PUBG Mobile wallhack hilesi neden kullanılmamalı?

PUBG Mobile wallhack hilesine dair neler biliyorsunuz?
pubg mobile wallhack
PUBG Mobile wallhack hilesine dair neler biliyorsunuz?

PUBG Mobile wallhack hilesi, oyuncuların canını sıkan bir durum. Bazı oyuncular, oyun içerisinde bazı nedenlerden dolayı hile kullanma yolunu tercih ediyorlar. Peki wallhack hilesi gerçekten var mı? Eğer varsa indirdiğiniz uygulama ne kadar güvenli?

PUBG Mobile Wallhack Hilesi

Wallhack hilesi, oyun deneyimini en kötü etkileyen hilelerden biri. Zira bu hileyi kullanan oyunculara karşı şanslı olmak dahi yetmeyebiliyor. Duvar, ev, şehir ve hatta haritanın öbür ucunda olsanız dahi bu oyuncular sizi görebiliyor, olduğunuz yeri direkt olarak saptayabiliyor. Bu nedenle bu oyunculara karşı oynamak bir anlam ifade etmiyor. Peki wallhack hilesi tam olarak nedir? Hilecilere karşı ne yapılabilir? PUBG Mobile’ın hilecilere karşı yürüttüğü politika nedir? Tüm bu soruların yanıtlarını sizler için yanıtlayacağız.

PUBG Mobile wallhack
Wallhack hilesi, oyun içerisinde oyuncuların oyun deneyimlerini bozan hilelerden bir tanesi.

Wallhack hilesine geçmeden önce, oyun içerisindeki popüler diğer hile uygulamalarından da kısaca bahsetmekte fayda var. PUBG Mobile içerisinde oyunculara illegal yoldan avantajlar sağlayan çeşitli hile ve üçüncü parti programlar mevcut. Bu programı kullanan oyuncular, oyunu eğlencesine ve kendi hakkıyla oynayan oyuncuların oyun deneyimlerini kötü etkiliyor. Bunun yanında, wallhack hilesi kadar popüler olan başka hile programları da mevcut. Örneğin, oyunculara bedava UC verdiğini iddia eden programlar. Bu programlar oyunculara bedava UC verdiğini iddia ederek masum görünse de gerçekte öyle değil. Bedava UC verdiğini iddia eden programlara bilgilerinizi verdiğinizde olumsuz olarak neler yaşayabileceğinizi görmek için PUBGMo Win UC hilesi içeriğimize mutlaka göz atın.

pubg mobile wallhack hilesi nedir
Rakip oyuncuları duvar arkasında bile görmenizi sağlayan wallhack hilesi, görüş anlamında oyuncuya yardımcı olan illegal bir programdır.

Wallhack hilesi nedir?

PUBG Mobile içerisinde nişan hilesi, wallhack hilesi, otomatik kafadan vuruş hilesi, geri tepmeme hilesi, hız hilesi, uçma/yüksek zıplama hilesi ve sağlık hilesi gibi hileler mevcut. Gözünüzü korkutmuş olmayalım, saydığımız çoğu hile artık oyunda bulunmuyor. Ancak bazı hileler var ki PUBG Mobile ekibinin tüm çabasına rağmen bir şekilde oyunda bulunmaya devam ediyor. Wallhack hilesi bunlardan biri. Detaylı olarak açıklamak gerekirse wallhack hilesi, kullanan kişiye rakipleri hakkında detaylı bilgi sağlayan ve onların tam olarak nerede olduklarını gösteren bir hiledir. Bazı gelişmiş wallhack hilelerinde ise harita üzerindeki araç konumlarından airdropların nereye düştüğüne dair bilgi almak bile mümkün. Bu hileyi kullanan rakiplerinize karşı mücadele etmek oldukça zor. Zira sizin her hareketinizi her koşulda takip edebilen rakipleriniz, siz ne yaparsanız yapın sizi avlayacaktır. Oyun içi bu olumsuzlukların yanı sıra, bazı oyuncular hile kullanmak için bu programları indirdiğinde başta PUBG Mobile hesap bilgileri olmak üzere bazı bilgileri çalınabiliyor. Bu tarz programları hiç kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Buna rağmen kullanırsanız, bazı bilgileriniz niyeti kötü kişiler tarafından çalınabilir.

pubg mobile hilecilere ne yapılabilir
Hile kullanan oyuncuları raporlayarak PUBG Mobile ekibinin hile karşıtı çalışmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Hilecilere karşı ne yapılabilir?

Eğer oyun içerisinde hile kullanan bir oyuncuya denk geldiyseniz, yapabileceğiniz en etkili şey onu raporlamaktır. Çoğu PUBG Mobile oyuncusu, hile kullanan bir oyuncuyla karşı karşıya kaldığında onu raporlama yolunu tercih etmiyor. Daha temiz bir oyun alanı oluşturmak için PUBG Mobile geliştirici ekibi kadar bizim de sorumluluklarımız var. Bu nedenle oyun içerisinde bir hileciyle karşılaştıysanız onu mutlaka raporlayın. Eğer PUBG Mobile ekibinin hilecilere karşı nasıl bir politika yürüttüğü konusunda bir fikriniz yoksa ve bu konuda pek iş yapmadıklarını düşünüyorsanız bir sonraki maddeyi okumanızda fayda var.

PUBG Mobile wallhack
PUBG Mobile ekibi hilecilere karşı sıkı bir mücadele içerisinde.

PUBG Mobile hilecilerle nasıl mücadele ediyor?

Öncelikle PUBG Mobile geliştirici ekibinin sadece hilecilerle mücadele etmediğini belirtelim. Ekip, hilecilerin yanı sıra oyun içerisindeki birçok konuda derin olarak çalışmalarını devam ettiriyor. Hilecilere geri dönecek olursak PUBG Mobile ekibi, kendi hile tespit programına takılanları ve raporlardan gelen bildirimleri takip ederek hilecilerle mücadele ediyor. Hile kullandığı tespit edilen oyunculara susturma, sıralamadan men ve hesaptan men gibi ağır cezalar veriliyor. Oyundaki hileler ve bu hilelere dair detaylı çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmak için PUBG Mobile hileleri ve cezaları içeriğine göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts