Call of Duty Mobile yeni Vahşi Batı teması duyuruldu

Call of Duty Mobile oyunu yeni sezonla birlikte, yeni temasını ve birçok yeni içeriğini tanıttı. Vahşi Batı teması gelecek olan bu oyuna büyük bir ilgi var.
Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile oyuna gelecek olan yeni sezonu tanıttı.

Mobil oyun dünyasında büyük bir yeri olan Call of Duty Mobile oyunu yeni sezonla birlikte, yeni Vahşi Batı temasını ve birçok yeni içeriğini tanıttı.

Call of Duty Mobile Vahşi Batı Teması

Activision, Call of Duty Mobile oyununa getirecek olan bu güncellemeyi 1 Mayıs’ta oyuncuların karışına sunacak. Bu gelecek olan yeni güncellemede, yeni oyun modları, 2 farklı harita, yeni vahşi batı temalı silahlar ve en önemlisi bir Battle Pass olacak. Ayrıca bunların yanında tüm oyuncular için ücretsiz olarak kullanılabileceği yeni bir silah ve yeni bir Operatör Becerisi oyun içerisinde aktif olacak. Ücretsiz Operatör Becerisi, ”Annihilator” olarak adlandırılıyor ve karakterinizin, otomatik olarak yakın hedefleri takip edebilecek ve onları doğrudan hedef içerisine almaya gerek kalmadan, düşmanlarınızı anında öldürebilme yeteneğine sahip yüksek güçlü bir silah olacak. Bu silah, yüksek ateş hızı ve ADS hızının yanı sıra bir atışta düşmanları öldürmek için yeterli güce sahip bir DMR silahı olacak. Bu silah Outlaw olarak adlandırılıyor.

Call of Duty Mobile
Call of Duty Mobile, yeni sezonda gelecek olan silahlar.

Call of Duty Mobile Sezon 6’yı başlattığında bu silah Vahşi Batı Temasına uyacağı öngörüldü. Ghost ve Seraph’ın Kovboy versiyonlarını Battle Pass alarak aktifleştirebilirsiniz. Yeni gelecek olan bu pass oyundaki seviye zorluklarını ortadan kaldıracak. Bunun yerine odaklanmanız gereken Çok Oyunculu Mod ve Battle Royale Mod’u olacak. Bu maçları tamamlamanız sizler için yeterli olacaktır. Maç içerisinde ne kadar fazla zaman harcarsanız ve hayatta kalırsanız o kadar fazla deneyim puanı kazanabileceksiniz. Bunun yanında öldürdüğünüz düşmanlar ve yaptığınız asistler, deneyim puanında ve sistem ilerlemelerinde katkı sağlayacak.

Ayrıca oyuna iki yeni harita gelecek. Bu haritalardan bir tanesini zaten CoD hayranları biliyor ve tanıyorlar, oyun içerisinde 1v1 maçlar yapabileceğiniz küçük çaplı olan Rust haritası oyuna ekleniyor. Buna ek olarak, sadece 2v2 savaşlar yapabileceğiniz Showdown için kullanılacak olan Saloon adlı bir harita da eklenecek. Bunların yanında 1v1 Duels adlı yeni bir mod da olacak.

Oyuna ek olarak yeni bir sınıf eklenecek. Buna ”Poltergeist” adı verilecek. Bu yeni gelecek olan sınıfın özelliği ise oyunculara geçici olarak görünmezlik kazandıracak ve rakiplerini kolaylıkla alt edebilecek. Bu yetenek aktifken oyuncuların koşma ve yürüme hızları da artacak.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler