önerileri
VSS silahını yeni başlayanların kullanabileceği ve atış hızı çok yüksek olan bir silahtır.

VSS

Yeni başlayanlar tarafından kullanılmaya oldukça uygun bir sonraki silah ise VSS. Bu silah SMG kategorisine ait, ancak bir Keskin Nişancı gibi işlev görür. Silahın atış hızı oldukça yüksek ve rakibi kolaylıkla öldürebilir. Yeni başladıysanız ve özellikle de uzaktan düşmanları öldürmek istiyorsanız, bu silahı kullanarak rakiplerinizi alt edebilirsiniz.

Free Fire en iyi silahlar
M4A1, yeni başlayanlar için sağlam bir seçimdir.

M4A1

Yeni başlayanlara önerebileceğimiz bir diğer silah da M4A1. Bu silahın hasarı oldukça fazla. Bu silahı kullanarak çıkardığı hasar sayesinde rakibinizi hemen yere serebilirsiniz. Ama oyunu oynarken dikkatli olmalısınız çünkü bu silahı her yerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yüzden rakibinizde de olma ihtimali fazlasıyla yüksek.

Free Fire silah önerileri
Oyuna yeni başladıysanız ilk olarak bu silahın mekaniklerini öğrenin. Çünkü ileride çok işinize yarayacak.

XM8

Free Fire silah önerileri listesinin sonuncusu ise son zamanlarda oldukça popülerleşen XM8. Oyuna yeni başlayanlar XM8 silahını kullanabilirler, çünkü çok yönlü özelliklere ve yüksek hasara sahip. Herkes bu silahı rahatlıkla alabilir ve maç boyunca kullanabilir. Bu silaha alışırsanız ileride sizlere çok fazla maç kazandıracaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts