PUBG Mobile Sezon 15: Çıkış Tarihi, Özellikler ve Dahası

PUBG Mobile sezon 15 şu anda geliştirilme aşamasında ve 14. sezonun bitiminden hemen sonra yayınlanacak ve yeni sezon hakkında şimdiden sızıntılar gelmeye başladı.
PUBG Mobile Sezon 15
PUBG Mobile Sezon 15 Değişiklikleri

PUBG Mobile sezon 15 şu anda geliştirilme aşamasında ve 14. sezonun bitiminden hemen sonra yayınlanacak ve yeni sezon hakkında şimdiden sızıntılar gelmeye başladı.

PUBG Mobile Sezon 14 Çıkış Tarihi ve Royale Pass

PUBG Mobile geliştiricileri, sezon 14’ün resmi olarak çıkmasından bile önce sezon 15’in çalışmalarına başladılar. PUBG Mobile sezon 14, 13 Eylül’de sona erecek ve hemen ardından 15. sezon başlayacak.

PUBG Mobile 15. sezon
PUBG Mobile Sezon 15 Yenilikleri

PUBG Mobile Sezon 15 ve Royale Pass, 14. sezonun sona ermesinden 2 gün sonra yani 15 Eylül’de piyasaya sürülecek. Önceki sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da pass için iki seviye olacak: Elite Royale Pass 600 UC ve Elite Plus Pass 1800 UC olacak.

Sezon 15’teki Yeni Özellikler

PUBG Mobile’ın 15. sezonunda oyuncuları birçok özellik bekliyor.

PUBG Mobile'ın yeni oyun modu
PUBG Mobile Virüs Modu

Yeni Mod

Görünüşe göre PUBG Mobile’ın 15. sezonunda yüz maskesi aksesuarları ve öldürüp loot yapmak için dev bir virüs topuyla savaşacağımız yeni bir mod geliyor. Gelecek olan Virüs Modu ile “koronavirüs” teması işlenecek. Ayrıca sıralama ve skor tablolarında da bazı ince ayarlar yapıldı.

PUBG Mobile'ın Yeni Karakteri Sunny
PUBG Mobile Yeni Karakter Sunny

Yeni Karakter

Yeni sezonla birlikte Sunny adında yeni bir karakterin PUBG Mobile’a eklenmesi bekleniyor. Karakter hakkında henüz fazla bilgi bulunmuyor ancak aktarılan görsellerden çıkarabildiğimiz üzere altın süslemeli siyah bir kıyafet giymiş gibi görünecek.

PUBG Mobile yüz maskeleri
PUBG Mobile Yüz Dövmeleri

Yeni Görünüşler

Çeşitli yeni kıyafetler, sırt çantaları ve daha fazlası oyuna eklenecek. Ama bu konuda en heyecan verici olan gelişme muhtemelen oyuna gelecek olan yüz dövmeleri olacak. Ayrıca Elite Pass’de bulunan tüm  grafitiler de değişecek. Yüz maskelerinin yanı sıra birkaç kostüm, sırt çantası, araç ve paraşüt kaplaması da var.

PUBG Mobile araç ve paraşüt kaplaması
Sezon 15: Araç ve Paraşüt Kaplaması
PUBG Mobile kostüm
Sezon 15: Yeni Kostümler

Son olarak yeni sezon ile birlikte gelecek bazı silah kaplamaları ve ifadeleri var. Bunlar muhtemelen Royale Pass’in bir parçası olacak.

PUBG Mobile sezon 15 emote
PUBG Mobile’a sezon 15’te gelecek olan yeni emote’lar
Yeni AK47 kaplaması
PUBG Mobile Sezon 15: Yeni gelecek olan AK47 kaplaması

Erangel Değişiklikleri

Yeni sezonda Erangel haritasında bazı değişiklikler olacak. Oyunda birkaç bina kaldırılıp değiştirilecek, bununla birlikte bu değişikliğin Erangel 2.0 güncellemesine hazırlık olup olmadığını söylemek için oldukça erken.

PUBG Mobile hakkında son gelişmelerden bir an önce haberdar olmak istiyorsanız Mobidictum‘u takip etmeye devam edin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler