Clash of Clans Klan Kalesi ve Arayüz Değişiklikleri

Clash of Clans ekibi, gelecek güncelleme ile oyun içi meydana gelecek değişikliklerin detaylarını içeren bir gönderi paylaştı.
clash of clans oyun içi değişiklikler
Clash of Clans ekibi, bahar güncellemesiyle birlikte oyun içinde bazı değişiklikler olacağını açıkladı.

Clash of Clans tarafından büyük bahar güncellemesi öncesi detaylar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gelecek güncellemeyle oyuna eklenecek İnşaatçı Üssü değişikliklerini, bazı birimlerde maliyet azaltmalarını ve yeni seviye yükseltmelerini paylaşan ekip, kısa süre önce yaptığı açıklamayla oyun içinde klan kalesi ve kahraman arayüzünün yanında meydana gelecek bazı değişiklikleri de paylaştı.

Clash of Clans Kahraman arayüzleri değişecek ve Klan Kalesi yenilenecek

Clash of Clans ekibi, yaptığı açıklamayla oyuna eklenecek bazı yenilikleri paylaştı. Yapılan açıklamada, oyun içinde bir sürü değişiklikler, ince ayarlar ve geliştirmeler yaptığını belirtildi. Tamamı oyuncuların işini kolaylaştırmak ve oyun içi kaliteyi arttırmak olan bu gelişmeler gelin beraber göz atalım.

Clash of Clans oyun içi değişiklikler
Gelecek güncelleme ile profildeki kahraman sayfasının arayüz tasarımı değişecek.

Klan kalesi üzerindeki hakimiyetiniz artacak

Klan arkadaşlarınızın yaptığı yanlış bağışlardan sıkıldınız mı? Oyuna eklenecek yeni bağış menüsüyle artık klan arkadaşlarınız sadece sizin seçtiğiniz birlikleri size yollayabilecek. Sizin istediğiniz birlikler harici hiç bir türlü bağış yapılamayacak. Bunun yanında eğer isterseniz sadece en yüksek seviyedeki askerleri de isteyebileceksiniz. Yani 7. seviye Madenci istiyorsanız ekip arkadaşlarınız sadece 7. seviye Madenci yollayabilecek. Bu değişiklikle birlikte klanlarda ortaya çıkan bağış sorunu artık çözülecek diyebiliriz.

Dostluk mücadeleleri için kalıcı klan kalesi birlikleri geliyor

Efsane Lig’de olduğu gibi artık dostluk mücadelelerinde köyümüzü savunması için istediğimiz birlikleri seçebiliyoruz. Yani eğer dostluk mücadelelerinde köyümüzü savunmak için Ejderha seçtiysek yine biz değiştirene kadar her dostluk mücadelesinde köyümüzü Ejderha savunuyor olacak.

Clash of Clans oyun içi değişiklikler
Gelecek güncelleme ile klan kalesi ciddi değişiklikler alacak.

Klan kalesi dizilişi değişiyor

Clash of Clans, Klan kalesi içindeki dizilişi değiştiriyor. Gelecek olan güncelleme ile artık klan kalesindeki birlikler belirli bir sıralamaya göre dizilecek. Yani düşük yer kaplayanlar başa gelecek. Eğer klan kalesinde aynı barınma alanına sahip birimler varsa isimlerine göre yerleşecekler. Bu gelişmeyle bazen oyuncuların kafasını karıştırabilen diziliş konusu da artık bir çözüme kavuşmuş olacak.

Klan Oyunları Ödülleri ve Araştırma İksiri Değişikliği

Klan oyunları ödüllerini aldığınızda eğer yeterli alanınız yoksa sizlere Taş seçme seçeneği sunulacak. Buna göre kazanacağınız Taş miktarı, seçeceğiniz özel ödülün normal fiyatı kadar olacak. Bunun yanında Araştırma İksiri de bir güçlendirme alacak. Kullanıldığında laboratuvarı 10 kat hızlandıran iksir, yeni güncelleme ile 24 kat hızlandıracak. Ancak maliyeti 70 Taş olan iksirin yeni maliyeti 120 Taşa çıkacak.

CoC oyun içi değişiklikler
Gelecek güncelleme ile kahraman tasarımları sayfasının kullanımı daha basit hale gelecek.

Kahraman kostümlerinin arayüzü değişiyor

Kahraman kostümü arayüzü ve oyuncu profilindeki kahraman görünümü sayfaları yeniden tasarlandı. Bu yeniden tasarımın nedeni ise sayfaları daha oyuncu dostu haline getirmek ve daha iyi görünmesini sağlamak. Bunun yanında artık yeni bir kostüm aldığınızda kahramanların kostüm sayfası direkt açılacak. Böylelikle kostümü aldığınız gibi hemen kullanabileceksiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler