PUBG Mobile: DP-28 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

PUBG Mobile DP-28 hakkında bilinmesi gerekenler tüm detayları sizlere özel olarak hazırlayıp, yazdık. Bu yazımızı okuyarak tüm bilgileri alabilirsiniz.
DP-28 silahının istatistikleri
DP-28 silahının istatistiklerini sizlere hazırlayıp, yazdık.

PUBG Mobile DP-28 hakkında bilinmesi gerekenler tüm detayları sizlere aktardık. PUBG Mobile oyun içerisinde birçok çeşitli silah barındırıyor. ama Hafif Makineli Silahlar oyuncular tarafından en şaşırtıcı kategorilerden biri olarak tanımlanıyor. Bu silahların atış gücü ve yüksek hasar özelliği bu silahlarda birleştiği için ortaya çok sağlam silahlar çıkabiliyor.

PUBG Mobile DP-28 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

DP-29 öncelikle önemli bir bir atış gücü sağlamakla kalmaz aynı zamanda mermi başına rakiplerine 51 hasar vurabilir. Ayrıca silah 7.62 cephane kullanıyor ve bu silahla birden fazla düşmanı yok etmeniz gayet kolay olabiliyor. Bu silahın geri tepmesi nedeniyle oyuncular tarafından kullanışlı olmasa da, silah ile birlikte yere yattığınızda veya rakiplerinize yavaş yavaş sıktığınızda gayet güzel hasarlar çıkarabilirsiniz.

DP-28 silahının hasarları
DP-28 silahının hasarı genellikle maksimum seviyede 51 hasar verebiliyor.

Bir diğer önemli detay ise DP-28’in ilk mermi hızı SMG’ler ve AR’ler gibi diğer popüler silahlara kıyasla oldukça yavaş. Silah araçlara sağlam hasarlar verebilirken, rakip 50 metre uzakta olsa bile maksimum hasar yaratabiliyor. Bu LMG, Red Dot Sight, Holografik Sight, 6x Scope, 4x ACOG Scope, 3x Scope ve 2x Aimpoint Scope dahil olmak üzere çok sayıda eklentiyle donatılabilir.

DP-28 silahının özellikleri
Oyuna yeni başladıysanız ve hangi silahı kullanacağınızı bilmiyorsanız bizden öneri DP-28 kullanın.

Yeniden yükleme süresi uzun bir silah olsa da sonuçta DP-28 neredeyse her durumda tek bir silah kullanmak isteyen oyuncular için inanılmaz derecede güçlü bir silah. İyi bir hasar ile her türlü farklı mesafe durumlarında gerçekten kullanılabilir. Oyuncular DP-28’i sadece Erangel haritasında bulabilir ve hatta birkaç atlama alanında dikkatli bir şekilde arama yaparsanız gerektirebilecek nadir bulunan bir ateşli silah bile bulabilirsiniz. Novorepnoye, Sosnovka Military Base ve Georgopol gibi bazı popüler yerler bunlardan biri.

PUBG Mobile Eklenti Karşılaştırması
DP-28 silahına sadece dürbün takabiliyorsunuz.

Ayrıca oyun içerisinde aynı anda sadece iki farklı silah kullanabildiğimizden dolayı zaman zaman tercihte bulunmak zor olabiliyor. Bu zorluğun nedeni ise aynı anda iki farklı silah ile oynamak değil. Her silahın kendine özgü özellikleri bulunduğu için oyuncular bu silah seçimlerinde biraz zorlanabiliyor. Bu nedenle oyuncular, kendilerine en alıştıkları silahı kullanarak başlıyor. 7.62 mermi türünü kullanan silahlardan AKM ile DP28’i çeşitli yönlerden kıyasladık. Eğer AKM ile DP28 arasında hangisini kullanmanız gerektiği hakkında kafanızda soru işaretleri varsa bu rehberimiz ile birlikte o soru işaretlerin cevaplar bulabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts