Fall Guys Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar

Henüz mobil platformlara çıkmadığından dolayı Fall Guys benzeri oyunlar oynayabilirsiniz.
Fall Guys Benzeri Mobil Oyunlar
Fall Guys Mobile çıkmadan oynamak istiyorsanız bir de benzer oyunlara göz atın.

Fall Guys benzeri ücretsiz mobil oyunlar oynayarak arkadaşlarınızla beraber eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Eğer Fall Guys hakkında pek bir bilgi sahibi değilseniz “Fall Guys Mobile ile heyecan mobil platformlara taşınabilir!” adlı içeriğimize bakabilirsiniz. 4 Ağustos 2020 tarihinde çıkan bu oyun kısa süre içerisinde popüler olmayı başardı.

Fall Guys Benzeri Mobil Oyunlar

Fall Guys Mobile hala yapım aşamasında olduğundan dolayı beklemek yerine bu oyuna benzer mobil oyunlar oynayabilirsiniz. Yeni bir tür olmasının yanında yeni yayınlanmış olan bu oyuna benzer oyun bulmak biraz zor. Ancak erken erişimde olan ve tamamen oynanmaya hazır oyunlar da bulunuyor. Oyunlar tam olarak birbirine benzer olmadığından dolayı bu oyunları beğenmeyebilirsiniz.

Fall Dudes 3D

Fall Dudes 3D
Fall Dudes 3D aynı anda sadece 39 kişiyle oynanabiliyor.

Henüz erken erişimde olmasına rağmen oynarken pek fark göremeyeceğiniz Fall Guys benzeri bir oyun. Fall Dudes 3D, PepUp Studios tarafından geliştirilen bir Battle Royale oyunu. Play Store üzerinde 500.000’i aşkın indirilme sayısı olan bu oyunun iOS platformunda bulunmuyor. Oyuncular arasında iOS gibi farklı platformlarda yayınlanması tartışılırken PepUp tarafından henüz resmi bir açıklama paylaşılmış değil.

Fall Dudes 3D Mobile
Fizik tabanlı bir Battle Royale arıyorsanız Fall Dudes 3D’ye bir şans vermelisiniz.

Fall Guys’ta bir oyun içerisinde 60 kişiyle oynayabilirken Fall Dudes 3D’de sadece 39 kişiyle birlikte oynayabilirsiniz. Grafik farkı görülse de fizik tabanlı olduğundan dolayı tıpkı Fall Guys gibi. Oynaması ücretsiz olmasının yanında Fall Dudes 3D’nin dosya boyutu sadece 62 MB.

Oopstacles

Oopstacles Mobile
Oopstacles’ı hem iOS hem de Android platformunda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Fall Dudes 3D sadece Play Store mağazasında bulunurken Oopstacles hem iOS hem de Android platformunda ücretsiz olarak oynanabilir. Fizik tabanlı bir Battle Royale oyunu arıyorsanız kesinlikle bu oyuna şans vermelisiniz. Crystal Pug tarafından geliştirilen bu oyun tıpkı Fall Guys gibi.

Oopstacles
Oopstacles, Crystal Pug tarafından geliştirilen bir oyun.

Mağazalarda ücretsiz olarak indirilebilen Oopstacles oyunun içerisinde satın alımlar yapılabiliyor. Play Store mağazasında 50 MB boyuta sahip olmasının yanında 1 milyonu aşkın aktif oyuncusu bulunuyor. iOS kullanıyorsanız en az iOS 9.0 veya daha yüksek bir sürüme ihtiyacınız var.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts