Gartic.io Benzeri Mobil Oyun: Koongya Draw Party

Koongya ile yapılan çizimleri doğru bilebilecek misiniz?
Koongya Draw Party

Koongya Draw Party, ister tek başınıza isterseniz de online olarak yapılan çizimlerin ne olduğunu tahmin etmeye çalıştığınız bir eğlence oyunu.

Koongya Draw Party ile çizilenleri bilebilecek misiniz?

Sosyal mesafeyi koruduğunuz, korumaya çalıştığımız bu günlerde hiç şüphe yok ki online oyunlar çok daha önem kazandı. Öyle ki, normal zamanda online oyun oynamayan ya da ada yılda bir oynayan kişiler bile yana yakıla en çok zevk alabileceği online oyun arayışına girmiş durumda. Malum süreç daha ne kadar sürer bilinmez ama bittiğinde herkesin içinden bir “gamer” çıkacak gibi duruyor.

Kongya Draw Party
Kongya Draw Party ile çizimlerin ne olduğunu doğru tahmin etmeye çalışın.

Bizler de normal akışımıza eskiye oranla olabildiğince fazla online oyunları sizlere paylaşmaya çalışıyoruz. Oyun geliştiricilerin de oyunlarının yayın zamanlarını hızla geriye çekmeye başlamasıyla birlikte açıkçası bizim de elimiz kuvvetleniyor. Son hamlelerden biri, Güney Kore’nin oyun devi firması Netmarble’dan geldi.

Koongya Draw Party, dilerseniz tek başınıza dilerseniz de online olarak diğer oyuncularla oynayabilirsiniz. Oyundaki temel amaç yapılan çizimleri doğru tahmin etmeye çalışmak.

Her ne kadar alışıldık bir yapıyla karşı karşıya olsak da hem üç farklı mod sunulması, hem hemen her şeyden çabucak sıkıldığımız bu günlerde alternatif yaratması, hem de ne olursa olsun Netmarble imzası taşıması oldukça önemli.

Kongya Draw Party
Kongya Draw Party

Bölümleri geçmek üzerine kurulu klasik mod, kendi çizimleriniz ile soru hazırlayabileceğiniz ve diğer oyuncular tarafından hazırlanan soruları cevaplayabileceğiniz macera modu ve online olarak diğer oyuncularla mücadele edebileceğiniz parti modu mevcut. Macera modunu aktifleştirmek için klasik modda ilk 10 bölümü, parti modunu aktifleştirmek için de yine klasik moddaki ilk 15 bölümü tamamlamanız gerekli.

Klasik modda ve macera modunda ekranın üst kısmında çizim bölümü, alt kısmında da harflerin yer aldığı bölüm bulunuyor. Her iki modda da çizim gerçekleşirken siz de alttaki harflere tıklayarak doğru cevabı vermeye çalışıyorsunuz. Bunu da belirli bir süre içinde yapmalısınız. Parti modunda ise toplamda 4 kişi bulunuyor. Sırası gelen kişi, oyunun onun seçtiği kelimeyi çiziyor ve diğer oyuncular da yine alttaki harfleri kullanarak doğru cevabı en önce vermek için uğraşıyor.

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler