Standoff 2 Pompalı Tüfekler ve Hasarları

Aksiyon oyunu olan Standoff 2’de sizler için pompalıların hasarlarını ve özelliklerini derledik. Rakiplerinizi artık daha rahat öldürebilirsiniz.
Standoff 2 Pompalı Rehberi
Tüm pompalıların özellikleri

Standoff 2 en iyi pompalı tüfekler ile yakın mesafe çatışmalarında rakiplerinizi hızlıca öldürebilirsiniz. Oyunda savaştığınız mesafeye göre silah seçiminiz oldukça önemlidir. Düşmanınızı daha rahat öldürebilmeniz sizi takım olarak öne geçirecektir. Hatta bazı durumlarda yaptığınız seçimler takımı doğrudan maçı kazanmaya sürükleyebilir.

Standoff 2 Pompalı Tüfekler

Oyun içerisinde sadece iki çeşit pompalı bizi bekliyor. Pompalıları kullanmak için özel bir takımda olmanız gerekmiyor. Hafif makineli silahlar için de bu durum geçerli. Atış hızı daha yüksek bir silah istiyorsanız hafif makineli silahlar tam da size göre. Toplamda kullanılabilen beş adet hafif makineli bulunuyor. Hasarı pek iyi olmasa da silahların ucuz olması bazı durumlarda kullanılabilir hale getiriyor.

Standoff 2 Pompalılar
Standoff 2 Pompalı Tüfekler

Yakın mesafeden öldürücü hasara sahip silahlar, oyuncular tarafından nadir olarak kullanılıyor. Oyun içerisinde iki adet pompalı bulunuyor. İki pompalı silahı da birbirinden farklı. Yakın çatışmaları seven bir oyun tarzınız varsa pompalı tüfekler tam sizlik diyebiliriz.

Standoff 2 FABM
FABM yakın menzilde oldukça etkili bir silah.

FABM

FABM silahını kullanarak öldürdüğünüz her rakibe karşılık 600 dolar kazanacaksınız. Bu silahı iki takım da mağazalardan alabilir. Tek şarjör içerisinde 7 mermi bulundurabilirken toplamda 42 mermi kullanabilirsiniz. Yakın mesafede oldukça etkili bir silahtır. Rakibinizle aranızda çok az mesafe varsa bu silahı kullanmak size raundu kazandırabilir. Marketten 1500 dolar karşılığında satın alabilirsiniz.

Standoff 2 SM1014
SM1014 otomatik pompalı

SM1014

SM1014 silahına otomatik pompalı diyebiliriz. FABM silahına göre atış hızı daha yüksek. Tek şarjör içerisinde 7 mermi bulunurken toplamda 42 mermi kullanabilirsiniz. FABM’a göre 500 dolar daha pahalı olan silahı mağazadan 2000 dolara her iki takımda da alabilirsiniz. Pompalı kullanmak istiyorsanız ve hızlı davranacaksanız SM1014’ün size oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. FABM gibi bu silahı kullanarak her öldürdüğünüz düşman başına 600 dolar kazanacaksınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts