PUBG Mobile Vikendi: Araç ve Loot Bölgeleri

PUBG Mobile Vikendi haritasında en iyi loot ve araç bölgelerini derledik.
PUBG Mobile Vikendi Araç ve Loot Bölgeleri
Harita üzerindeki kırmızı bölgeler oyuncuların en yoğun olduğu bölgeler.

PUBG Mobile Vikendi, Sanhok haritasından sonra gelen en son harita olmasının yanında oyunun ilk karlı haritası. Bu harita büyüklük bakımından Sanhok’a çok benzer. Neredeyse birebir büyüklüğe sahip iki haritanın farkıysa birisinin yeşilliklerin bol olması. Vikendi haritasındaysa yeşillikten çok kar göreceksiniz. Daha aydınlık ve aynı zamanda göze güzel gözüken harita oyuncuların pek ilgisini çekmemiş gibi duruyor.

Vikendi’nin Önemli Loot Yerleri ve Araç Yerleri

Her haritada olduğu gibi Vikendi’de de atladığınız bölgenin önemi çok yüksek. Ne kadar oyuncu atladığını, atlayan oyuncuların hangi binalarda olabileceğini ve bu tarz ufak gözüken önemli bilgileri bilmek sizi savaşlarda galip çıkaracak unsurlardan birisi. Oyuncuların en yoğun olduğu bölgeler ne kadar önemliyse araçların çıkabileceği yerler hatta içerdiği ekipmanın daha iyi olduğu bölgeleri bilmek bir o kadar önemli.

PUBG Mobile Vikendi Araç ve Loot Bölgeleri
Her oyunda farklı oyuncular denk gelebileceğinden bölgelere atlayan oyuncuların net sayısı bulunmuyor.

Bu harita hakkında pek bir bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Ancak yukarıda bulunan görseli incelediğinizde Volnova bölgesinin tıpkı Sanhok’un Bootcamp bölgesi gibi olduğunu göreceksiniz. Volnova, harita üzerindeki yeri ve ekipman derecesi yüksek olduğundan oyuncuların yoğun olduğu bölge olmuş.

Oyuncuların az bulunduğu ama ekipman derecesinin de çok kötü olmadığı bir yer arıyorsanız Cosmodrome tam da size göre. Maç esnasında denk gelen oyuncuların oyun tarzı çok farklı olduğundan bölgelere atlayan net bir oyuncu sayısı bulunmuyor. Ancak ortalama bir sayı alınabiliyor. Cosmodrome’un en iyi yanıysa büyüklüğü.

PUBG Mobile Vikendi Araçlar ve Loot Bölgeleri
PUBG Mobile Vikendi, Tencent tarafından eklenen en son harita.

Araç yerlerine bakıldığında da diğer haritalara göre daha az deniz aracı içerdiğini göreceksiniz. Bu harita yapısında oluşan benzerlik dolayısıyla Sanhok haritasına göre kıyaslamak daha doğru olacak. Sanhok haritasının önemli yerlerini incelemek istiyorsanız PUBG Mobile Sanhok: Araç ve Loot Bölgeleri adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Harita üzerinde farklı renklerde simgeler göreceksiniz. Bu simgeler araçların çıkabileceği yerler. Ancak kırmızı olan simgeler araçların kesin bulunduğu bölgeler. Ekstra olarak sarı, mavi ve beyaz simgeler göreceksiniz. Beyaz simgelerde deniz araçları bulabilirsiniz. Geri kalan renkli simgeler kara taşıtları. Mavi simgelerde Vikendi haritasına özel olarak kullanılabilen kar motoruna denk gelebilirsiniz. Sarı simgeli bölgelerdeyse tüm haritalarda kullanılan araçların olabileceği bölgeler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts