PUBG Mobile: İkili Mod Kazanma Taktikleri

PUBG Mobile ikili modda nasıl kolayca kazanabileceğinizi sizlere anlattık. Bu taktikleri uygulayarak çorba parası çıkarabilirsiniz.
PUBG Mobile İkili mod kazanma taktikleri
PUBG Mobile İkili mod Kazanma Taktikleri

PUBG Mobile ikili mod oynarken kazanma taktikleri deneyerek takım arkadaşınızla birlikte çok daha hızlı bir şekilde oyunu kazanabilirsiniz. Öncelikle oyunun ikili modu 50 takımdan oluşuyor. Her takımda iki oyuncu bulunduğundan (one man squad girenler olmadıkça) oyuncu sayısı her zaman 100 kişiyi buluyor. Arkadaşınız ile ikili modda oynuyorsanız dikkatli ve tedbirli olmalısınız. Çünkü bu modda tüm takımlar iki kişi. Tek kişi görseniz bile düşmanınızın takım arkadaşı bir yerlerde pusmuş sizi bekliyor olabilir.

PUBG Mobile ikili modda nasıl kazanılır?

Bu oyun modunu oynarken, arkadaşınızla sürekli bir iletişim halinde olmalı ve asla ayrı oynamamalısınız. Eğer ayrı ayrı oynarsanız rakip takımlar sayı üstünlüğünden dolayı sizi tek başınıza yakalayıp kolaylıkla öldürebilir. Silahınıza ve reflekslerinize güveniyorsanız tabi tek dolaşmak yine sizin tercihiniz.

PUBG Mobile İletişim
Takım arkadaşınızla sürekli iletişimde kalın.

Tek dolaştığınızda pusuya düşürülme ya da rakip takım tarafından çevreniz sarılarak öldürülmeniz yüksek ihtimaller arsında bu yüzden en azından takım arkadaşınızın sizi göremeyeceği kadar uzaklaşırsanız fazlasıyla dikkatli oynamalı, herhangi bir düşman gördüğünüzde direkt olarak yerini belirtmelisiniz.

İletişim kurun ve iş birliği yapın

Her ikinizin de sağlam bir iletişim kurması adına sesli sohbet ve harita işaretleyicilerini kullanın. Sürekli birlikte gezin, birbirinize destek olun. Ama bu konuda dikkat etmeniz gereken bir olay var. Arkadaşınızla çok fazla bitişik dolaşmayın, çünkü ani bir savaş durumunda birbirinizi bloklayabilir böylece kaçıp saklanamayabilirsiniz.

PUBG Mobile Bilgi
Birbirinize bilgiler verin.

Numara yollarıyla birbirinize hitap etmek en iyisi olacak. Ayrıca takım arkadaşınız ani bir savaş durumuna karşı güzel konumlar alabileceği yerlerde durması gerekiyor. Görünürde iki kişi olursanız aniden üstüne mermiler yağabilir ve ikinizde düşebilirsiniz. Bu yüzden güzel konumlar almalısınız.

Birbirinize sürekli bilgiler verin

İkili modda, çevreye sürekli bir göz gezdirin ve etraftan bilgiler alın. Birbirinize mini haritadan sürekli bilgiler verin. Ayrıca takım arkadaşınızla ekipmanlarınızı sürekli paylaşın ve eksiklerinizi giderin. Bu çünkü oyun içerisinde önemli bir detay, ekipman eksikliği olursa savaş sırasında düşebilirsiniz.

PUBG Mobile Genel Strateji
Sağlam stratejiler uygulayın.

PUBG Mobile ikili mod kazanma taktikleri için son olarak da genel stratejiden bahsedelim. Eğer bir çatışma sonucu takım arkadaşınız düştüyse ve siz onu canlandırmaya çalışırken her zaman etrafı kontrol edin, çünkü düşmanlar yakınlarınızda bir yere gizlenmiş olabilirler. Aynı durumu düşürülen düşmanlara karşı da uygulanabilir. Rakip takımla savaştığınızda bir rakip oyuncu düşüyorsa onların üstüne baskılar uygulayın ki ne yapacaklarını şaşırsınlar.

Farklı açılarda rakiplerinize ateş edin. Bu, bir yönden saldırınızı önlemeye çalışan düşmanların istemeden başka bir takım arkadaşınızın ateş hattına girebilmesi açısından oldukça önemlidir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts