Among Us Cadılar Bayramı şapkaları nasıl alınır?

Among Us, Cadılar Bayramı nedeniyle oyuna yeni şapkalar getirdi!
Among Us cadılar bayramı şapkaları nasıl alınır
Among Us Cadılar Bayramı şapkaları nasıl alınır?

Among Us, Cadılar Bayramı şapkaları oyuna eklendi. Son dönemin popüler oyunu Among Us, Cadılar Bayramı nedeniyle oyuna on iki adet yeni şapka getirdi.

Among Us Cadılar Bayramı Şapkaları

Among Us, Twitch’teki oyuncular ve günlük izleyiciler açısından rekor kırıyor ve popüler oyunları geride bırakıyor. Oyunun popülaritesi şu anda piyasadaki diğer video oyunlarına kıyasla çok daha fazla ve anlaşılması basit uygulaması karmaşık bir oyun stiline dayanıyor. Kısacası söylemek gerekirse büyük bir yalancı değilseniz ve ikna kabiliyetiniz zayıfsa ustalaşmanız için biraz zamanınızı alabilir.

Among Us Cadılar Bayramı Şapkaları
Among Us Cadılar Bayramı Şapkaları

Ekim ayı içerisinde birçok oyun Cadılar Bayramı temalı kozmetik ürünleri piyasaya sürmeye başladı. Among Us’ta da bu hissiyatı yaşatmak için bazı Cadılar Bayramı temalı ürkütücü yaklaşık 12 tane kozmetik oyuna getirildi.

Bildiğiniz üzere Among Us’ı PC’den oynamak için Steam üzerinden 10,50 TL’ye satın almanız gerekiyor. Ancak PC üzerinden Among Us bedava da oynanabiliyor. Among Us’ı bedava oynayabilmek için bağlantıya tıklayarak hazırladığımız rehbere göz atabilirsiniz.

Among Us’ta ücretsiz Cadılar Bayramı şapkaları nasıl alınır?

Among Us oyuncularının Cadılar Bayramı şapkalarını almaları için sadece oyuna giriş yapmaları ve başlangıç aşamasında renklerini değiştirebildikleri araca gitmeleri gerekiyor. Buradan oyuna yeni gelen Cadılar Bayramı şapkalarını alabilmek için şapkalar bölümünü seçmeniz gerekiyor. Şayet şapkalar gözükmüyorsa oyunu en son sürüme güncelleyin. Yeni gelen şapkalar tamamen ücretsizdir ve oyundaki herkes tarafından kullanılabilir.

Bunun yanı sıra bir YouTuber tarafından fark edilen oyun dosyalarına eklenmiş birçok Noel şapkası bulunuyor. Bu şapkaları takabilmek için de oyuncuların telefonlarındaki tarihi Aralık olarak değiştirmeleri ve oyunu yeniden başlatmaları gerekiyor. Telefon tarihinizi değiştirmek istemiyorsanız bu yeni şapkaları kullanmak için aralık ayını bekleyebilir ve bu şapkaları da ücretsiz bir şekilde kuşanabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts