Clash of Clans Süper Birlik yeniliklerini duyurdu

Clash of Clans ekibi, yeni güncellemeyle oyuna eklenecek süper birlik yeniliklerini tanıttı.
clash of clans süper birlik
Clash of Clans ekibi, gelecek güncellemeyle birlikte oyuna eklenecek süper birlikleri duyurdu.

Clash of Clans ekibi duyurularına devam ediyor. Daha önce bahar güncellemesiyle birlikte oyunda meydana gelecek İnşaatçı Üssü yeniliklerini, yeni seviye geliştirme maliyetlerini, yeni seviye yükseltmelerini ve klan kalesi değişikliklerini açıklayan ekip, bugün yaptığı açıklamada Clash of Clans süper birlik yeniliklerini duyurdu.

Clash of Clans Süper Birlik

Clash of Clans oyuncularını heyecanlandıran ve detayları paylaşıldıkça oyuncuların daha da meraklandıran bahar güncellenmesinin yeni detayı süper birlikler oldu. Oyuna farklı bir hava katacak olan süper birlikler ile bazı ezberler bozulacak. Gelin bu süper birlikler neymiş beraber göz atalım.

clash of clans süper birlik görsel 1
Oyuna eklenecek süper birliklerle beraber saldırı alışkanlıkları değişecek.

Süper birlik nedir?

Süper birlikler, ana köyümüzdeki birliklerin geçici olarak güçlendirilmiş versiyonlarıdır. Her bir süper birlik, normalinden farklı olan eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Bu birlikler bazı vakitlerini tüccarın yanındaki gizemli varil biçimli bir binada geçirir. Ancak asker varilden çıktığında yenilenmiş hisseder, olağanüstü görünür ve savaşa gitmeye hazırdır!

Süper birliği nasıl elde ederiz?

İlk olarak, süper birlikleri elde etmek için 11. seviye Belediye Binası veya daha yüksek bir seviye Belediye Binası’na sahip olmanız gerekiyor. Basit bir şekilde anlatmak gerekirse, yeni süper birlik binası tüccarın hemen yanında bulunuyor ve bu bina size hangi askeri güçlendirmek istediğinize dair bir seçenek sunuyor. Bu birlikleri kaynaklarınız ile alabiliyorsunuz. Ancak burada önemli bir nokta var. Güçlendirilmiş birlikler arasında seçtiğiniz bir birlikle oynamanız mümkün. Yani aynı anda birden fazla güçlendirilmiş birlikle oynamanız mümkün değil. Bunun yanında hangi özel birliği seçeceğinize yardımcı olmak amacıyla bu birlikleri özel bir saldırıda deneyip hangisini kullanacağınıza karar verebileceksiniz. Her bir güçlendirmenin 7 gün müddeti mevcut. Bir özel birliği 7 gün boyunca kullandıktan sonra bir daha o birliği kullanmanız içinse 7 gün beklemeniz gerekecek. Seçtiğiniz özel birimi kullanırken o birimin normal halini kullanamayacaksınız ve bir özel birliği seçtiğinizde onu iptal etme şansınız olmayacak.

clash of clans süper birlik görsel 2
Süper birlikler, sahip olduğu avantajların yanı sıra oyuncuların dikkat etmesi gereken bazı özelliklere de sahip olacak.

Kaç tane süper birlik var?

Bahar güncellemesi için 4 farklı süper birlik mevcut olacak. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde gelecek süper birlikler açıklanmaya başlayacak. Bunların haricinde akıllara takılan soru: Bu birlikler bağışlanabilecek mi? Evet! Klan arkadaşlarınız destek için sizlere başvurduğunda askerinizin süper versiyonunu bağışlayabileceksiniz. Ekip, önümüzdeki günlerde açıklanacak birliklerin yanı sıra bazı detayları paylaşmaya da devam edeceklerini belirtti.

Mobidictum klanına katılın!

Klan oyunları geçtiğimiz günlerde başladı. Bu etkinlik özelinde klan olarak seviyelerin çoğunu açmayı başardık bile. Oluşturduğumuz Mobidictum klanı ile birlikte Clash of Clans oynayan arkadaşlarla güzel vakitler geçirip onların gelişimlerine yardımcı oluyoruz. Siz de bu eğlenceli, rekabetçi ve gelişime açık topluluğa katılmak isterseniz #2P8YJ8V8C klan koduyla klanımıza katılabilirsiniz. Bunun haricinde oyunla ilgili her türlü soru, görüş ve yardım içinde Discord sunucumuza katılıp yardım alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts