PUBG Mobile Sanhok Harita Rehberi: En çok loot nerede?

PUBG Mobile Sanhok

PUBG Mobile Sanhok rehberi ile karşınızdayız. PUBG Mobile‘ın agresif oyunculara odaklı hazırlanmış olan Sanhok Erangel ve Miramar‘dan çok daha farklı. Boyut olarak diğerlerinin yarısı yani 4×4 kilometrelik bir alanı kapsayan Sanhok, hızlı biten maçlar ve bolca alınan killer sayesinde oyuncuların oldukça sık tercih ettiği savaş alanlarından. 4×4 km boyutundaki bu haritanın yapımı oldukça meşakatli sürdü diyebiliriz. Onlarca kez beta süreciyle demosunu test eden oyuncular sayesinde Sanhok, şu anki halini aldı. Tayland ve Filipinlerin bazı bölgelerinden ilham alınarak hazırlanan harita, çıktığı günden bu yana popüleritesini korumakta.

PUBG Mobile Sanhok Haritasının Merkezleri

Sanhok yapısı itibariyle birçok merkeze ve sıcak çatışma noktasına sahip. Bu noktaların başında neredeyse çoğu PUBG oyuncusunun bildiği Boot Camp bulunmakta. Boot Camp, oyuna hızlı çatışmalarla başlamak isteyen agresif oyuncuların tercihi olmakta. Paradise Resort, Sanhok’un ikonik merkezleri arasında yerini korumakta. Özellikle Sanhok’a özel bina ve yapıları görmek için burayı ziyaret edebilirsiniz. Fakat unutmayın, burası da en az Boot Camp kadar kalabalık olabilir. Son olarak Sanhok, Ruins, Pai Nan gibi birkaç merkeze daha sahip. Eğer ki maçın başlarında sıcak çatışmalara girmek ve bolca kill almak istiyorsanız Sanhok tam size göre!

PUBG Mobile Sanhok
Sanhok haritası Tayland ve Filipinler’deki birçok bölgeden ilham alınarak yapıldı.

Sanhok Loot Bölgeleri

Sanhok’un loot oranı diğer haritalara göre oldukça yüksek. Fakat indiğiniz yerden full ekipmanlı bir şekilde ayrılmak istiyorsanız aşağıdaki haritaya göz atabilirsiniz. Haritadaki bölgeleri ezberlemek sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirecektir.

PUBG Mobile Sanhok haritası loot bölgeleri.
PUBG Mobile Sanhok haritası loot bölgeleri.

Sanhok Stratejileri

  • Sanhok yapısı itibariyle pusu kurmaya el verişli. Pusu kuran rakiplerinize karşı gözünüzü dört açmalısınız. Aksi taktirde hiç ummadığınız anda lobiye dönebilirsiniz.
  • Eğer hedefiniz ilk 10’a girmek hatta çorba parasını çıkartmak ise merkez bölgelerden uzak durmalısınız. Merkez bölgelerin yakınlarına atlayarak loot yapmak, sizi sıcak çatışmalardan uzaklaştıracaktır. Bu da daha fazla hayatta kalmanıza olanak sağlayacaktır.
  • Yakın çatışmaya hazırlıklı olun. Sanhok küçük bir harita olduğundan dolayı rakibiniz ile çatışmanız genelde yakın mesafeden olacaktır. Bundan dolayı silah ve ekipman seçimini dikkatli yapmalısınız.

PUBG Mobile harita rehberlerine de kesinlikle bakmanızı öneriyoruz. Daha fazla PUBG Mobile rehberine ulaşmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts