PUBG Mobile 0.19.0 Güncellemesi: Yeni harita Livik duyuruldu!

Tencent, PUBG Mobile oyununa Livik adında yeni bir harita getireceğini duyurdu. Bu haritanın birçok şaşırtıcı özelliği bulunuyor, şuanda haritayı beta sürümünden deneyebilirsiniz.
PUBG Mobile Livik Haritası
PUBG Mobile, Livik adında yeni bir harita geleceğini açıkladı.

PUBG Mobile yeni harita Livik geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Bu harita ile ilgili bir süredir bazı söylentiler var ve bu söylentiler, 0.19.0 güncellemesi ile oyuna yeni bir harita geleceğini olarak biliniyordu. Pek çok oyuncuya göre bu harita, “Erangel 2.0” olacaktı. Ancak Tencent’ten gelen yeni açıklamalar, yepyeni bir haritayla karşı karşıya olduğumuzu netleştirdi.

PUBG Mobile Yeni Harita Livik

Livik, PUBG Mobile için özel olarak tasarlanmış bir harita ve Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhok haritalarının birleşiminden oluşarak, bu haritaların tüm özelliklerini taşıyor. Bununla birlikte, bu harita sadece 2×2 km büyüklüğünde olacak ve tüm klasik haritalardan en küçüğü olacak. Bu haritadaki oyun hızı, diğer tüm haritaların hızından kat kat fazla olacak.

PUBG Mobile yeni harita Livik

Livik haritası, diğer tüm haritaların birleşiminden oluşuyor. Haritanın boyutu Sanhok haritasından daha küçük olacağı için oyuncular K/D oranlarını yükseltmek için agresif bir oyun tarzı sergileyecekler. Ayrıca bu haritada çok kolay bir şekilde K/D’nizi arttırabilirsiniz. Oyunu oynayan oyuncuların çoğu yüksek başarı elde etmek adına K/D oranlarını sürekli yüksek tutmaya ve kendilerini kanıtlamaya çalışıyorlar. Eğer daha hızlı K/D puanı yükseltmek istiyorsanız ”PUBG Mobile K/D Oranı Yükseltmek İçin Taktikler” rehberimize göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile Livik Oyuncuları
Haritanın boyutu küçük olacağından dolayı oyuncular K/D oranlarını yükseltmek için üstünüze oynayacaklar.

Livik haritası bizlere tam anlamıyla neler sunacağı şu an için bilinmiyor. Ancak, Tencent’in verdiği görsellere dayanırsak bu haritanın grafiksel anlamda etkileyici, etrafta fazla bina bulundurmak yerine daha fazla tepe bulunduracak gibi görünüyor. Ancak şu an için bilinen şeylerin hepsi gerçek olmayabilir, PUBG Mobile ekibinin beta testler sırasında harita üzerinde değişiklikler yapabileceğini unutmamak gerekiyor.

Livik Haritasının En Kalabalık Bölgeleri

PUBG Mobile Livik Haritası Kalabalık Bölgeler
K/D oranınızı yüksek tutmak istiyorsanız bu harita tam size göre.

Oyunun boyutu küçük olacağından dolayı ve oyuncular K/D oranları yükseltmek isteyeceklerinden dolayı, haritanın en orta bölümlerine yani Midstein, Power Plant, Lumber Yard gibi bölgelere atlayacaklardı. Eğer K/D oranı kasmak istemiyorsanız bu bölgelere kesinlikle inmenizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü buralar oldukça kalabalık olabilir. Sakin bir yerlere atlamak istiyorsanız sizlere önereceğimiz yerler, Blomster, Helle, Gass, Forstad olacak. Eğer diğer haritaların hangi bölgeleri ne kadar kalabalık olduğunu merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız ”PUBG Mobile En Kalabalık Bölgeler” rehberimize göz atabilirsiniz.

Livik Haritasının Özellikleri

PUBG Mobile Şelaleler
Livik’te şelalelerin içerisinde girdiğinizde sizleri büyük bir sürpriz bekliyor olacak.

Tıpkı PUBG Mobile’daki diğer tüm haritalarda olduğu gibi Livik’in de kendine özgü özellikleri olacak. İşte kendine özgü özellikler sırasıyla şu şekilde:

  • Monster Truck: Bu araç Livik haritasına özel bir araç olacak. Monster Truck’ın büyük lastikler bulundurması dolayısıyla, her türlü arazide zorlanmadan ilerleyebilecek güçte. Ancak büyük bir tankeri olmasından dolayı bu araç yanınızda patlarsa anında ölebilirsiniz.
  • Şelaleler: Livik haritasında şelaleler bulunacak ve bu şelalelerin içerisinde gizli ganimetler olacak. Bu yüzden harita oyunun ana sürümüne geldiğinde oraları kontrol etmeyi unutmayın.
  • Silah Kasaları: Haritanın etrafında cephane ve silah eklentileri bulunduran kasalar olacak.
  • Yeni Silahlar: Bu haritada 2 yeni silah olması bekleniyor. Bunlardan biri SPAS-12 adında bir av tüfeği, diğeri ise MK12 adında bir AR.

PUBG Mobile’ın 0.19.0 sürümü betaya açılmış durumda. Eğer iOS cihazlarda oynuyorsanız ve beta sürümüne kayıt olmak istiyorsanız, sizler için yaptığımız beta kayıt rehberine göz atabilirsiniz. Eğer önceden bu beta sürümüne kayıt yaptırdıysanız, yeni gelecek olan Livik haritasını deneyebilme şansına sahip olacaksınız. Ancak yeni haritanın asıl sunuculara ne zaman geleceği şuan net olarak belli değil. Geldiğimiz güne kadar ortaya atılan tüm iddiaları göz önünde bulundurursak, bu güncelleme ana sunuculara temmuz ayının ortasında gelecek diyebiliriz.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts