100MB Altındaki En İyi Mobil Oyunlar

100MB altındaki en iyi oyunlar listesi ile düşük boyuta sahip birbirinden güzel oyunları öğrenin.
100mb altındaki en iyi oyunlar
Mobil cihazınızın kapasitesinin sınırlı olması oyun oynamanıza engel değil. Düşük boyuta sahip birbirinden güzel oyunlarla eğlenmeniz mümkün.

100MB altındaki en iyi mobil oyunlar ile telefonunuzda sahip olduğunuz düşük kapasiteye rağmen oldukça keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Gelişen oyun dinamikleri nedeniyle oyuncuların en büyük problemlerinden birisi de uygulamaların boyutu oluyor. Mobil oyun olsa dahi bazı oyunlar korkutucu boyutlara sahip olabiliyor ve bu bazı oyuncular için oyunu oynanamaz hale getirebiliyor. Neyse ki bu noktada düşük boyutlu uygulamalar yardımımıza yetişiyor.

100MB Altındaki En İyi Oyunlar

Oyunların boyutunun düşmesinin oyun kalitesinin düşmesine neden olduğu yaklaşımı oldukça yanlıştır. Çünkü listemizde de görebileceğiniz üzere düşük boyutlu birçok oyun oyun dünyasında ismini olumlu bir şekilde duyurabilmiştir. Bu nedenle, eğer düşük boyutlu oyunlar hakkında böyle bir çekinceniz var ise bu düşüncelerinizi değiştirmenizde fayda var.

100mb altındaki en iyi oyunlar listesi
Listede savaş oyunundan araba sürme oyununa birbirinden farklı oyunlar bulunuyor.

Android platforma sahip mobil cihazlar için hazırladığımız bu listede savaş oyunundan yarış oyununa kadar birbirinden farklı oyun önerilerinde bulunduk. Uygulama marketinde oyuncular tarafından yüksek puan verilen bu oyunları ayrıca çevrim dışı olarak oynama şansınızın da olduğunu belirtelim.

Nova Legacy

100mb altındaki en iyi oyunlar nova legacy
Sahip olduğu oyun dinamikleriyle oyuncuları şaşırtan Nova Legacy, mutlaka denenmesi gereken oyunlardan biri.

Uygulama marketinde ön plana çıkan oyunlardan biri olan Nova Legacy, 100MB altındaki en iyi oyunlar listemizde değineceğimiz ilk oyun konumunda. Gameloft tarafından geliştirilen ve oldukça iyi oyun dinamiklerine sahip olan Nova Legacy oyunu, oyuncuların oyun içinde gerçekleştirebileceği çeşitli seçenekler de sunuyor. Nova Legacy oynarken silahınızı geliştirebilir, görevlerinizi tamamlayabilir ve değişik oyun modlarında mücadele edebilirsiniz. 50 milyondan fazla indirilen ve 4.1 puana sahip Nova Legacy’nin boyutu sadece 45MB.

Street Racing 3D

100mb altındaki en iyi oyunlar street racing 3d
Street Racing 3D oyununu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Yarış oyunlarının büyük bir hayranıysanız ancak cihazınızın boyutu oldukça sınırlıysa, elinizdeki en iyi seçenek Street Racing 3D. Sokak temasına sahip olmasına rağmen oldukça profesyonel bir havası olan oyunda 30 farklı araç bulunuyor. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz oyunda farklı sürüş stillerini denemeniz de mümkün. 100 milyondan fazla indirilen ve 4 puana sahip Street Racing 3D’nin boyutu 83MB.

Traffic Rider

100mb altındaki en iyi oyunlar traffic rider
Motosiklet tutkunuysanız Traffic Rider ile birbirinden farklı motosikletleri deneyebilirsiniz.

Diğer araba hayranlarından farklı olarak 2 tekerlekli araçları seviyorsanız Traffic Rider tam size göre. Birinci şahıs kamera açısından oynayabileceğiniz oyunda birbirinden havalı 29 motosikleti deneme fırsatınız bulunuyor. Bunun yanında kariyer modu da bulunan oyunda 70’ten fazla görev yaparak kendinizi geliştirebilir ve kariyer basamaklarını tırmanabilirsiniz. 100 milyondan fazla indirilen ve 4.5 puana sahip Traffic Rider’ın boyutu ise 48MB.

Vegas Crime Simulator

100mb altındaki en iyi oyunlar vegas crime simulator
Vegas Crime Simulator ile gangsterlere karşı mücadele edin.

100MB altındaki en iyi mobil oyunlar listemize, suç dünyasına girerek devam ediyoruz. Gangsterlerin dünyasına adım atmak ve o dünyada en dipten yukarıya doğru gangsterlerle mücadele etmek istiyorsanız Vegas Crime Simulator tam size göre. Dipten tepeye doğru giderken saygı ve itibar kazanmaya çalışacağınız oyunda karakterinizi çeşitli amaçlar doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Çeşitli görevler gerçekleştirdiğiniz oyunda kullanabileceğiniz silahlar ve araçlar konusunda seçim hakkınız bulunuyor. 100 milyondan fazla indirilen ve 4.1 puana sahip Vegas Crime Simulator sadece 91MB boyutunda.

Ocean Is Home Survival Island

100mb altındaki en iyi oyunlar ocean is home survival island
Ocean Is Home Survival Island ile ıssız bir adada hayatta kalmaya çalışın.

Eğer hayatta kalma oyunu hayranıysanız, Ocean Is Home Survival Island’ı mutlaka denemelisiniz. Issız bir adada bulunacağınız oyunda hayatta kalmak için yemek aramalı ve yaşayacağınız yeri inşa etmelisiniz. Oynanış bakımından oyuncuları rahat bırakan ve büyük bir serbestliğe sahip oyunda farklı bir oyuncu beceri sistemi bulunuyor. 10 milyondan fazla indirilen ve 3.8 puana sahip Ocean Is Home Survival Island 92MB boyutunda.

School Driving 3D

100mb altındaki en iyi oyunlar school driving 3d
School Driving 3D ile gerçekçi bir araba simülasyonuna adım atın.

Eğer sürüş becerilerini ve kurallarını öğrenmek istiyorsanız bu oyun tam size göre. Gerçekçi simülasyon diyebileceğimiz School Driving 3D, arabalar için çeşitli seçenekler ve farklı sürüş senaryoları sağlıyor. Oyunun sağladığı bu olanaklar sayesinde kendinizi gerçek sürüş dünyasına sokabilir ve becerilerinizi sergileyebilirsiniz. 10 milyondan fazla indirilen ve 4.4 puana sahip School Driving 3D’nin boyutu 53MB.

Dead Target: Zombie

100mb altındaki en iyi oyunlar dead target zombie
Dead Target: Zombie ile yeni bir virüsle mücadele eden insanlığa yardımcı olun.

Hayatta kalma ve bilimkurgu üzerine kurulu Dead Target: Zombie, sizleri farklı bir dünyaya götürüyor. 3. Dünya Savaşı döneminde yeni bir virüs ortaya çıkmış ve insanlara bulaşmıştır. Özel bir keskin nişancı ekibinin bir üyesine hayat vereceğiniz oyunda zombileri vurarak insanlığı kurtarmakla sorumlusunuz. Harika bir oyun deneyimi sağlayan Dead Target: Zombie bugüne dek 50 milyondan fazla indirildi. 4.5 puana sahip oyunun boyutu ise 91MB.

Ninja Fighting Spree

100mb altındaki en iyi oyunlar ninja fighting spree
Ninja Figthing Spree ile dört farklı karakteri canlandırabilirsiniz.

Dört farklı ninja kardeşin kontrolünü elinize alacağınız Ninja Fighting Spree oyununda köylüleri kurtarmak için kötü adamlarla savaşmalısınız. Ancak kötü adamlarla savaşmak bu kadar kolay değil. Zira önce dört farklı karakterin görevlerini tamamlamalısınız. Çeşitli dövüş tekniklerinden ve silahlardan faydalanabileceğiniz Ninja Fighting Spree, farklı senaryolarla birlikte gerçekçi bir dövüş deneyimi sağlıyor. 10 milyondan fazla indirilen ve 3.6 puana sahip oyunun boyutu ise 85MB.

Alto Adventure

100mb altındaki en iyi oyunlar alto adventure
Alto Adventure ile keyifli bir maceraya doğru yola koyulabilirsiniz.

100MB altındaki en iyi mobil oyunlar listemiz, Alto Adventure ile devam ediyor. Alto Adventure, adından da anlaşılabileceği üzere bir macera oyunu. Sonsuz bir snowboard yarışında Alto ve arkadaşlarına katılacağınız oyunda vahşi doğada yolculuk yapabilir ve muhteşem manzaraları keşfedebilirsiniz. Eğer macera oyunlarını seviyorsanız, 10 milyondan fazla indirilen ve 4.6 puana sahip Alto Adventure’a şans verebilirsiniz. Oyunun boyutu sadece 55MB.

Zombie Watch

en iyi mobil oyunlar zombie watch
Zombie Watch oyununda zombileri öldürerek hayatta kalmalısınız.

100MB altındaki en iyi mobil oyunlar listemizin kalan bölümünde, ağırlıklı olarak hayatta kalma oyunlarına yer vereceğiz. Android platformundaki en iyi hayatta kalma oyunlarından biri olan Zombie Watch’da amacımız, zombileri yenerek hayatta kalmaya çalışmak. İçerisinde havalı silahlar ve mutant zombiler de bulunduran oyunda hayatta kalmak o kadar da kolay değil. Kıyamet sonrasında geçen Zombie Watch’ta hayatta kalmak için epey uğraşmalısınız.

Survival of Primitive

en iyi mobil oyunlar survival of primitive
Tarihin eski dönemlerine gideceğiniz Survival of Primitive ile ilginç bir deneyim sizleri bekliyor.

Survival of Primitive, çevrimdışı durumda bile oynanabilirliği ile listedeki en güzel oyunlardan biri konumunda. Düşük boyutlu olması ve çevrimdışı durumda da oynanabilmesinin yanı sıra oyunculara heyecan verici bir deneyimde sunabilen oyunda, tarih öncesi çağda yaşamaya çalışacaksınız. Doğumunun hemen ardından terk edilmiş bir adamı yönlendirdiğiniz oyunda hayatta kalmak için güvenli bir üs inşa etmeli, şiddetli doğa koşullarına karşı mücadele vermeli ve vahşi hayvanları yenmelisiniz.

Portal Knights

en iyi mobil oyunlar portal knights
Minecraft ve Legend of Zelda karışımı bir oyun diyebileceğimiz Portal Knights’ta farklı bir atmosfer sizleri bekliyor.

Minecraft ve Legend of Zelda oyunlarının karışımı diyebileceğimiz Portal Knights, bu iki oyunun güzel özelliklerini içerisinde barındıran ve listemizde bulunan başarılı oyunlardan bir diğeri. Sahip olduğu aksiyon ile zorlukların üstesinden gelmeyi seven oyunculara keyifli bir oyun deneyimi yaşatabilen Portal Knights, grafikleri ile de oyuncuları farklı bir atmosfere sokmayı başarıyor.

This War of Mine

en iyi mobil oyunlar this war of mine
Savaşın ardından zorlu koşullarda hayatta kalmaya çalışacağınız This War of Mine’da savaş sonrası atmosfere tanıklık edebilirsiniz.

100mb altındaki en iyi mobil oyunlar listemizdeki bir diğer oyun This War of Mine. Bir savaşın ardından evsiz, ailesiz ve parasız kalarak başlayacağınız This War of Mine’da bir savaşın en kötü yönlerini tadabilirsiniz. Bu zor koşullar altında kendinizi korumanız ve hayatta kalmanız gereken oyunda her an tetikte olmak zorundasınız. Listede bulunan sürükleyici oyunlardan bir başkası olan This War of Mine ile gerilimi doruklarda hissedebilirsiniz.

The Sun: Origin

en iyi mobil oyunlar the sun: origin
Oyunculara çok farklı bir deneyim sunan The Sun: Origin, listemizde yaş sınırlaması bulunan tek oyun konumunda.

Sayısız silahlı savaşa ev sahipliği yapan The Sun: Origin oyununda her an çatışmaya hazır olun. Sahip olduğu çeşitli görev sistemi ile birçok silah türü, ticaret, haydut ve fazlasını sunan The Sun: Origin, sahip olduğu gerçekçi atmosfer nedeniyle 16 yaş üzeri oyuncular için oynanabilir durumda.

The Bunker

en iyi mobil oyunlar the bunker
Korku oyunlarını seviyorsanız, The Bunker’dan vazgeçemeyeceksiniz.

Korku temalı video oyunlarını bir üst seviyeye taşıyan The Bunker, düşük boyutlu oyunlar listemizdeki bir diğer başarılı oyun. Heyecan verici aksiyon sahnelerine sahip olan ve ilerlemek için çeşitli ögeleri toplamanın gerektiği oyun, oyuncuları korkulu duyguların merkezine çekmeyi başarıyor. Çok sayıda korku hikayesine sahip olan The Bunker’i oynarken oyun hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Don’t Starve

en iyi mobil oyunlar don't starve
Hayatta kalma oyunu olmasına karşın komik durumlara da ev sahipliği yapan Don’t Starve, düşük boyutlu oyunlar listemizde bulunan bir diğer oyun.

100MB altındaki en iyi mobil oyunlar listemizde değineceğimiz son oyun, 2013 senesinde piyasaya sürülen ve sürüldüğü tarihten itibaren oyuncular tarafından çok sevilen Don’t Starve. Hayatta kalma temasına sahip olsa da oyunculara komik anlar da yaşatabilen oyunda şiddetli doğaya karşı hayatta kalmak önceliğiniz olacak. Listemizde değindiğimiz oyunları iOS platformu üzerinden de oynayabilirsiniz. Ancak uygulama boyutlarında bir artış olacağından iOS cihazınızda daha fazla boş boyut olduğundan emin olun.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts