Standoff 2 En İyi Grafik Ayarları

Standoff 2 oyuncuları için en iyi grafik ayarlarını listeledik. Maçlarda daha rahat rakipleri görmek için doğru grafik ayarlarını kullanmalısınız.
Standoff 2 Grafik Ayarları
Standoff 2 Grafik Ayarları

Standoff 2 grafik ayarları, en az kontrol ayarları kadar önemlidir. Grafik ayarlarını doğru şekilde yapmak rakiplerinizi daha net görmenizi sağlar. Ayrıca düşük donanımlı telefonlarda saniye başına kare hızını arttırmak için oldukça önemli bir ayar olduğunu söylemeliyiz. Ayarların içerisinde oyunun gölgelendirme detayları, doku detayları, model detayları, efekt detayları ve ekran çözünürlüğü gibi ve ekstra üç seçenek daha bulunuyor.

Standoff 2 En İyi Ayarlar

Oyunda istediğiniz şekilde üç ayrı grafik ayarı yapabilirsiniz. Oyununuzun hızlı olmasını istiyorsanız ayarları düşürebilirsiniz. Eğer cihazınızın donanımı iyiyse ve iyi bir görüntü istiyorsanız grafik ayarlarını yükseltebilirsiniz. Bunların dışında daha iyi bir oyun sergilemek istiyorsanız bazı ayarları kapatmalı bazı ayarları ise aktifleştirmelisiniz. Peki hangi ayarları kapatıp hangi ayarları açmalıyız?

Standoff 2 Performans Ayarları
Standoff 2 için en iyi performans ayarları

Standoff 2 Yüksek Performans İçin Önerilen Grafik Ayarları

Eğer kare hızınız (FPS) düşükse ayarları düşürmek sizin yararınıza olacak. Bu ayarların içerisinden cihazınızı en çok yoran grafik ayarı doku detaylarıdır. Çünkü haritadan tutun silahınızın en ince detayına kadar daha iyi bir grafik sunar. Eğer orta derece bir donanıma sahipseniz “Doku detayı” ayarını düşürmeniz performansınızın daha iyi olmasını sağlar. Fakat cihazınızın donanımı daha da kötüyse, gölgelendirme detayı, doku detayı, model detayları, efekt detayları gibi grafik ayarlarını tamamen düşürmelisiniz.

“Anti-Alising”, “Anizotropik filtreleme” ve “FPS hedefi” adında üç ayar daha göreceksiniz. İlk iki ayar etrafı ince dokunuşlarla düzeltmek amacıyla kullanılıyor. Geriye kalan FPS hedefi ayarı da oyununuzun saniye başı kare hızını stabil bir şekilde tutmasını sağlıyor. FPS hedefini nasıl yapılacağını bilmiyorsanız öncelikle oyun içerisinde aldığınız FPS sayısını bir kenara yazın. Sonra oyunun ayarlarından hedefleyeceğiniz ve oyunu stabil olarak çalıştırabilecek bir FPS limiti seçin. Ancak çok kötü bir oyun oynamamanız için “Ekran çözünürlüğü” ayarını olabildiğince yüksek tutmaya çalışın. Düşürmeniz durumunda çok kötü bir oyun grafiği göreceksiniz.

Standoff 2 Kalite Ayarları
Standoff 2 için en iyi kalite ayarları

Kalite İçin Önerilen Grafikler

Bu grafik ayarları, tamamen oyunun daha güzel gözükmesini sağlar. Ancak bilmelisiniz ki cihazınız daha hızlı ısınabilir, hatta şarjı bile daha hızlı bitebilir. Eğer iyi bir donanıma sahipseniz bu ayarları en yüksekte kullanabilirsiniz. Bu ayarları uyguladığınızda daha az FPS alabilirsiniz. Öncelikle özel bir ayar yapmanıza gerek yok. Sadece gördüğünüz tüm ayarları en yükseğe getirmeniz yeterli olacak. Eğer altta bulunan ekstra 2 ayarı daha aktifleştirmek istiyorsanız “8X” ve “16X” seçeneklerine yükseltebilirsiniz. Ayarlar kısmında “Ekran çözünürlüğü” adında bir ayar daha göreceksiniz bu ayarı aktifleştirmeniz durumunda oyunun çözünürlüğü oldukça düşecek. Rakiplerinizi görmekte zorlanabileceğinizden bu ayarı yüksek tutmanız gerekiyor.

Standoff 2 Deneyim Ayarları
Standoff 2 için en iyi deneyim ayarları

En İyi Oyun Deneyimi İçin Grafikler

Daha fazla adam vurmak mı istiyorsunuz? Şimdiki ayarlar oynanış açısından en iyi grafik ayarı diyebiliriz. Takımınızı öne geçirmek istiyorsanız veya daha iyi oynamak istiyorsanız bu ayarları uygulamalısınız. Öncelikle karanlık bölgelerin kabusu diyebileceğimiz gölgeler. Gölge ayarlarını tamamıyla düşürmelisiniz. Aynı şekilde doku detaylarını da ne kadar düşürürseniz o kadar iyi olur. Model detayları rakibinizi daha rahat görebilmenizi sağlar bu yüzden bu ayarı yükseltmek işinize yarayacak. Efekt detayları ise oyun deneyimi için gereksiz bir ayar. Bu ayarı aktifleştirmeniz durumunda ateş ettiğinizde silahın ucundan çıkan ışık ve patlayan bombalar gibi ufak detayların güzel görünmesini sağlar. Bu ayarı kapattığımızda patlayan bombanın çıkan dumanının daha az olacağını fark edebilirsiniz. Ekran çözünürlüğü ayarını da her zaman yüksek tutmaya çalışın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts