PUBG Mobile bedava AKM kaplaması nasıl alınır?

PUBG Mobile’da bedava AKM kaplaması alabilirsiniz.
PUBG Mobile Bedava AKM Kaplaması
PUBG Mobile’dan bedava AKM kaplaması alabilirsiniz.

PUBG Mobile bedava AKM kaplaması veriyor. PUBG Mobile’da bazı kostümler ve silah skinleri oyuncuları cezbetmeye devam ediyor.

PUBG Mobile Bedava AKM Kaplaması

PUBG Mobile, çok çeşitli kaplamalara sahip ve oyuncuların bunları satın alması için UC harcaması gerekiyor. Oyuncu tabanının neredeyse tamamı bu skinler için can atıyor, ancak bunları satın almak için para harcayamıyor veya harcamıyor. AKM de oyunda en çok kullanılan silahlar arasında yer alıyor. 7.62 mühimmat gerekirken, 60 menzile sahip etkili bir silah.

Pubg Mobile Promosyon Kodu
Promosyon kodu bölümüne sahip olduğunuz kodu girin.

PUBG Mobile AKM kaplaması ücretsiz olarak nasıl alınır?

AKM kaplaması elde etmenin yollarından birisi kodlardır. Bu kodlar, iş birlikleri ve festival gibi etkinlik sırasında PUBG Mobile tarafından verilir. Bu kodlar oyunculara ücretsiz kaplama alma fırsatı sunar.

Aldığınız kodu kullanıp ücretsiz olarak silahınızı elde etmek için kodu gireceğiniz sayfaya gelin ve kodunuzu kutucuğa yazın. Bu hediye kodlar sınırsız değiller ve sınırlı sayıda oyuncu kullanabilir. Bu yüzden kodları kullanmak için hızlı olmalısınız. Kodun geçersiz olduğuna veya sınırına ulaştığına dair bir hata olması, kodun birçok oyuncu tarafından kullanıldığı ve süresinin dolduğu anlamına gelir.

UC Kazanmak

Oyuncuların ücretsiz UC kazanması ve sonrasında AKM kaplaması almasının birçok yolu var. Oyunda ücretsiz UC kazanmak için “PUBG Mobile bedava UC nasıl alınır?” adlı yazımıza göz atın. PUBG Mobile bedava UC kazanmak için derlediğimiz siteler oyuncuların AKM kaplamalarını almak için UC kazanabilecekleri yasal sitelerdir.

Bazı videolar ve web siteleri, ücretsiz AKM kaplamaları ve diğer kaplamalar verdiklerini iddia edebilir ve bir uygulamayı indirmeyi veya belirli bir bağlantıya tıklamanızı ister. Bu uygulamalar veya web siteleri de genellikle tıklanma almaya yönelik olduklarından çalışmayacaklar, çalışsalar bile Tencent Games Hizmet Şartlarına aykırı olacak ve yasa dışı olarak adlandırılacak. Böyle bir durumda da hesabınız oyundan engellenecektir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts