PUBG Mobile Hızlı Lig Yükselmenin Yolları

PUBG Mobile hızlı lig yükselmenin yolları detaylı şekilde sizlere yazdık. Bu rehberimizi dikkatlice okursanız neler yapabileceğinizi öğrenirsiniz.
PUBG Mobile sezon 15 sıralama yükseltme yöntemleri
PUBG Mobile sezon 15 sıralama yükseltme yöntemleri.

PUBG Mobile hızlı lig yükselmenin yolları ile rakiplerinizin bir adım önünde başlayarak kolayca puan kazanıp lig atlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Hızlı Lig Yükselmenin Yolları

PC platformunda rakipleri olsa da mobilde açık ara en çok oyuncuya sahip hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile’da yeni sezon .başlıyor. Bir sezon boyunca yükselmek için verdiğimiz mücadele artık yeniden başlıyor. Yeni başarımlar, yeni ödüller ve görevler… Peki yeni sezonda en hızlı rütbe atlamanın ve başarımları hızlıca açmanın yollarını merak ediyor musunuz?

PUBG Mobile sıralaması
PUBG Mobile Lig Sıralaması

Sezon 15 güncellemesi yaklaşırken, oyuncular yeni sezonda neler geleceğini ve yeni Battle Pass’te neler olacağını merak ediyor. Ama en önemli konu ise lig atlamak. Ne kadar yüksek ligte olursanız o kadar çabuk gelişirsiniz hem de arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz. Eğer yeni gelecek olan sezon Battle Pass’te neler var bilmek istiyorsanız “PUBG Mobile Sezon 15 Royale Pass sızdırıldı” adlı yazımıza tıklayabilirsiniz.

PUBG Mobile KD oranları
Sezon başladığı gibi sıralama kasmaya başlamalısınız.

Sıralamanızı ne zaman yükseltmelisiniz?

Rütbe sıfırlandıktan sonra sezon başında hemen acele etmeniz gerekiyor ki, diğer oyuncular sizlere yetişemesin. Tüm üst kademe oyuncular bir sıraya sıfırlandığından dolayı oyunlar biraz daha zor ve bol çatışmaları geçecek. Bununla birlikte, diğer oyuncular yeni sezonda neler geldiğini öğrenirken veya oyun içerisinde denemeler yaparken sizde bu yönlerinden yararlanıp, birinciliğe yani çorba parası çıkarmaya oynayacaksınız. Sezon ortalarında buna başlarsanız işiniz çok zor olacak. Çünkü diğer oyuncularda sıralama yükseltecekleri ve mümkün olduğunca fazla puan toplayacakları için işiniz zor olacak.

PUBG Mobile ikili mod veya takım modu
PUBG Mobile ikili modda veya takım modunda oynarsanız, arkadaşlarınız ile birlikte daha kolay lig atlayabilirsiniz.

İkili modda veya takım modunda oynayın

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts