LoL Benzeri Mobil Oyunlar: League of Legends keyfi!

Lol benzeri mobil oyunlar
League of Legends Tarzı Mobil Oyunlar

LoL benzeri mobil oyunlar hangileri? League of Legends’a benzer diğer oyunları da keşfetmek istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre! Hemen belirtelim. LoL Mobile Wild Rift yakın dönemde Android ve iOS oyuncularıyla buluşacak. LoL Mobile ne zaman çıkacak yazımızda bu konuyla ilgili son bilgileri derliyoruz. Şimdi listeye geçelim. 🙂

Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends
LoL benzeri mobil oyunlar listemizden: Mobile Legends

LoL benzeri mobil oyunlar listemizin ilk sırasında Mobile Legends var. Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Patikalarda, ormanlarda gezmek, kule saldırıları, takım savaşları gibi bilgisayardaki MOBA’nın ve aksiyon oyunlarının eğlencesini avucunuzun içinde! Espor ruhunuzu besleyin!

Mobile Legends: Bang Bang , 2017’nın en yeni mobil espor şaheseri. Parmağınızın dokunuşuyla rakiplerinizi yok edin ve en güçlü savaşçılara hükmedin.

Özellikler

Klasik MOBA Haritaları, 5e5 Savaşlar

 • Gerçek rakiplere karşı 5e5 gerçek zaman savaşları. Düşmanın kulesini almak için 3 hatta savaşın. 4 adet orman bölgesi. 18 savunma kulesi. 2 vahşi Boss. Yenilenmiş klasik MOBA haritalarını tamamlayın. 5e5 mücadelelerle dolu insan insana savaşlar. MOBA oynanabilirliğine destansı bir dönüş.

Takım çalışması ve strateji ile kazanın

 • Hasarları savuşturun, düşmanı kontrol edin ve takım arkadaşlarınızı iyileştirin. Tanklardan, savaşçılardan, büyücülerden, nişancılardan, suikastçilerden ve iyileştiricilerden birini secin takımınızı oluşturun ya da MVP ile eşleştirin. Ayrıca, her geçen gün oyunun kahraman sayısı artmaktadır.

Adil Savaşlar, Takımınızı Zafere Taşıyın

 • Klasik MOBA’larda olduğu gibi, kahraman eğitimini ve statü için ücret ödenmez. Kazananlar ve kaybedenler; rekabetçi, adil ve dengeli bir oyun platformunda yeteneklerine ve kabiliyetlerine göre belirlenir. Kazanmak için ücret ödemek yerine, kazanmak için oynayın.

Basit Kontroller, Kolay Ustalaşma

 • Solda bir sanal joystickle ve sağda yetenek tuşları ile bir usta olmak için tek ihtiyacınız 2 parmak! Oto kilitleme ve hedef belirleme sizi şaşırtacak. Asla ıskalamayın. Ve sadece savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlayacak bir tıkla-donan sistemi.

10 saniyelik Eşleşmeler, 10 Dakikalık Maçlar

 • Eşleşmeler sadece 10 saniye alır ve savaşlar 10 dakika sürer. Sessiz ve erken seviye yükselmesi ile direkt yoğun savaşlara geçilir. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrar eden “farm” olayları, daha fazla heyecan verici eylemler ve yumruğunuzu havaya kaldıracak zaferler. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, telefonunuzu alın, ateşi yakın ve kendinizi bu yürek hoplatan MOBA yarışmasında bulun.

Vainglory

Vainglory

Bu ejderhalarla, destansı kahramanlarla ve tarafında savaşmaya hazır müttefiklerden oluşan global bir toplulukla dolu ücretsiz, nefes kesici gerçek zamanlı PvP mobada arkadaşlarına katıl veya solo oyna. Super Evil Megacorp‘tan Vainglory 5v5 mobildeki tek “tavizsiz” mobadır, oyunculara üstün oynanışı ve stratejik derinliği, en hassas ve duyarlı kontrolleri ve mobildeki en iyi grafikleri ve en yüksek kare hızlarını sunar.

Kulağa hararetli mi geliyor? Yalnızca öyle olmasını istersen. 5 dakikalık mücadelelerden tam 5v5 savaş arenası deneyimine kadar sıradan ve rekabetçi deneyimlerle istediğin şekilde eğlen.

Özellikler

Sıradan, Sıralamalı ve Mücadele Oyun Modları

 • Vainglory, botlar veya canlı oyuncularla beraber veya onlara karşı gerçek zamanlı MOBA savaşı sunar. İster loncanla yüksel, ister beş dakikalık eğlence vaktin olsun, aradığın oyun tarzını Vainglory’de bulacaksın.

37+ Oynanabilir Kahraman & Kilidi Açılabilir Görünüm

 • Çeşitli temalara ve oyun tarzlarına sahip kahramanlarda ustalaş. Yüksek hasarlı bir taşıyıcı olarak unutulmaz oyunlar çıkar. Tehditkar bir ormancı olarak gölgelerden saldır. Bir ön hat kaptanı olarak hasar alıp arkadaşlarını kurtar. Nasıl oynamak istersen, Vainglory bayılacağın eşsiz ve büyüleyici kahramanların yanında, para harcamadan oynayarak kazanabileceğin bir görünüm avına sahiptir.

Hassas Dokunma Girdisi, Sezgisel Joystick Kontroller & Mobil İçin Tasarlanan E.V.I.L Motoru

 • Vainglory’nin özellikle mobil için tasarlanmış olan oyun motoru saniyede 120 kareye kadar yüksek hızda çalışabilen, dudak uçurtan takım savaşları için yapıldı. Oyun tarzını seç; Vainglory Sezgisel Joystick VE Hassas Dokunma Kontrolleri’ne sahip tek MOBA. Keskin, 30ms altı kontrolleri kazanman için gerekli duyarlılığı ve bağımsızlığı sunuyor.

Loncalar & Takımlar

 • Birlikte oynayacak birini mi arıyorsun? Vainglory’nin dahili Lonca Bulucusu kendi beceri seviyende bir takım bulmanı kolaylaştırır. Bir takım kurup sıralamada yüksel veya daha fazla ödül kazanmak için Loncanla oyna.

Sandıklar & Görevler

 • Her Vainglory oynayışında ilerleyerek sandık, görünüm ve kahraman beceri kilitlerini açma ve daha fazlası için kullanabileceğin ganimetler toplayabilirsin. Ve eğer şanslıysan, birçok büyük ikramiyeden birini kazanabilirsin.

Dünyaca Ünlü Uluslararası Mobil Espor

 • İzleyerek prolardan öğren ve gördüğün en iyi maçlardan bazılarının tadını çıkar, ayrıca iyinin en iyisiysen, dünyayı dolaş ve büyük ödül havuzları için rekabet et!

Arena of Valor

Arena of Valor

Tencent Games tarafından yapılan ve geliştirilen yeni 5v5 çok-oyunculu online savaş arenası Moba tarzında Arena of Valor’ı oynamaya hazır mısınız? LoL benzeri mobil oyunlar listemizde bu oyun da kesinlikle olmalıydı. 🙂

Arkadaşlarını ormana çağır! Klasik gerçek zamanlı 5v5 arenada savaşmaya başla! İlk kanı dök, takımını taşı ve arenada efsane ol!

Özellikler

Mobil için mükemmel hale getirilen klasik 5v5 Moba

 • Kuytu köşelerle ve tehlikeli kulelerle dolu üç hatlı haritayı keşfetmeye başla. Haritalarda saklanan düşmanları avla ve ormanda seni bekleyen sırları ortaya çıkar. Mobil için özel olarak dizayn edilen sezgisel kontrol sistemi ile önüne çıkan düşmanları indirip, her seferinde MVP olmaya bir adım daha yaklaş!

Sürekli Yenilenen Efsanevi Kahramalar

 • 40’dan fazla, sayısı günden güne artan Tank’a, Suikastçı’ya, Büyücü’ye, Destekçi’ye, Savaşçı’ya ve Nişancı’ya liderlik et. Düşman takımları savaş alanında ortadan kaldırmak için takımını kur!

Muhteşem MOBA tecrübesi

 • İlk Kan, İkide İki, Üçte Üç… sevdiğiniz bütün özellikler parmaklarınızın ucunda. 5v5, 3v3, 1v1 ve özel “Kanca Modu” gibi modların bulunduğu bütün oyun modlarını keşfet, yeteneklerini geliştir ve gerçek bir şampiyon ol!

Hızlı Eşleşme & 10 Dakikalık Savaşlar

 • Dünya çapındaki oyuncularla anında eşleş. Hatlara, ormana ve kulelere koşmaya başla ve ilk kanı döküp düşmanın üssünü ortadan kaldır. 10 dakikadan kısa bir sürede takımını zafere taşı!

Ateşli Takım Savaşlarında Arkadaşlarına Katıl

 • Hızlı tempolu savaşların ve takımının tadını çıkar. Arkadaşlarınla ve lonca müttefiklerinle her gün gerçek-zamanlı sohbet ile iletişim kur. Görev paylaş, takım oyunu oyna ve stratejik savaş. Arkadaşlarınla Turnuva Modu’nda takım kur ve gelecekte kendi ligine sahip ol. Arena of Valor mobil cihazlarınız için geliştirilmiş yeni bir espor oyunudur.

Heroes Arena

Heroes Arena

Gecikmesiz Küresel 5’e5 mobil oyun. Hızlı, adil ve eğlenceli! Zafer için savaşın! Heroes Arena, eğlenceli ve gecikmesiz adil e-spor deneyimi sunmaya odaklanmış, mobil için özel olarak tasarlanmış en yeni ve en iyi küresel çok oyunculu çevrimiçi savaş meydanı oyunudur. Zafer ve harika ödüller kazanmak üzere oyuncuların üst sıralamalara tırmandıkları ve sizin de aralarına katılabileceğiniz 1’e1, 3’e3, 5’e5 ve diğer çok oyunculu savaş modlarına sahip devasa PvP aksiyonun keyfini çıkarın! Favori kahramanınızı seçin, epik ortaklıklar için arkadaşlarınızla takım oluşturun ve iletişim kurun, düşmanın jeneratörünü yok etmek için çok güzel tasarlanmış haritalarda köle sürüleri, canavarlar ve koruyucu kulelere karşı savaşın ve zafere ulaşın! Heroes Arena’yı indirin ve Adil espor dünyasına katılın!

Özellikler

Hızlı ve Adil Espor

 • Yüksek tempolu oynanışa odaklanmış düşük sırada bekleme süreleri ve adil oyun sunan çok hızlı eşleşme.
 • Kazanmak için para ödemeyin, kazanmak için oynayın!

Mobil İçin Tasarlanmış Klasik Moba

 • Bölgenizden oyuncuların otomatik olarak takımınıza katıldığı küresel çok oyunculu oynanışa sahip klasik MOBA deneyimi.
 • Basit kontroller ve kullanıcı arayüzü ekranınıza çok daha fazla moba savaş aksiyonu taşırken aynı zamanda kahramanınızı eksiksiz bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.
 • Hızlı Alınacak ekipmanlarınız, Liderlik Yetenekleriniz, Runikleriniz ve daha fazlası için savaşlardan önce ön ayarlar gibi gelişmiş kontroller kahramanınıza diğer takım karşısında çok daha fazla rekabetçi avantaj sunar.
 • Ekipman almak için üssünüze geri dönmenize gerek yok, savaşın ortasındayken alın ve düşmanınızı artan gücünüzle şaşırtın!!
 • Hızlı ve kolay, otomatik tercüme edilmiş ön ayarlı ileti bildirimleri yazmak üzere savaşları duraklatmadan takımınızın iş birliği yapmasını ve strateji oluşturmanızı sağlar.
 • Otomatik olarak kaydedilen savaşlar öncelikli olarak savaşa odaklanmanızı, ardından favoriniz olan akıcı yayın kanallarında epik zaferlerinizi diğerleriyle paylaşmanızı sağlar.

Tamamen Yeni Kahramanlar  Tamamen Yeni Aksiyon

 • Heroes Arena, epik özel yeteneklere ve üstün yetenek animasyonlarına sahip 20 adet çok güzel bir şekilde tasarlanmış benzersiz kahramanlarla hayata geçmiştir.
 • Hero Ultimate ile birlikte Lider Yetenekleri de dahil olmak üzere beş adet kahramana özel yetenek.
 • Katil, Büyücü, Nişancı, Destek, Tank ve Savaşçı gibi altı farklı kahraman sınıfıyla oynayın!
 • Kahramanınıza benzersiz bir görünüm vermek ve rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamak için çok sayıda görünüme göz atın.
 • Aylık olarak yayınlanacak yeni kahramanlar ve görünümler çok yakında sunulmaya başlayacak.

Paladins Strike

Paladins Strike

Paladins Strike ile Paladins’i yanında taşı! 15’ten fazla Şampiyon bu kahraman nişancı oyununda avucunun içinde. Dünya çapındaki oyuncular ile karşılıklı oynanan, üstten görünüşlü, gerçek zamanlı 5’e 5 dövüşler içeren Paladins Strike, mobil cihazlar için geliştirilmiştir. Çoklu oyun modlarından birini seç ve üstün takım taktikleri ile düşmanlarını mağlup et. Nereye darbe vuracaksın? LoL benzeri mobil oyunlardan biri de Paladins Strike.

Özellikler

Kahraman Nişancı Oyunu Mobilde

 • Paladins Severler: Diyar’ın Şampiyonları ve yeni oyuncular MOBA tarzı oynanışın ve heyecan verici fantezi dünyasının keyfini çıkaracak.

Şampiyonunu Seç

 • Her biri kendine has silaha ve özel yeteneklere sahip, aşina olduğun 15’ten fazla Paladins karakterinden birini seç. Favori Şampiyonun ile Diyar’ın hakimi ol!

Savaşa Kendi Tarzınla Gir

 • Korsanlar, rock yıldızları ve cadı doktorlar: ne istersen var! Oyun içi mağazada yer alan görünümler ile eşsiz tarzını göster.

Çoklu Modları Keşfet

 • Hoşuna ne giderse gitsin, Diyar’da sana göre bir şeyler var. Kuşatma’da yüke eşlik et ya da Çağrı’da güçlü Devi çağır.

Arkadaşlarınla Gerçek Zamanlı Savaş

 • Gerçek zamanlı 5’e 5 çok oyunculu muharebede arkadaşlarınla toplan ya da yeni kişilerle tanış. Başarılı bir Darbe Vurmanın anahtarı takım çalışmasıdır!

Profesyonel Oyuncu Ol

 • Diyar’ın Şampiyonlarından biri olabilecek misin? Mobil esporların ön cephesinde diğer oyunculara katıl ve küresel sahnede mücadele et!

LoL benzeri mobil oyunlar listemiz buraada son buluyor. Dilerseniz Mobil Oyun Önerileri sayfamızdan birçok öneriye göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts