Mobidictum Kategori

LoL Mobile: Wild Rift

72 içerik
LoL Mobile Wild Rift hakkındaki son gelişmeler, güncelleme detayları, yama notları ve gelecek yenilikler hakkındaki bilgiler Mobidictum‘da. Mobil cihazlar üzerinden League of Legends keyfine varacağınız bu oyunun tüm bilgileri burada sizlerle.
Wild Rift Lulu

Wild Rift Lulu Build (Eşya Dizilimi)

Wild Rift'e katılan Lulu ile daha iyi oynayabilmek için eşya diziliminde ve rünlerinizde birkaç noktaya dikkat etmelisiniz.
wild rift 2.0 yama notları

Wild Rift 2.0 Yama Notları

Wild Rift 2.0 yamasıyla birlikte oyuna yeni şampiyonlar eklendi ve bazı değişiklikler yapıldı.
Wild Rift Lux Build

Wild Rift Lux Build (Eşya Dizilimi)

Wild Rift'te Lux oynarken rünlerinizin nasıl olması gerektiğini ve almanız gereken itemleri biliyor musunuz?
Wild Rift şampiyonlar

Wild Rift 1.1 Güncellemesi Hakkında Tüm Detaylar

Wild Rift 1.1 güncellemesi yayınlandı. Wild Rift kapılarını Avrupa, Türkiye, Rusya, BDT ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika'dan oyunculara açtıktan sonra ilk güncellemesini sundu.
wild rift dereceli

Wild Rift Dereceli Sistemi ve Ligler

Wild Rift dereceli sistemi nasıl işliyor? Wild Rift'te dereceli sezon ve lig sistemi hakkında merak edilen tüm detaylar!
Wild Rift Nasus

Wild Rift Nasus Build (Eşya Dizilimi)

Wild Rift Nasus Build ile üst koridorda harikalar yaratıp tüm rakiplerin gözünü korkutabilirsiniz ancak Nasus oynarken dikkat etmeniz gerekenler var!
Wild Rift Suikastçı Şampiyonlar

Wild Rift En İyi Suikastçı Karakterleri

Wild Rift dünyasının en iyi suikastçı karakterleri ile rakipleriniz daha ne olduğunun farkına varmadan gri ekran ile karşılaşabilir.
wild rift en iyi nişancı şampiyonlar

Wild Rift En İyi Nişancı Şampiyonlar

Wild Rift'in en iyi nişancı şampiyonları neler? Wild Rift'te en iyi nişancıları alıp maçlarınızı kolayca kazanabilir ve üst liglere hızlıca çıkabilirsiniz.
Wild Rift Kış Temalı Kostümler

Wild Rift kış temalı kostümler ekledi!

Wild Rift kış temalı kostümler ekledi. Tatil sezonu tüm hızıyla devam ederken League of Legends: Wild Rift, oyuna dört yeni kış temalı kostüm ekledi.
wild rift teslim olma

Wild Rift teslim olma nasıl yapılır?

Wild Rift'te çıkmaza giren ve artık kazanmanıza imkan olmayan maçlarda teslim olarak hızlıca diğer maçlara geçebilirsiniz.