PUBG Mobile Kutup Modu ile buz kesiyor

Nisan ayında PUBG Mobile, Kutup Modu ile buz kesti.
PUBG Mobile
PUBG Mobile oyununda oyuncular fırtınadan kendileri koruması gerecek!
PUBG Mobile‘a Nisan ayında kutup soğukları geldi. Oyuncular Kutup Modu adındaki yeni modda düşmanların ve zehirli gazın yanı sıra fırtınalara karşı da direnip hayatta kalmaya çalışacak.

PUBG Mobile Kutup Modu ile soğuğu içinize işliyor

Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile için Kutup Modu, bir diğer adıyla Cold Front Survival güncellemesini sizlere duyurmuştuk. Beklenen de oldu ve yeni güncelleme duyuruldu. Yeni güncelleme ile Kutup Modu Vikendi haritasında oynanıyor. Bu modda oynarken ara sıra karşınıza çıkan fırtınalara karşı vücut sıcaklığınız düşecek, bu yüzden hayatta kalmak için her zaman sıcak bir ortama ihtiyacınız olacak. Ama eğer bunu yapamazsanız ısınız giderek düşecek ve hasar almaya başlayacaksınız.

PUBG Mobile
Oyuncular kendilerini korumak için önemli bir strateji uygulamaları gerekecek.

Dondurucu soğuklara karşı sıcakta ve güvende kalın

Dondurucu fırtınalara karşı oyuncuların hayatta kalmaları için vücut sıcaklıklarını farklı yollarla yüksek tutmaları gerekiyor. Oyunda her oyuncu vücut sıcaklığını gösteren bir termometreye sahip olacak ve bu sıcaklık soğukta kaldığınız sürece yavaş yavaş düşecek. Tamamen düştüğünde ise bu sefer sağlığınız düşmeye başlayacak. Tamamen donmadan önce ısınmak için bir yer ararken etrafta dolaşan düşmanlara karşı da dikkatli olmalısınız. Vücut sıcaklığınızı korumak için yapmanız gerekenler:

  • Kapalı alanda ateş yakmak için çakmak kullanın, sonrasında bu ateşi büyütebilmek için etraftan dal parçaları toplayın.
  • Etrafta dolanan vahşi tavukları avlayın ve yemek için pişirin, böylece vücut ısınız artacaktır.
  • Isıtıcı ve sağlık paketleri gibi kaynakları toplayın ve gerektiğinde kullanın.

Ayrıca yeni modun yanı sıra oyuna drone ve snowboard’lar da eklendi. Drone’larla düşmanlarınızı görebilir ve bu sayede onlara karşı büyük avantaj sağlayabilirsiniz.

Total
1
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler