YouTube Gizli Modda Nasıl Kullanılır?

YouTube Gizli Mod

Youtube, Android kullanıcıları için gizli modda izleme özelliğini sunuyor. Gizli Mod’u aktifleştirdiğiniz zaman, izleme geçmişiniz ve arama geçmişiniz kaydedilmemekte ve önbellekleme yapulamamakta. Bugün bu rehberimizde YouTube’da gizli modu nasıl aktifleştireceğinizi ve gizli modun özelliklerini anlatacağız.

YouTube’u Gizli Moda Nasıl Alabiliriz?

Android kullanıcıları gizli moda geçebilmek için Youtube’un uygulamasını açıp ekranın sağ üst köşesinde yer alan Profil kısmına dokunup açılan menüden “Gizli Modu Aç” seçeneğini seçerek gizli modu aktif hale getirebilirler.

İlginizi Çekebilir: Android Telefondan Nasıl Yayın Yapılır?

YouTube Gizli Mod İzleme
YouTube’da Gizli Modda İzleme

Gizli Mod’u kapattığınız zaman, gizli modda yaptığınız tüm etkinlikleriniz temizlenir ve son kullandığınız hesaba geri dönüş yapılır. Ancak bu sefer internetine bağlanmış olduğunuz işyeri, okul veya internet servis sağlayıcınız tüm etkinliklerinizi görmeye başlar.

Genel olarak YouTube Gizli Modu, izleme ve arama geçmişinizin kayıt altına alınmasını istemiyorsanız kullanabilirsiniz. Gizli mod etkinken, ekranın sağ üst köşesinde yer alan profil simgesinde gizli mod simgesini göreceksiniz. Gizli mod simgesine dokunup açılan menüden Gizli Modu Kapat seçeneğini seçerek gizli moddan çıkış yapabilirsiniz.

YouTube'dan Gizli Moddan Çıkma
YouTube’dan Gizli Moddan Çıkma

YouTube gizli mod özelliği şuan için sadece Android kullanıcılarına sunulmuş durumda. Ama çok kısa bir zaman içerisinde iOS kullanıcılarına da gelmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts