PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ile Miramar 2.0 geliyor!

PUBG Mobile oyununa 0.18 güncellemesi getireleceği duyuruldu. Bu getirilecek olan yeni güncellemede birçok yeni özellikler ve detaylar olacağı açıklandı.
PUBG Mobille 0.18.0 Miramar 2.0
PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesiyle Miramar 2.0 geliyor.

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi 7 Mayıs’ta oyuncularla buluşuyor. Güncelleme ile oyuna Miramar 2.0 ve yeni modların yanı sıra sezon 13 de eşlik edecek. PUBG Mobile Sezon 13 ödülleri hakkında yazdığımız yazıya da giderek hangi ödüllerin sizleri beklediğini öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile 0.18.0 Güncellemesi

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesinin beta sürümü bu ayın başlarında yayınlanmış ve PUBG Mobile hayranlarına 0.18.0 güncellemesinde onları neyin beklediğini göstermişti. Güncellemenin ana vurgusu Miramar 2.0 oldu. Klasik çöl haritasına bazı görsel değişikliklerinin yanı sıra yeni konumların da eklendiği görüldü.

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi
PUBG Mobile oyununa getirilecek olan güncellemede kum fırtınalar olacağı söz konusu.

WIN94 tüfeğinin güncellemenin beta versiyonunda nişan uzaklığı 2.7x’ti ancak gelecek olan güncelleme ile bunun biraz daha arttırılması bekleniyor. Bununla birlikte silah sadece Miramar haritasında olacak. Güncellemenin ardından oyuna iki tane yeni mod eklenecek.

  • Safety Scramble Mode
  • Jungle Adventure Mode

Geçen güncellemede oyuna gelen Kutup modu oyuncular tarafından sevilerek oynansa da yeni ve farklı modları oyunda görmeyi kesinlikle istiyorlar. Ayrıca gelecek olan “yan nişangah” olarak adlandırılan dürbün sekmesinde oyuncuların bir silaha iki farklı dürbün takmasına izin verecek ve oyuncular ikisi arasında hızlıca geçiş yapabilecekler.

Oyuncuların merak ettiği bir diğer konu ise yeni güncellemenin beklentileri karşılayıp karşılayamayacağı. Yukarıda gelecek olan yeniliklerin yanında güncelleme ile birlikte yeni bir ölüm ekranı, yeni başarılar, oyun içi ayarlarda yenilikler ve eğitici mod için birkaç değişikliğe gidilecek gibi görünüyor.

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler