PUBG Mobile’da en iyi keskin nişancı tüfeği hangisi?

Oyundaki Kar98, M24 ve AWM’yi detaylı olarak inceledik, karşılaştırdık!
Keskin nişancı tüfeklerini karşılaştırdık!

PUBG Mobile en iyi keskin nişancı tüfeği hangisi sorusuna bir cevabımız var! Oyundaki Kar98, M24 ve AWM’yi detaylı olarak inceledik, karşılaştırdık ve birçok öneri sunduk. Hemen aşağıdan bu videoyu izleyebilirsiniz. Vİdeoyu beğenerek ve yorum atarak daha büyük kitlelere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. İyi seyirler! 🙂

PUBG Mobile videoları için aşağıdaki oynatma listesine göz atabilirsiniz:

İçerikte birçok görsel özellik sunuyoruz ama silahların kısa kısa bilgilerini buraya da ekleyelim.

Kar98 oyunun şüphesiz en popüler keskin nişancı tüfeği. Girdiğiniz herhangi bir loot bölgesinde bu silahı bulma olasılığınız oldukça yüksek. Kar98 ile 1 ve 2 seviye kask kullanan oyuncuları tek kafa mermisi ile indirebilirsiniz. Bu, özellikle oyununuz ilk ve orta kısmında oldukça işe yarıyor.

M24 ise Keskin Nişancı Tüfekleri arasında en kullanışlısı. Hem Kar98’den daha fazla hasar vuruyor hem de AWM gibi mermi sıkıntı çekmiyor.

Gelelim en sevdiğimiz silaha! 🙂 AWM ise oyunun en güçlü Keskin Nişancı Tüfeği. Verdiği hasar ve çıkardığı ses rakiplerinizin korkması için yeterli.

Serimizin bir önceki videosunda taarruz tüfeklerini karşılaştırmıştık. O konudaki videomuzu da hemen aşağı ekledik. Video önerilerinizi yorum olarak bize atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts