PUBG Mobile Ping ve FPS Kontrol Etme

PUBG Mobile’da iyi bir oyun deneyimi için FPS ve ping değerlerinizin her zaman düzgün olduğundan emin olun.
PUBG Mobile FPS ve Ping Kontrolü
PUBG Mobile FPS ve Ping kontrolü nasıl yapılır?

Ping ve FPS, PUBG Mobile oyuncularının oyun deneyimini etkileyen önemli faktörlerden yalnızca ikisidir. PUBG Mobile’da iyi bir oyun deneyimi için mutlaka iyi bir FPS ve düşük ping değeriniz olmalı. Bu iki faktör o kadar önemlidir ki bazı oyuncular çatışmalara girmeden önce ping ve FPS değerlerini kontrol etme gereği duyarlar. Bu içeriğimizde PUBG Mobile’da FPS ve pinginizi nasıl kontrol edebileceğinize rehberlik edeceğiz.

PUBG Mobile Ping ve FPS Kontrolü

Oyundaki deneyiminizi iyileştirip sorunlar yaşamamak için oyun içi ayarlarınızı mutlaka kontrol etmelisiniz. Aksi halde oyunda karşılaşacağınız sorunlardan dolayı oynadığınız oyundan pek fazla zevk alamayabilirsiniz.

"<yoastmark

Ping

Ping, istemci ve sunucu arasındaki ağ gecikmesini ifade eder. Gecikmesiz bir deneyim elde etmek için düşük ping gereklidir ve bu rakam ekranın sol alt köşesinde görülebilir. Kullanıcılar oyun sırasında istedikleri zaman pinglerini kontrol edebilirler.

PUBG Mobile Görüntü Kalitesi
PUBG Mobile Görüntü Kalitesi

FPS

FPS veya kare hızı, oyunun cihazda ne kadar sorunsuz çalışacağını belirler. PUBG Mobile’da oyuncular bunu ayarlama seçeneğine sahiptir ancak bu telefonun kapasitesine de bağlıdır. Oyunda FPS’i doğrudan izleyebilmenin bir yolu yok ancak birçok mobil üretici, Xiaomi / Redmi telefonlarındaki Game Turbo, Samsung cihazları için Perf Z ve Gamebooster gibi oyundaki FPS’yi kontrol etmek için kullanıcılara yardımcı hizmetler sağlıyor.

Tüm bunların yanında oyunda FPS’i gösteren birkaç üçüncü taraf uygulama da bulunuyor ancak bu tür uygulamaların kullanımı hiçbir zaman önerilmez. Oyuncular oyunda gecikmeler yaşıyorsa oyun ayarlarından görüntü kalitelerini bir miktar azaltabilirler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts