Standoff 2 Hafif Makineli Tüfekler – En İyi Hafif Makineliler

Standoff 2’de en iyi hafif makineli tüfekleri derledik.
Standoff 2 Hafif Makineli Rehberi
Standoff 2 Tüm Hafif Makineliler

Standoff 2 hafif makineli tüfekler oyuncular tarafından yakın mesafeli çatışmalar için fazlasıyla tercih ediliyor. Çoğu oyuncu tarafından CS’nin mobil oyun uyarlaması olarak tanıdığı Standoff 2’de rauntları kazanmak için rakiplerinizi öldürmelisiniz. Rakip yaşarken veya etrafınız temiz değilse bomba kurmak ve çözmek oldukça zor olabiliyor. Takımınızın hangi görevi yapması gerekiyorsa daha kolay yapabilmek için çeşitli silahlar kullanmak sizin yararınıza olacak.

Standoff 2 En İyi Hafif Makineli Silahlar

Hafif makineli silahlar, oyuncuların parasının az olduğu rauntlarda alabileceği en uygun silahlar diyebiliriz. Ayrıca orta mesafede oldukça etkili bir silah türü olduğunu söyleyebiliriz. Atış hızları çok fazla olsa da gövdeye tutturduğunuz mermiler oldukça az hasar verebilir. Az hasar vermesine rağmen sekme oranı en az taramalı silah türleridir.

Standoff 2 UMP45
Standoff 2 – UMP45

UMP45

FPS oyunu oynayanların bildiği UMP45 silahını her iki takım da kullanabiliyor. Mağazadan 1200 dolarlık bir ücretle alabilirsiniz. Tek şarjörde 25 mermi bulunduruyor. Bu silah ile tek raunt içerisinde 125 mermi kullanabilirsiniz. Kontrolü oldukça basit olmasına rağmen hasarı yüksek bir silah. Eğer daha iyi bir silah almak için paranız yetersizse bu silah tam size göre. UMP45’le aldığınız her öldürme başına 400 dolar kazanacaksınız.

Standoff 2 MP7
Standoff 2 – MP7

MP7

MP7’yi 1500 dolarlık bir ücret karşılığında her iki takımın mağazasından erişebilirsiniz. Atış hızı çok yüksek olduğundan yakın mesafede çok etkili bir silah. Uzak mesafeden ise hasarı oldukça az. Tek şarjör içerisinde 30 mermi bulundurduğundan kontrolü oldukça zor bir silah. UMP45 ve MP7 silahı arasında kaldıysanız daha hızlı atış yapmak istiyorsanız kesinlikle MP7’yi seçmelisiniz. MP7 silahıyla aldığınız her öldürme karşılığında 400 dolar kazanacaksınız.

Standoff 2 MP5
Standoff 2 – MP5

İsminden anlaşılabileceği gibi MP7 silahına oldukça benziyor. Her iki takımın mağazasında 1500 dolar karşılığında alınabilir. Tek şarjör içerisinde 30 mermi bulunduruyor. MP5 bize toplamda 150 mermi kullanma şansı veriyor. MP7’ye göre atış hızı daha yavaş fakat hareket hızı daha yüksektir. Eğer oyuna yeni başladıysanız MP5’in kontrolü basit olduğundan sizin için daha iyi olacaktır. MP5 silahıyla aldığınız her öldürme başına 400 dolar kazanacaksınız.

Standoff 2 P90
Standoff 2 – P90

P90

Her iki takımın mağazasından 2350 dolarlık fiyat karşılığında alabilirsiniz. Tek şarjör içerisinde 50 mermi bulunduğundan rakibinizi öldürmeniz oldukça kolay. P90 hızlı rauntlar için çatışma dostu diyebiliriz. Toplamda 150 mermi kullanabilirsiniz. Kontrolü basit ve atış hızı çok yüksek bir silah. Bu silahla oynayarak takımınıza raundu kazandırabilirsiniz. Aldığınız her öldürme başına 200 dolar kazanabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts