PUBG Mobile Silah Rehberi: Taarruz

PUBG Mobile Silah Rehberi serimizin ilk videosu geldi!
pubg silah
PUBG Mobile Silah Rehberi serimiz Taarruz silahlarıyla başladı.

PUBG Mobile Silah Rehberi serimizin ilk videosu geldi! Silah rehberi olacak bu serimizin ilk videosunda taarruz tüfekleri hakkında konuştuk. Dilerseniz PUBG Silah Hasarları içeriğimize giderek tüm silahlar hakkında madde madde bilgiler alabilirsiniz. Videoyu hemen aşağı bıraktık. İyi seyirler!

PUBG Mobile Silah Rehberi

Taarruz tüfekleri yakın ve orta mesafede sergilediği yüksek performans nedeniyle neredeyse her maç oyuncular tarafından tercih ediliyor. Bu videomuzda en popüler taarruz tüfekleri arasında bulunan AKM, Scar-L ve M416 üzerine birçok şey anlattık.

AKM

AKM, 7.62 mermi kullanan ve yakın mesafede oldukça harika işler çıkarabilen bir tüfek. AKM muadillerine nazaran çok daha fazla tepme oranına sahip olsa da, verdiği yüksek hasar ile çoğu oyuncunun tercihi olmakta. Özellikle Namlu Ucu Freni ile kullanmanızı öneriyoruz. AKM’nin hasar oranı 49. Bu da 1 seviye yeleğe sahip oyuncuları 3, 2 seviye yeleğe sahip oyuncuları ise 4 gövde mermisi ile düşürebileceğiniz anlamına geliyor. Bu silah her ne kadar korkutucu bir hasara sahip olsada kullanımı bir hayli zor, bundan dolayı AKM ile dikkatli oynamanızda fayda var.

M416

M416 oyunun şüphesiz en favori taarruz tüfeği. Sağladığı yüksek atış hızı ve yüksek hasarı nedeniyle profesyonel oyuncular başta olmak üzere çoğu PUBG Mobile kullanıcısının ana tercihi. 3X veya 4X dürbünle de kullanabileceğiniz M416 orta mesafe çatışamalarda da oldukça yüksek performans vermekte. M416’nın verdiği hasar ile 1 seviye yeleğe sahip oyuncuları 4, 2 seviye yeleğe sahip oyuncuları ise 5 gövde mermisi ile alt edebilirsiniz. Fakat silahın tepme oranı ortalamanın biraz üstünde. Bundan dolayı 3x veya 4x dürbün kullanmadan önce gerekli eklentileri edinmenizi öneriyoruz.

SCAR-L

SCAR-L. Bir diğer 5.56 mermi kullanan silahımız ise Scar-L. Bu silahı diğer taarruz tüfeklerinden ayıran en önemli özelliği düşük tepme oranı. AKM ve M416’ya göre daha kolay kontrol edilebilen Scar, 3x, 4x hatta 6x dürbünle bile kullanılabiliyor. Fakat silahımız muadillerine göre daha düşük bir atış hızına sahip. Bu da sıcak çatışmalarda geriye düşebileceğiniz anlamına gelmekte.

Scar-L, M416 ile aynı hasar oranına sahip. Bundan dolayı 1 seviye yeleğe sahip oyuncuları 4, 2 seviye yeleğe sahip oyuncuları ise 5 gövde mermisi ile öldürebilirsiniz. Bu silahı dediğimiz dürbünler ile oynamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede hem yakın hem de orta mesafede harika işler çıkarabilirsiniz.

AKM, M416 ve SCAR-L arasındaki kıyaslama için yukarıdaki videomuzu izleyebilirsiniz. Videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler! 🙂

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler