Clash of Clans İnşaatçı Üssü Yenilikleri

Büyük Bahar güncellemesi öncesi Clash of Clans ekibi, oyunda meydana gelecek bazı değişiklikleri paylaştı.
Clash of Clans İnşaatçı Üssü Yenilikleri
Clash of Clans, büyük güncelleme öncesi İnşaatçı Üssü gelişmelerini paylaştı.

Clash of Clans tarafında hareketlenmeler başladı. Yeni sene itibariyle küçük birtakım güncellemeler haricinde büyük bir güncelleme getirmeyen oyun, 2020’nin bahar aylarında büyük bir güncellemeyle oyuncuların karşısına çıkacak. Büyük güncellemenin detayları henüz paylaşılmasa da, İnşaatçı Üssü ile ilgili oyuna eklenecek bazı gelişmeler şimdiden oyuncularla paylaşıldı.

Eşitlik bozucu, asker yetiştirme süreleri ve Saat Kulesi

Büyük Bahar güncellemesi öncesi oyuncularla paylaşılan bilgilerde İnşaatçı Üssü’nde yapılacak bazı değişiklikler üzerinde duruldu. Buna göre yapılacak karşılıklı savaşlara ekstra olarak eşitlik bozucu eklenecek. Bunun yanında asker yetiştirme sürelerinde de büyük değişikliğe gidilecek. İnşaatçı Üssü’nün en kritik binalarından olan Saat Kulesi’de büyük değişiklikler alacak.

Clash of Clans eşitlik bozucu
Bahar güncellemesiyle oyuna, İnşaatçı Üssü için ekstra bir eşitlik bozucu eklenecek.

Yeni eşitlik bozucu

İnşaatçı Üssü, artık ekstra bir eşitlik bozucuya sahip olacak. Karşılıklı savaş sonrası eğer iki oyuncunun yıldız sayısı ve yıkım yüzdesi aynı ise oyuncular, kazananın belli olması için ekstra sürede mücadelelerine devam edecek.

Asker yetiştirme süreleri kaldırıldı

Gelecek güncelleme ile İnşaatçı Üssü’ndeki asker yetiştirme süreleri kaldırılacak ve askerler direkt olarak yetiştirilebilecek. Evet, yanlış duymadınız. Direkt. Bunun yanında Savaş Makinesi’nin iyileşme süresi de kaldırıldı. Artık bir karşılıklı savaş sonrası beklemeden direkt olarak diğer savaşa geçebileceksiniz. Ama bununla bitmedi. İnşaatçı Üssü’ndeki kışlanız yükseltme durumunda olsa bile asker yetiştirmeye devam edebileceksiniz.

Clash of Clans Saat Kulesi
Büyük Bahar güncellemesiyle birlikte Saat Kulesi ciddi değişikliklere uğrayacak.

Saat Kulesi’nde değişiklikler var

Asker yetiştirme ve Savaş Makinesi’nin iyileştirme süresinin kaldırılmasıyla beraber Saat Kulesi, artık binaları güçlendirme ve kaynak üretimi kısmına daha çok odaklanacak. Şöyle ki:

  • Saat Kulesi’nin 8 kat olan hızlandırma bonusu 10 kat olacak.
  • Saat Kulesi’nin seviyeye bağlı olarak 3-11 dakika arasında olan hızlandırma bonusu 14-30 dakika olarak yükseltilecek.
  • Saat Kulesi’nin hızlandırma bonusunun bekleme süresi 7 saatten 22 saate çıkartılacak.
  • Saat Kulesi’nin bekleme süresini sıfırlamak için gereken taş miktarı düşürülecek.

Clash of Clans tarafından açıklanan yeni gelişmeler şimdilik bu kadar. Büyük Bahar güncellemesi öncesi oyunda daha iyi konuma gelmek ve güzel arkadaşlıklar kurmak isterseniz Mobidictum ekibinin klanına katılabilirsiniz. #2P8YJ8V8C koduyla katılabileceğiniz klanımıza gelerek gelişiminizi hızlandırabilir, eğlenceli bir ortam içerisinde alacağınız keyfi arttırabilirsiniz.

Total
0
Shares
5 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler