TFT Set 3 hakkında tüm detaylar

tft set 3 hakkındaki tüm detaylar

TFT Set 3 hakkında yepyeni bilgiler paylaşıldı. Riot Games’in verdiği son bilgiler üzerinden Set 3 hakkında bilinenleri derledik.

TFT Set 3 ne zaman çıkacak?

Mortdog daha önce 31 Aralık’taki bir yayın esnasında Set 3’ten de söz ederek Elementlerin Yükselişi’nin ilk sezonun sonuna kadar süreceğini açıklamıştı. Oradan hareketle Set 3 için mart ayına kadar bekleyeceğimizi hesaplaşmıştık. Riot Games’in paylaştığı son videoya göre de yeni setin mart ayında çıkacağından eminiz.

TFT Set 3'te hangi sınıf ve kökenler olacak?
TFT Set 3’te bizleri hangi sınıf ve kökenler bekliyor?

TFT Set 3’te hangi sınıfları ve kökenleri bekleyebiliriz?

Yayınlanan videoda Set 3’te Project Fiora, Star Guardian Poppy, Odyssey Jinx ve Pulsefire Shen’in Set 3 listesine gireceğini öne sürdü. Bu şampiyonların dördü de yakınsamaya girmişti ancak yetenekleri, sınıfları ve kökenleri gelecek sezon muhtemelen farklı olacak.

Başka bir şey açığa çıkmasa da, League of Legends’ın bu videosunu referans olarak kullanarak gelecekteki şampiyonlar üzerinde hipotez oluşturabiliriz. Örneğin Pyke, Leona, Zed, Lucian, Vi, Ashe, Vayne, Katarina, Yasuo ve Master Yi Set 3’te TFT’ye geri dönebilir. Star Guardian Jinx, muhtemelen Odyssey sınıfının bir parçası olacağı için TFT’ye girmeyebilirken, Ahri ve Lulu gibi şampiyonlar oyuncu kadrosuna katılabilir.

TFT Set 3 Pulsefire Shen
TFT Set 3’te hangi temalar olacak?

TFT Set 3’te Project, Star Guardian, Pulsefire ve Uzay temaları olacak

TFT geliştiricileri Dax “Lunchboy” Andrus ve Stephen “Mortdog” Mortimer, son videoda  TFT’nin geleceğine değindiler. Videoda verilen ipuçları, Set 3’ün uzay ve kozmik temalara sahip olacağını gösteriyor.

Taktik Savaşları, Elementlerin Yükselişi sezonunun henüz yarısında olmasına rağmen Set 3 büyük hayretler uyandırmaya başladı bile. Riot Games, hayranlarına mart ortasında çıkacak yeni sürümü için Set 3’e dair birçok açıklamaya yer veren bir video yayınladı. Dev videoda TFT baş tasarımcısı Stephen “Mortog” Mortimer, TFT’nin üçüncü sezonunda büyük rol oynayacak anahtar kelimeleri vurguladı.

TFT Set 3’te neler olacak?

Riot Games 10. yılına özel Taktik Savaşları Mobile, Legends of Runeterra ve League of Legends Mobile: Wild Rift gibi birçok projesini açıklamıştı. Her ay yepyeni gelişmelerin gün yüzüne çıktığı bu projeler hakkında tüm detaylar için Mobidictum’u takip etmeye devam edin. Verilen bilgilere göre mart ayının ortasında oyuncularla buluşacak olan TFT Mobil için son gelişmeler ve en güncel rehberleri paylaşacağız.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler