PUBG Mobile: Son Alanda İşinize Yarayacak En İyi Silahlar

Oyunda birçok popüler silah olsa da, en iyi silahlar ile kombinasyon yaptığınızda son çembere kadar kalabilir ve çorba parası çıkartabilirsiniz. Bizde sizlere çorba parası çıkarmanız için en iyi 3 silah kombinasyonunu listeledik.
PUBG Mobile son çemberde kullanılabilecek silahlar
PUBG Mobile son çemberde kullanılabilecek silahlar.

PUBG Mobile oyuncuları tarafından en iyi silahlar oyunun sonlarında etkili bir şekilde kullanıldığında kolayca oyunu kazandırabiliyor. Hepimiz biliyoruz ki, PUBG Mobile oyuncuları çorba parası çıkarmak için elinden gelenin en iyisi ortaya koyuyorlar. Her oyuncu farklı farklı silah kombinasyonları deniyorlar. Biz sizlere son çemberde kullanabileceğiniz ve çorba parası çıkarabileceğiniz en iyi kombinasyonları göstereceğiz.

PUBG Mobile: En İyi Silah Kombinasyonları

PUBG Mobile’da en iyi silahlar genellikle en popüler silahlar oluyor. PUBG Mobile oyuncuları son çemberde çorba parası kazanmak için farklı farklı silahlar kullansa da aşağıda bulunan en iyi silahlar sizi kolayca zafere götürecek.

PUBG Mobile en iyi silahlar
Her oyuncu çorba parası çıkarmak için farklı farklı silah kombinasyonları deniyor. Biz sizlere en iyi 3 silah kombinasyonunu vereceğiz.

PUBG Mobile’daki 4x ile 8x kapsamındaki bir keskin nişancı tüfeğini son daireye getirmek asla iyi bir fikir değil. Tabii bu silahları kullanırken biraz nişan kabiliyeti ve aiminizin güzel olması lazım. Ne kadar iyi kafadan vuruşlar atarsanız rakip o kadar çabuk yere yığılacak. Son çemberde rakiple teke tek kaldığınızda kesinlikle heyecan yapmayıp, oyununuza ve rakibinize odaklanırsanız kolaylıkla birinci olacaksınız.

AKM ve M416

PUBG Mobile AKM ve M416
Bu iki silahı son çemberde kullanırsanız inanılmaz derece hasarlar çıkartabilirsiniz.

Bazı oyuncular, özellikle yeni başlayanlar genellikle çift AR seçeneğini tercih ediyorlar ve AKM artı M416 silahlarını kullanarak mükemmel bir kombinasyon yapıyorlar. Bu dinamik silah ikilisi ile ilk çemberden son çembere kadar savaşabilirsiniz. Hasar ve atış hızı ile yakın mesafeli çatışmalarda mükemmel oluyorlar. Geri tepmeyi güzel bir şekilde kontrol ederseniz, düşmanlarınız göz açıp kapayıncaya kadar siz onları düşüreceksiniz.

Beryl M762 ve Uzi

PUBG Mobile Berly M762 ve Uzi
Berly M762 ve Uzi ikilisini kullanarak rakiplerinizi çok fazla darlayabilirsiniz.

Çift AR güzel olabilir ama AR + SMG kombinini hiç denediniz mi? SMG’ler son çemberlerin küçük bölgelerinde olduğu gibi yakın mesafeli savaşlar için tasarlanmışlar. Orta derecede hasar veriyorlar, ancak şaşırtıcı bir hızla ateş ediyorlar. Ayrıca Uzi’nin geri tepmesi de yok. Orta menzilli savaşlar için ise bir Beryl M762 silahını kullanarak birçok rakibi öldürebilir ve oyunu kolaylıkla kazanabilirsiniz.

Scar-L ve Mini 14

PUBG Mobile Mini 14 ve Scar-L
Mini 14 ve Scar-L ikilisi inanılmaz derecede güçlüdür. Bu yüzden son çemberde bunları kullanın.

Son olarak AR ve DMR silahları kaldı. Scar-L, PUBG Mobile’ın piyasa sürülmesinden bu yana en güzel AR silahları listesinde yer alıyor. Kontrolü oldukça kolaydır ancak hasarı arada bir farklılık gösterebiliyor. Bu silahın oyun içerisinde dikkatli bir şekilde kullanırsanız güzel işler yapabilirsiniz. Mini 14 ise oyundaki en hızlı DMR’lerden biri. Bu iki silahı bir araya getirdiğinizde son çemberde inanılmaz derecede kombolar yapabilirsiniz. Ama ufak bir problem var, iki silah da 5.56mm cephane kullanıyorlar. Bu yüzden yanınıza bayağı bir mermi almalısınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts