Clash of Clans için yeni seviye yükseltmeleri geliyor

Clash of Clans ekibi büyük Bahar güncellemesi öncesi detayları paylaşmaya devam ediyor.
clash of clans bahar güncellemesi seviye yükseltme detayları
Clash of Clans ekibi, Bahar güncellemesiyle bazı birimlerin seviye yükseltmelerinde değişikliklere gideceklerini açıkladı.

Clash of Clans ekibi, büyük Bahar güncellemesi öncesi detayları paylaşmaya devam ediyor. Clash of Clans ekibi, daha önce İnşaatçı Üssü‘nde ve birimlerin seviye yükseltme maliyetlerinde değişikliklere gideceğini açıklamıştı. Ekip, bu seferde oyuna eklenecek yeni seviye yükseltmelerini açıkladı.

Clash of Clans Yeni Seviye Yükseltmeleri

Daha önceki gelişmelerde duyurduğumuz gibi Clash of Clans ekibi, büyük Bahar güncellemesi öncesi verdiği detaylarda askerlerin ve oyun içi bina, tuzak ve kahraman gibi birimlerin seviyelerini yükseltme maliyetlerinde değişikliğe gideceğini açıklamış ve maliyetleri büyük oranda indirme kararı almıştı. Ekip tarafından yapılan son açıklamaya göre yeni güncelleme ile birlikte bazı asker, büyü, bina, savunma binaları ve duvarlarda yeni seviye yükseltmeleri eklenecek. Bu değişiklikler ise şöyle:

clash of clans yenilecek asker seviye yükseltmeleri
Bahar güncellemesiyle gelecek yeni asker seviye yükseltmeleri ve detayları.

Askerler

Değişiklik olan askerlerde oyun içi rekabeti, metayı değiştirecek çok büyük bir değişiklik yok. Ancak Goblin, Barbar, Dalkavuk ve Valkyrie birimlerinde yeni seviye yükseltmeleri oyuna eklenecek. 12. seviye Belediye Binası’nda Goblin’i 8. seviyeye, Barbar’ı ise 9. seviyeye yükseltebileceksiniz. Bunun yanında 13. seviye Belediye Binası’nda Dalkavuk 9. seviyeye, Valkyrie ise 8. seviyeye yükseltilebilecek.

clash of clans yenilenecek büyü seviye yükseltmeleri
Bahar güncellemesiyle gelecek yeni büyü seviye yükseltmeleri ve detayları.

Büyüler

Büyü kısmında yeni seviyeye sahip olacak tek büyü Zehir Büyüsü oldu. Buna göre 13. seviye Belediye Binası’nda Zehir Büyüsü 7. seviyeye yükseltilebilecek. Buna ek olarak bir değişiklik de Dondurma Büyüsü’ne geldi. Herhangi bir yeni seviye yükseltmesi almasa da Dondurma Büyüsü, artık 2. seviyeye 9. seviye Belediye Binası’ndayken yükseltilebilecek. Bu değişiklik öncesi 2. seviyeye 10. seviye Belediye Binası’ndayken yükseltilebiliyordu.

clash of clans yenilenecek bina seviye yükseltmeleri
Bahar güncellemesiyle gelecek yeni bina seviye yükseltmeleri ve detayları.

Binalar

Binalardaki değişiklikler daha çok üretim üzerine oldu. Altın Madeni, İksir Toplayıcısı ve Kara İksir Sondası, gelecek olan güncellemeyle birlikte yeni seviye yükseltmesine sahip olacak. 11. seviye Belediye Binası’nda Altın Madeni ve İksir Toplayıcısı 14. seviyeye, Kara İksir Sondası ise 7. seviyeye yükseltilebilecek. Ayrıca yeni güncellemeyle birlikte eskiden 10. seviye Belediye Binası’ndayken kurulabilen 3. Kara İksir Sondası, 9. seviye Belediye Binası’ndayken kurulabilecek.

yenilenecek savunma binaları seviye yükseltmeleri
Bahar güncellemesiyle gelecek yeni savunma binaları seviye yükseltmeleri ve detayları.

Savunma Binaları ve Duvarlar

Savunma binalarında değişiklik alacak binalar ise Okçu Kulesi, Havan ve Bomba Kulesi oldu. 13. seviye Belediye Binası’nda Okçu Kulesi 18. seviyeye, Havan 13. seviyeye ve Bomba Kulesi 8. seviyeye yükseltilebilecek. Bunun yanında duvarlarda da küçük bir yenilik olacak. Yeni güncellemeyle 13. seviye Belediye Binası’na sahip oyuncular 50 duvar parçasını 14. seviyeye yükseltebilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler