Clash of Clans bahar güncellemesi detayları belli oluyor

clash of clans bahar güncellemesi detayları
Clash of Clans ekibi, Bahar güncellemesinin bazı detaylarını önceden açıklamaya devam ediyor.

Clash of Clans, bahar güncellemesi öncesi oyuna eklenecek bazı detayları oyuncularla paylaşmaya devam ediyor. Daha önce, bir sonraki güncelleme ile İnşaatçı Üssü’nde meydana gelecek değişiklikleri paylaşan ekip, bugün yaptığı açıklamayla askerlerin, kahramanların ve duvarların seviye geliştirme maliyetlerinde değişikliğe gideceğini açıkladı.

Maliyetler azalıyor gelişim hızlanıyor!

Ekip tarafından yapılan açıklamada, gelecek güncelleme ile birlikte duvarlarda, askerlerde, tuzaklarda, büyülerde ve kahramanlarda maliyet değişikliğine gidileceği belirtildi. Bu gelişmeye göre bazı birimlerin seviye geliştirme maliyetlerinde azaltmaya gidildi. Bahar güncellemesiyle birlikte artık bazı birimlerin geliştirilmesi eskiye nazaran daha kolay olacak.

Clash of Clans yeni kışla maliyetleri
Gelecek güncelleme ile kışla birimlerinin yeni seviye maliyetleri.

Kışla Askerleri Değişiklikleri

Yapılan açıklamaya göre P.E.K.K.A, Dev ve Balon başta olmak üzere birçok askeri birimde maliyet azaltılmasına gidildi. Okçu’da yapılan azaltma oranı göze çarparken P.E.K.K.A’nın da maliyetinde ciddi düşüş gerçekleşti.

kara kışla maliyetleri
Gelecek güncelleme ile kara kışla birimlerinin yeni seviye maliyetleri.

Kara Kışla Değişiklikleri

Kara Kışla’da yetişen Dalkavuk, Domuz Binicisi, Valkyrie ve Golem’in de seviye arttırma maliyetlerinde değişikliğe gidildi. Dalkavuk’un 6. seviye maliyetinde %50 oranında indirime gidilirken Domuz Binicisi için 6. seviye maliyeti %40 azaltıldı.

yeni kahraman maliyetleri
Gelecek güncelleme ile kahramanların yeni seviye maliyetleri.

Barbar Kral ve Okçu Kraliçe Değişiklikleri

Geliştirme süreçleri biraz sancılı olan Barbar Kral ve Okçu Kraliçe’nin de seviye maliyetleri azalıyor. Açıklamaya göre Barbar Kral’ın geliştirme maliyeti bazı seviyelerde yüzde 37’ye kadar azaltılırken bu oran Okçu Kraliçe’nin bazı seviyelerinde yüzde 33’ü buldu.

yeni duvar maliyetleri
Gelecek güncelleme ile duvarların yeni seviye maliyetleri.

Duvar Değişiklikleri

Oyunun belki de en zor ve en can sıkıcı noktası olan duvar geliştirme de bu güncellemeden nasibini alacak. 9 ve 10. seviyeler için çok uzun süren duvar geliştirme dönemi bu güncelleme ile ciddi oranda kısalacak. Normalde 8. seviye olan bir duvarı 9. seviyeye yükseltmek için 500.000 bin altın veya iksir gerekirken bu miktar ilerleyen güncelleme ile birlikte 250.000’e inecek. Duvar maliyetindeki azaltma 12. seviyeye kadar devam edecek ve 12. seviye duvara ulaşan oyuncular, bu duvarı 13. seviye yapmak için şu anki miktar olan 5.000.000’i gözden çıkartmak durumunda olacaklar.

yeni tuzak maliyetleri
Gelecek güncelleme ile tuzakların yeni seviye maliyetleri.

Tuzak ve Büyü Değişiklikleri

Bu güncelleme ile birlikte bazı tuzakların ve büyülerin de maliyetlerinde azalmalar olacak. Clash of Clans ekibi, daha tüm detaylarını paylaşmadığı Bahar güncellemesiyle oyunda büyük değişikliklere imza atmaya hazırlanırken bu gelişmeler karşısında oyuncuların güncellemeye olan merakı da artmış durumda.

 

Total
0
Shares
6 comments
  1. Değerli Admin,
    İnşaatçı üssü için yeni güncelleme ne zaman yapılacak bilginiz var mı.
    Teşekkür ederim..

    1. Merhaba Ali, inşaatçı üsstü için yenilikler bahar güncellemesiyle gelecek, Bahar güncellemesinin de Mart ayının sonuna kadar oyuna eklenmesi bekleniyor ancak kesin bir tarih yok

    1. Selamlar Furkan, duvar indirimlerinin herhangi bir süresi yok, kalıcı olarak geldi.

  2. Clash of clan da hesabım banlandı.geri dönüşü yani kurtarılması mümkün olabilirmi abicim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts