Garena Free Fire Kampçı Oyuncular İçin En İyi Karakterler

Garena Free Fire kampçı oyuncular için en iyi karakterleri derledik.
garena free fire kampçı oyuncular
Garena Free Fire kampçı oyuncular içeriğimizde, kamplamayı seven oyuncular için en uygun karakterleri derledik.

Garena Free Fire kampçı oyuncular için hazırladığımız bu içerikle, oyun içerisinde hareket etmekten pek hoşlanmayan oyuncular için bazı karakter önerilerimiz olacak. Garena Free Fire bir hayatta kalma oyunu olduğu için herkesin hayatta kalmak için uyguladığı strateji farklı oluyor. Bu içeriğimizde kampçı oyuncuların tercih edebileceği karakterlere değineceğiz.

Garena Free Fire Kampçı Oyuncular İçin Karakterler

Garena Free Fire, içerisinde birbirinden farklı oyuncu tipleri barındırıyor. Bazı oyuncular sürekli çatışmadan çatışmaya koşmayı tercih ediyor. Bazıları ise etliye sütlüye karışmadan oyunun sonuna kadar sakin bir şekilde gidip rahat bir galibiyet almak istiyor. İkinci örneğimizdeki oyuncu tarzı, kampçı oyuncu tarzına çok yakın. Zira kampçı oyuncular genelde rakiplerinin üzerine gitmezler, rakiplerinin kendilerine gelmelerini beklerler. Ayrıca güvenli bir yer bulduklarında orayı kolay kolay terk etmezler. Adeta oraya kamp kurarlar. İşte bu nedenle bu tarz oyuncular kampçı oyuncular olarak adlandırılır. Bu içeriğimizde, oyunu bu tarzda oynamayı seven oyuncular için bu tarza yakın karakterleri inceleyeceğiz ve onların özelliklerine göz atacağız.

garena free fire rafael
Rafael ile rakiplerinizi uzaktan kolay ve güvenli bir şekilde avlayın.

Rafael

Garena Free Fire kampçı oyuncular için karakter önerilerimize Rafael ile başlıyoruz. Keskin nişancı tüfeği ile taarruz tüfeği, oyunda en çok kullanılan silah türlerinin başında geliyor. Özellikle keskin nişancı tüfeğini seviyorsanız, hiçbir karakterin onu Rafael kadar verimli kullanamayacağını bilmeniz gerekiyor. Yeteneği sayesinde rakiplerini uzaktan kolay ve güvenli bir şekilde avlayabilen Rafael ile oynarken endişelenmeniz gereken şeylerin sayısı epey az.

Hayato

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız Garena Free Fire en agresif şampiyonlar içeriğimizde de bulunan Hayato, çok yönlü bir karakter. Canı azaldığında yeteneği devreye giren Hayato, bu yeteneğiyle rakiplerinizin canına okuma fırsatını sizlere sunuyor. Canı azaldığında zırh delme özelliği artan Hayato, bu özelliğini rakiplerinizi uzaktan avlayabileceğiniz silahlarla birleştirince daha da ölümcül olabiliyor.

garena free fire laura
Laura’nın dürbün keskinliğini artırma özelliği ile daha hızlı nişan alın.

Laura

Kamplarken rakiplerinizi etkisiz hale getirmek için genelde kafalarına nişan alacak kadar vaktiniz oluyordur. Eğer bu işi daha da hızlandırmak ve daha kolay bir şekilde halletmek isterseniz Laura’yı kullanabilirsiniz. Laura’nın yeteneği sayesinde dürbün hassasiyetini yüzde otuz gibi yüksek bir oranda daha hızlı ayarlayabilir ve böylelikle rakibinizi daha kısa sürede etkisiz hale getirebilirsiniz.

Ford

Oyun içerisinde değeri anlaşılamayan bir karakter olan Ford, kampçı oyuncular için güzel bir oyun stratejisi sağlıyor. Zira güvenli alanın dışında durmak, genelde çoğu oyuncunun tercih edeceği bir şey değil. Ancak zaman zaman güvenli alan dışarısından rotasyon atmak oyunun kaderini değiştirebiliyor. Burada da devreye Ford giriyor. Güvenli alandan çıktığınız için gelen hasarı azaltma özelliğine sahip Ford, size bu rotasyonlar konusunda çok şey katacak.

garena free fire alok
Alok ile kamplarken canınız azaldığında sağlık eşyası aramanıza gerek kalmayacak.

Alok

Kamplarken etrafta sağlık eşyaları aramak pek mümkün olmuyor. Bunun için bazen zaman yetmiyor, bazen zaman yetse de etrafta pek sağlık eşyası olmayabiliyor. Özellikle kampçı bir şekilde oynarken kendi canını yenileme özelliğine sahip karakterleri de kullanmayı düşünebilirsiniz. Burada da Alok devreye giriyor. Alok’un kendi canını yenileme özelliği ile kamplarken en son dert edeceğiniz şey sağlık olacak. Kamplarken galibiyete daha kolay bir şekilde ulaşmak için Garena Free Fire kazanma taktikleri içeriklerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts