Last Day on Earth: Ayakkabı nasıl yapılır?

Last Day on Earth’te daha hızlı koşmak için kesinlikle ayakkabı yapmanız gerekiyor. Peki ayakkabı nasıl yapılır?
last day on earth ayakkabı
Last Day on Earth’te ayakkabı nasıl yapılır?

Last Day on Earth oynarken ayakkabı yaparak daha hızlı koşabilirsiniz. Daha hızlı kaçmak veya yakalamak için mutlaka ayakkabı yapmalısınız.

Last Day on Earth Ayakkabı Yapımı

Last Day on Earth’te daha hızlı olmak istiyorsanız ayakkabı mutlaka yapmanız gerekiyor. Canınız azaldığında ölmemek için daha hızlı koşmanız gerekiyor. Ölürseniz tüm eşyalarınız düşeceği için hızlı olmak adına ayakkabı hayati bir değere sahip diyebiliriz.

Ayakkabı Üretim Gereksinimleri ve Gereken Malzemeler

ldoe ayakkabı yapımı

Ayakkabı üretmek için en az 10. seviyeye ulaşmış olmalısınız. İstenilen seviyeye geldikten sonra ayakkabı yapabilmek için 1 craft puanını ayakkabıya harcamanız gerekiyor. Sonrasında ayakkabı yapabilirsiniz. Ayakkabı yapmak için ise gereken malzemeler şu şekilde:

  • 2 tane bitki elyafı
  • 1 kumaş parçası
  • 2 ip

Yukarıda belirtilen malzemeleri öldürülen zombilerin ve rakiplerin yanı sıra sandıkların içinde de bulabilirsiniz. Tüm malzemeleri topladıktan sonra craftlayarak ayakkabınızı yapıp takabilirsiniz. Ancak sürekli olarak kullanacağınız için hızlı yıpranacaklar. Fazladan malzeme toplayarak yedek ayakkabı yapabilir, biri yıpranınca diğerini kullanabilirsiniz. Oyunda bölgeler arasında daha hızlı gitmek için bir araca ihtiyacınız var oyunda ATV yapımı hakkında bilgi alarak hızlı seyahatler yapabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts