PUBG Mobile Sanhok Haritasında En Riskli Bölgeler

Sanhok haritası oyunun en küçük boyutuna sahip olduğundan oyundaki her köşeden oyuncular çıkabilir. Sanhok başlı başına tehlikeli olmasına rağmen bazı bölgelerin riski daha fazla.
PUBG Mobile Sanhok En Riskli Bölgeler
Sanhok küçük bir harita olduğundan neredeyse her yerden oyuncular çıkabilir.

PUBG Mobile Sanhok haritasındaki riskli bölgeler haritanın küçük olmasından dolayı diğer haritalara göre daha fazla. Her oyuna farklı oyuncular geldiğinden bu bölgeler her zaman sıcak çatışmaların yaşandığı bölgeler olmayı başardı. Agresif oyun tarzına sahip olan oyuncuların en sevdiği bölgeler olsalar da bölgelerin konumları yüzünden bazı oyunlarda atlayan kişi sayısı daha az olabiliyor.

Sanhok Haritasındaki En Riskli Yerler

Sanhok adası küçük olduğundan dolayı etrafta gezerken daha dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde köşelerde veya görünmesi zor olan yerlerden oyuncular çıkıp sizi öldürebilir. Çok fazla çimen olduğundan ayrıca bazen haritaya sis çöktüğünden görüş mesafesi çok düşük oluyor. Böylelikle oyuncular daha zor görülüyor.

PUBG Mobile Bootcamp
PUBG Mobile Sanhok Riskli Bölgeler

Bootcamp

Bootcamp, tüm oyunlarda en kalabalık olan bölge. Sanhok’un merkezinde olmasının dışında içerdiği loot bolluğundan atlayan sayısı 10 kişiyi aşabiliyor. Eğer dörtlü veya ikili takım seçeneğinde oynuyorsanız Bootcamp’e atladığınızda daha fazla oyuncu olduğunu göreceksiniz. O kadar oyuncunun bir araya atlamasıyla oluşan sıcak çatışmada takım arkadaşlarınızı kaybedebilirsiniz. Ancak oradan tek bir takım çıkmaz zorunda. Bootcamp’i temizleyip çıkmanın zor olduğundan dolayı oyuncuların çoğu burada ölüyor.

PUBG Mobile Paradise Resort
Paradise Resort çok büyük olduğundan çok hızlı ekipman toplayabilirsiniz.

Paradise Resort

Oyun içerisinde uçak bu bölgeye yakın geçiyorsa atlayan sayısı daha fazla olabilir. Ancak uçak bu bölgeye epey uzaksa çok az kişi atlayabilir. Hatta şanslıysanız belki atlayan bile olmaz. İçerdiği loot bolluğundan ve geniş bir yer kaplaması dolayısıyla oyunda en iyi loot bulunduran bölgelerden birisi.

PUBG Mobile Ruins
Ruins bölgesinde tek bir mekan olduğundan dolayı sessiz olmalısınız.

Ruins

Ruins’te etrafı kapalı olan tek bir yapı bulunduğundan oyuncular burada çok yakın oluyor. Bu bölgede çok sessiz olmalısınız. Bomba kullanarak bile rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Doğru pozisyon aldıktan sonra rakiplerinizi çok rahat indirebilirsiniz. Aynı zamanda uçaktan tam zamanında atlayıp Ruins’e en erken inen olabilirseniz rakipleri havada bile öldürebilirsiniz.

PUBG Mobile Pai Nan
Eğer uçak Pai Nan’a uzaksa oyuncu sayısı daha az olabilir.

Pai Nan

Pai Nan bölgesini iki ayrı mahalle gibi düşünebilirsiniz. Ancak karşı tarafa geçmek için köprü kullanmalısınız. Çünkü ortada küçük bir nehir bulunuyor. Genellikle buraya daha az oyuncu atlıyor. Yapılar birbirine çok yakın olduğundan dolayı fazla ses çıkarmamalısınız. Eğer uçak buraya uzaktan geçiyorsa atlayan sayısı çok daha az olabilir.

PUBG Mobile Docks
Docks bölgesi Erangel haritasındaki Georgepol gibi.

Docks

Erangel’in Georgepol’u olarak görebilirsiniz. Burada iki tane gemi, hangarlar ve bolca konteynerler bulunuyor. Eğer buraya atlayan tek takımsanız çok iyi ekipmana sahip olacaksınız demek. Genellikle bu bölgeye 2 veya 3 takım atlıyor. Ancak bu oyundan oyuna değişebilir. Diğer bölgelerde olduğu gibi uçağın Docks’a uzaklığı oyuncu sayısını etkileyebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts