PUBG Mobile Ölüm Maçı İçin En İyi Silahlar

Ölüm maçlarında daha iyi bir performans sergilemek istiyorsanız doğru silahlar kullanmalısınız. Aynı zamanda uyguladığınız taktikler de oldukça önemli.
pubg mobile ölüm maçı taktikleri bomba kullanın

PUBG Mobile ölüm maçı için silahlar ile daha iyi oynayabilirsiniz. Dar bir bölgede çatışma yaşandığından dolayı güçlü silahlar tercih etmelisiniz. Aynı zamanda durumlara göre farklı silahlara geçebilirsiniz. Özellikle en iyi kullandığınız silahlarla oynamanız daha iyi olacak.

PUBG Mobile Ölüm Maçı İçin Silahlar

Genellikle taarruz tüfekleri oldukça fazla kullanıldığından dolayı PUBG Mobile ölüm maçı için silahlar listemizde sadece taarruz tüfekleri yer alıyor. Eğer PUBG Mobile’da oldukça iyiyseniz siz de taarruz tüfeklerini denemelisiniz. Mermi atışları ve rakip üzerinde bıraktığı hasar oldukça fazla olduğundan dolayı düşmanları beş mermi içerisinde öldürebilirsiniz. Eğer oyuna yeni başladıysanız antrenman modunda silahlara alışabilirsiniz.

pubg mobile ölüm maçı taktikleri oyun tarzı
Ölüm maçı için en uygun silahları kullanarak daha fazla düşman öldürebilirsiniz.

Önerilen silahlar yerine de sevdiğiniz silahları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yeni başlayanlar için en uygun silahları listelediğimiz “PUBG Mobile Kullanımı En Kolay Silahlar” adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz. Böylelikle kendinize uygun silahı bulup başarılı olmanın ilk adımını atmış olursunuz.

PUBG Mobile Lite M416
M416 silahı oyunda ki en güçlü silahlar listesinde yer alıyor.

M416

Oyuncular tarafından en çok sevilen silahlar arasında yer alan bir taarruz tüfeği. Mermi atış hızının, hasarın ve kolay kullanılabilmesinden dolayı çoğu kişi bu silahı kullanıyor. Aynı zamanda doğru eklentilerle birlikte inanılmaz derecede iyi olabilirsiniz. En iyi eklentileri öğrenmek istiyorsanız “PUBG Mobile Eklentileri: Silah Uçları ve Özellikleri” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile AKM özellikler
Yüksek hasarına karşın diğer silahlara oranla bazı eksiklikleri bulunan AKM, tüm bu eksikliklere karşın gücünü korumayı başarıyor.

AKM

Oyunda en çok sekmeye sahip silahlar arasında olan AKM oldukça fazla hasara sahip. Eğer düzgün bir şekilde kullanabilirseniz takımınız oldukça öne geçecek. Kullanması zor olduğundan dolayı biraz daha dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda hip-fire taktiğini kullanarak rakipleri kolaylıkla öldürebilirsiniz. Oldukça kolay yöntemlerle hip-fire yeteneğinizi geliştirmek istiyorsanız “PUBG Mobile Hip-Fire Geliştirme Taktikleri” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile Berly M762 ve Uzi
Berly M762 silahı M416 silahından bir az daha fazla yüksek hasara sahip.

Beryl M762

Beryl M762 silahının hasarı oldukça fazla olmasına rağmen kullanılması zor bir silah. Eğer oyuna yeni yeni alışıyorsanız kesinlikle kullanmamalısınız. Eğer bu silah hoşunuza gittiyse antrenmanlar yapmanız gerekiyor. Çünkü bu silahın sekmesini kontrol etmek oldukça zor. Aynı zamanda bu silahı kullanırken ping ve FPS değerleriniz iyi olmalı. Sizler için hazırladığımız performans değerlerini kontrol edebileceğiniz “PUBG Mobile Ping ve FPS Kontrol Etme” adlı içeriğimize de göz atmalısınız.

pubg mobile kullanımı en kolay silahlar scar-l
Titremesine rağmen düşük geri tepmesiyle çok kullanılan SCAR-L, listede 5.56 mermi türünü kullanan bir diğer silah.

SCAR-L

Tıpkı M416 gibi 5.56 kalibre mermi türüne sahip olan bu silahı kullanmak oldukça basit. Sekme oranı oldukça düşük olmasının yanında atış hızı M416’dan daha kötü. Yine de bu silahla harika işler çıkarabilirsiniz. Eğer M416 gibi bir başka taarruz tüfeği kullanabiliyorsanız kesinlikle onu kullanmalısınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts