Uzun Yolculuklarda Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Uzun yolculuklarda oynanabilecek mobil oyunlar ile seyahatlerinizi daha eğlenceli ve çekilebilir bir hale getirebilirsiniz.
Uzun Yolculuklarda Oynanabilecek Mobil Oyunlar
Uzun Yolculuklarda Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Uzun yolculuklarda oynanabilecek mobil oyunlar seyahatlerinizi daha eğlenceli hale getirebilir. Öyle ki 8-10 saatlik yolculuk yaparken hiçbir şey yapmadan sadece oturmak yolculuğunuzu çekilmez bir hale getirebilir. Bu yolculuklar sırasında müzik dinleyebilir, uyuyabilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Ancak uyumanın pek iyi bir tercih değil çünkü pek rahat olduğu söylenemez. 🙂

Uzun Yolculuklarda Oynanabilecek Mobil Oyunlar

Uzun yolculukları eğlenceli hale getirebilecek birçok etken mevcut. İsterseniz kitap okuyabilir, müzik dinleyebilir ya da oyun oynayabilirsiniz. Ancak çevredeki gürültüden dolayı okuyacağınız kitaptan ve dinleyeceğiniz müzikten pek bir şey anlayamayabilirsiniz. Bu yüzden sizler için en iyi tercih mobil oyun oynamak diyebiliriz.

Uzun yolculuklarda mobil oyun
Uzun yolculuklarda mobil oyun oynayarak seyahatinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Birbirinden eğlenceli, birçok kategoride mobil oyun önerileri yaptığımız bir sayfamız bulunuyor. İsterseniz orada bulunan oyunlara da göz atarak seveceğinizi düşündüğünüz oyunları indirebilirsiniz. Ama yok o oyunlar beni kesmez, benim yolum uzun diyorsanız uzun soluklu oyunlar ile seyahatinizi çok daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

Streamer Sim Tycoon

Streamer Sim Tycoon ile yayıncılık hayatına giriş yapabilirsiniz. Bu yayıncı hayatını konu alan simülasyon oyununda kendi canlı yayın kanalınızı açabilir ve canlı yayınlar yaparak takipçi ve görüntülenme kazanabilirsiniz. Tamamen Türkçe bir şekilde de oynanabilen bu oyunda becerilerinizi geliştirerek en iyi yayıncılardan birisi olabilirsiniz.

Otobüs Simulator: Ultimate

Türkiye, Amerika, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Brezilya gibi dünyanın önde gelen ülkelerinde otobüs şirketini kurarak dünyanın en büyük otobüs şirketi olabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya gibi birçok şehrin otogarının bulunduğu oyunda kalkış ve varış yerinizi ve zamanınızı seçtikten sonra yolcuları alıp seyahate çıkabilirsiniz. Ayrıca Ultimate League ile çok oyunculu da oynayabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar inanılmaz detayların bulunduğu bu oyunda yolcularınıza ikramlar verebilir, anonsları Türkçe olarak dinleyebilirsiniz.

Toon Kupası 2020

Toon Kupası 2020 sizleri bekliyor! Kafadar Ayılar’dan Kutup Ayısı, DC Superhero Girls’ten Batgirl, Muhteşem Gumball Dünyası’ndan Darwin gibi sevilen Cartoon Network karakterleri arasından seçim yapabilirsiniz ve becerilerinizi geliştirip ve takımınızla iş birliği yapıp goller atarak puan tablosunun zirvesine giden mücadeleye katılabilirsiniz!

Real Gangster Crime

Real Gangster Crime’da oyunun kuralı olarak suç dünyası her zaman var olacak. Bu ücretsiz oyunda başarılı olmak istiyorsanız, başarıya giden uzun ve zahmetli yol sizleri bekliyor olacak. Bu yeraltı dünyasında çok az kişi başarıya ulaşabiliyor. RPG unsurlarıyla heyecan verici bir 3D, üçüncü şahıs nişancı oyununda yeteneklerinizi deneyin ve üç boyutlu açık dünya hayatının sokak hayatı atmosferine sıkı bir giriş yapın.

Granny

Eğer seyahatiniz sırasında uykunuz geliyorsa ancak uyumak istemiyorsanız uykunuzu bir şekilde kaçırmanız gerekiyor. Bunu da sanırım en iyi korku oyunları ile yapabilirsiniz. Granny oynarken mümkün olduğunca sessiz olmalısınız. Eğer yanlışlıkla bir şeyleri devirir ya da kırarsanız hemen saklanın ki büyük anne sizi bulamasın. Eğer bulursa elindeki sopa size hiç iyi tecrübeler katmayacak. 🙂 Gerilimin tavan yaptığı bu oyunda girdiğiniz yerlere dikkat etmeniz gerektiği gibi etraftan gelebilecek sesler için de her an tetikte olmalısınız. Eğer ayak sesleri duyarsanız bilin ki size doğru gelen birisi var ve hemen saklanmanız gerekiyor. Ancak kendinizi çok da kaptırmayın, gece yolculuğu yaparken çığlık atarsanız etraftaki kişilere gerçek hayatta Granny’i yaşatabilirsiniz. 🙂

Green Farm 3

Amcanızdan miras kalan malikaneyi eski şanına kavuşturmak için bazı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Ancak bu o kadar kolay değil, en ünlü çiftçi olmak için çiftliğini, arkadaşlarının ve komşularının yardımıyla yönetmelisin! Yepyeni bir atmosfer, daha kolay kontroller ve tanışıp oynayacak yeni kahramanlarla bu oyun, çiftçiliğin keyfini çıkarmanız için sizlere yepyeni yollar sunuyor!

Hurricane Superhero

Bir süper kahraman olarak oynadığınız Hurricane Superheroes oyununda bütün şehir sizden korkuyor. Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya vb. yıldız mafya gangsterleri ile savaşın ve şehirlerdeki şef siz olun. Oyunda kasırga ve fırtına çağırarak süper güçlerinizi kontrol edebilirsiniz. Oyunda üçüncü şahıs modu ile örümcek adam gibi bir binaya tırmanarak tüm şehri yukarılardan izleyebileceğiniz gibi araba ve motor da sürerek koca bir şehri keşfedebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts