500 MB Altında İndirebileceğiniz En İyi Mobil Oyunlar

500 MB depolama altında bulunan en iyi Android oyunlar listesini sizlere özenle hazırladık. Bu listeye göz atarak hangi oyunu oynayacağınıza karar verin.
500 MB depolama altında bulunan en iyi mobil oyunlar
500 MB depolama altında bulunan en iyi mobil oyunlar.

500 MB depolamanın altında bulunan indirebileceğiniz en iyi mobil oyunlar ile telefonunuzda yeterli alan problemi çekmeden birçok eğlenceli oyunu indirebilirsiniz.

500 MB Altında Bulunan En İyi Mobil Oyunlar

Şu anda, mobil oyunlara ilgi giderek daha da artıyor ve ayrıca seçim yapabileceğiniz birçok oyun da bizlerin karşısına sunuluyor. Eğer sürekli internet ile oynanan oyunlardan sıkıldıysanız ve artık internetsiz oyunları denemek istiyorsanız bu liste içerisinde sevebileceğiniz bir oyunu mutlaka bulabilirsiniz.

İnternetsiz oynanan oyunlar
500 MB depolamadan düşük olan oyunları sizlere listeledik.

Oyunların bazıları sizleri biraz bulmaca konusunda zorlayabiliyorken bazıları ise stresinizi atma konusunda bir hayli yardımcı olacak. Ayrıca bu liste içerisinde küresel olarak popülerleşmiş oyunlar da bulunuyor. Ayrıca 100 MB altında depolama alanı kaplayan oyun önerilerinde de bulunduk. Bunun için “100 MB Altındaki En İyi Mobil Oyunlar” başlıklı yazımıza mutlaka göz atın.

GTA San Andreas

GTA San Andreas
GTA San Andreas oyununun içerisinden bir görünüm.

Rockstar tarafından geliştirilen ve geçmişten günümüze kadar en çok satan oyunlardan biri olan GTA San Andreas şimdi Android platformlara taşındı. Ayrıca Android platformlar için tamamen yeniden düzenlendi ve optimize edildi. GTA San Andreas’ın hikayesi yetmiş saat üzerinde olup, açık dünyaya sahip olan bir RPG oyunu. Oyun orta seviye android cihazların çoğunda oldukça iyi performans gösteriyor.

Star Wars: Knight of the Old Republic

Star Wars Knight of the Old Republic
Star Wars Knight of the Old Republic oyununun içerisinden bir görünüm.

GTA:SA’dan sonra tüm zamanların en iyi RPG oyunlarından biri olan Star Wars, Android’e getirildi. Star Wars serisinin hayranıysanız, bu oyunun hikayesini kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum. Mükemmel RPG mekaniği ile birlikte epik bir hikayesi bulunuyor. Ayrıca oyun içerisinde Tatooine ve Kashykk gibi ünlü Star Wars yerleri dahil olmak üzere sekiz gezegene seyahat edebileceksiniz.

Stardew Valley

Stardew Valley
Stardew Valley oyununun içerisinden bir görünüm.

Bu oyun size birçok şeyi yapma seçeneği sunuyor. Çiftçilik, hayvancılık, balıkçılık ve arıcılık gibi daha birçok seçenek oyun içerisinde mevcut. Stardew Valley de bir yıl, her biri 28 gün olan 4 mevsimden oluşuyor ve her mevsim içerisinde o mevsime özel olan bitkileri yetiştirebiliyorsunuz. Çiftliğinizi büyüterek yeni bölgeler açabilirsiniz. Ayrıca madencilik, dövüş ve balıkçılıkta da gelişebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts