Shadowgun Legends Android ve iOS için Geldi

Shadowgun Legends Android ve iOS için Geldi
Shadowgun Legends Android ve iOS için Geldi

Shadowgun Legends Mobil Oyuncular için Geliyor

Çek mobil oyun geliştiricisi Madfinger’in birinci şahıs nişancı / RPG hibrid oyunu Shadowgun Legends artık dünya çapında iOS ve Android’de çıkışı yapıldı. Yeni çıkan ve ücretsiz olarak yayınlanan oyun, ilk olarak 2016 yılının Ağustos ayında açıklandı, ancak düzeltmeler, teknik iyileştirmeler ve optimizasyonlar gerektiren teknik sorunlar, oyunun yayınlanmasını uzun bir süre geciktirdi.

Shadowgun Legends, hızlı silah oyununun FPS unsurlarını, oyuncuların toplayacağı bir sosyal merkezle birlikte karakter özelleştirme gibi RPG etkileriyle birleştiriyor.

Oyun 200’den fazla hikaye görevine sahip

Madfinger’in popüler olacak yeni oyunu, 500 silahın yanı sıra toplanacak 1000’den fazla farklı zırh parçasının ve 200’den fazla hikaye görevine sahip. Dört farklı gezegende diğer oyuncularla çevrimiçi saldırılar ile ek donanımlar da elde edilebilir.

Madfinger CEO’su Marek Rabas yeni oyun hakkında şunları söyledi: “Kendimize şöyle bir söz verdik: elimizdeki tüm becerileri en üst düzeye çıkarmak için kaynaklarımızı sınırlara kadar gereceğiz. Shadowgun Legends ile tamamen benzersiz bir oyun deneyimi yarattığımıza inanıyoruz çünkü mobil platformun yetenekleri sınırsız. ”

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts