PUBG Mobile canavar kamyon nerede çıkar?

PUBG Mobile’ın heyecanlandıran gelişmelerinden biri olan canavar kamyona dair detaylar içeriğimizde.
pubg mobile canavar kamyon
PUBG Mobile’a eklendiği andan itibaren oyuncuların büyük ilgisini çeken canavar kamyonu nerede bulabileceğinizi biliyor musunuz?

PUBG Mobile canavar kamyon nerede çıkar diye merak edenler için hazırladığımız bu içerikte canavar kamyonu nerede bulabileceğinizi ve tüm detaylarını anlattık. Son güncelleme ile oyuna eklenen canavar kamyon, görünüşü ve özellikleriyle birçok oyuncuyu kendisine hayran bıraktırmayı başardı.

PUBG Mobile Canavar Kamyon Rehberi

PUBG Mobile’ın son güncellemesinde Livik haritasıyla birlikte oyuna eklenen ve duyurulduğu andan itibaren oyuncuları epey meraklandıran canavar kamyon, tüm bu ilgiyi sonuna kadar hak ediyor. Zira sahip olduğu devasa boyutuyla oyuncuların gözlerini korkutmayı başaran bu büyük araç, oyunun kaderini değiştirebiliyor.

pubg mobile canavar kamyon özellikleri
Sıradan araçlardan epey farklı olan canavar kamyon, sahip olduğu bazı özellikler ile diğer araçlardan ayrılıyor.

Canavar kamyonu merak edip kullanmak isteyenler veya nerede bulacağını tam kestiremeyenler için hazırladığımız bu içerikte canavar kamyonu hangi noktalarda daha sık bulabileceğinize değinirken bu devasa aracı kullanmanın avantajlarına ve dezavantajlarına da değineceğiz.

pubg mobile canavar kamyon avantajları ve dezavantajları
Canavar kamyonun belirli avantajları ve dezavantajları bulunuyor.

Canavar kamyonun avantajları ve dezavantajları neler?

Canavar kamyon, PUBG Mobile içerisinde bulunan araçlardan boyutu itibariyle ayrılıyor. Özellikle sahip olduğu büyük tekerlekler ile birlikte eğimli ve engebeli noktaları rahatlıkla geçebilen bu araç ile değindiğimiz yerlerden kolaylıkla geçme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra diğer araçlardan daha fazla cana sahip olan canavar kamyon ile aracınızın taranmasına daha uzun süre direnebilirsiniz. Tüm bu olumlu diyebileceğimiz özelliklerinin yanında canavar kamyonu kullanmak ne yazık ki pek kolay değil. Zira büyük tekerleklerin avantajı bulunduğu gibi dezavantajı da bulunuyor. Bu devasa tekerleklere sahip aracı kontrol etmek pek kolay değil. Özellikle kolay devrilebilir olması nedeniyle bu arabayı sürerken oldukça dikkatli olmalısınız.

pubg mobile canavar kamyon nerede bulunur
Canavar kamyonun konumu net olmasa da Aqueduct, Crab Grass ve Power Plant bölgelerinde daha sık bir şekilde bulunabiliyor.

Canavar kamyon nerelerde bulunur?

PUBG Mobile’da bulunan her bir şeyin bulunma noktası büyük oranda değişiyor. Oyun içerisinde bulunan araba, silah ve eklenti gibi şeylerin bir yerde kesin olarak bulunduğunu söylemek mümkün olmasa da bazı noktalarda bu tarz şeyleri daha sık bulma olasılığınız bir sır değil. Bu durum canavar kamyon için de geçerli. Harita üzerinde tamamen rastgele bir şekilde yerleştirilen canavar kamyon buna rağmen Aqueduct, Crab Grass ve Power Plant bölgelerinde daha sık bulunabiliyor. Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere aracın bulunma noktaları her oyun değişebiliyor. Ancak canavar kamyon bulma gibi bir hedefiniz varsa bu üç noktayı tercih ederek bulma şansınızı artırabilirsiniz.

pubg mobile canavar kamyon eklenme nedeni
Klasik araçların yeni haritanın çevresel koşullarına uyum sağlayamaması, canavar kamyonun oyuna eklenmesindeki en büyük nedenlerden biri.

Canavar kamyon oyuna neden eklendi?

PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesi ile Livik haritası oyuna eklendi. Oyunun en küçük haritası konumunda bulunan Livik haritası, sahip olduğu zorlu çevre koşulları nedeniyle diğer haritalardan ayrılıyor. Klasik araçların büyük oranda çaresiz kaldığı bu haritada canavar kamyon gibi özelliklere sahip bir aracın bulunması, oyuncuların işini epey kolaylaştırabiliyor. Bunun yanında oyuna yeni bir renk katan canavar kamyon, oyun içerisinde belli bir süre sonra otomatik olarak oluşan sıradanlığı aşmak için epey etkili oldu. PUBG Mobile’ın en yeni haritası Livik’e dair daha detaylı bilgi için PUBG Mobile Livik haritası taktik ve öneriler içeriğimize göz atabilirsiniz. PUBG Mobile’a dair daha detaylı bilgiler için sitemizi takip edebilir ve YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts