PUBG Mobile 0.19.0 Beta sürümü iOS cihazlara nasıl indirilir?

PUBG Mobile
PUBG Mobile beta versiyon iOS cihazlara nasıl indirilir?

PUBG Mobile 0.19.0 beta sürümü 26 Mayıs’ta resmen yayınlandı. PUBG Mobile 0.19.0 beta sürümünü iOS cihazlara indirmek için yapmanız gereken birkaç yol var.

PUBG Mobile 0.19.0 Beta sürümü yayınlandı!

PUBG Mobile, kısa süre önce geliştiricilerin oyuna birkaç yeni özellik ekledikleri 0.19.0 beta güncellemesini yayınladı. Yeni modlardan haritalara kadar, güncelleme içerisinde keşfedilecek birçok şey bulunuyor.

PUBG Mobile 0.19.0 beta sürüm
PUBG Mobile 0.19.0 beta sürümü

PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi ile oyuncular, yeni Miramar 2.0 haritası ile oynamaya başladılar. Buna karşılık olarak oyuncular PUBG Mobile’ın 0.19.0 güncellemesinde de Erangel 2.0 haritasını görmeyi umuyorlardı. Ancak Tencent Games, oyunun 0.19.0 beta sürümünde yeni Fourex haritasını yayınlayarak PUBG Mobile oyuncularını şaşırttı.

Bu yeni harita Sangok ve Erangel haritalarının bir kombinasyonu gibi görünüyor ve çok yakında PUBG Mobile’da klasik modun bir parçası olarak global versiyona eklenecek. Şaşırtıcı bir şekilde, oyuncular aynı zamanda oyunun diğer klasik haritaları olan Erangel, Vikendi vb. gibi yeni gelecek haritalarda da kademe yükselebilecek. Ayrıca bu yeni harita sadece PUBG’nin mobil platformu için gelecek.

PUBG Mobile 0.19.0 beta sürümü şu anda hem Android hem de iOS cihazlar için çıktı. Bu makalede, iOS kullanıcıları için güncellemenin beta sürümünü telefonlarına nasıl yükleyeceklerine dair rehberlik edecek.

PUBG Mobile beta sürümü nasıl indirilir
PUBG Mobile beta sürümü iOS cihazlara nasıl indirilir?

iOS cihazlara PUBG Mobile 0.19.0 beta güncellemesi nasıl yüklenir?

iOS cihazınıza PUBG Mobile’ın 0.19.0 beta güncellemesini yüklemek için şu adımları izlemeniz gerekiyor:

  • Öncelikle iOS için PUBG Mobile beta sürümünü indirin.
  • İOS cihazınızda safari tarayıcısını açın ve yukarıdaki indirme bağlantısına tıklayarak oyunun beta sürümünü indirebilirsiniz.. (Safari tarayıcı zorunludur).
  • İndirme tamamlanana kadar bekleyin.
  • İndirilen dosyayı açın ve telefonunuza Beta uygulamasını yükleyin.
  • Sonrasında Telefon Ayarları > Genel > Cihaz Yönetimi > PUBG Mobile Beta uygulamasına gidin ve uygulamayı güvenilir bir uygulama olarak işaretleyin.
  • Her şeyi tamamladıktan sonra PUBG Mobile Beta uygulamasını açın ve oyunun güncellemeleri gelmeden önce ilk deneyenlerden olun.

PUBG Mobile beta sürümünü yüklemeden önce telefonunuzda oyunu indirebilmek için yeterli depolama alanına sahip olduğundan emin olun. PUBG Mobile’ın 0.19.0 sürümü için beta dosya boyutu yaklaşık 1.9 GB boyutunda. Ayrıca beta sürüm ile global sürümün aynı anda telefonda olmasında hiçbir problem yok. İki oyun da sorunsuz şekilde açılıp oynanabilir.

Total
0
Shares
Related Posts