PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi: Tüm Detaylar!

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi dair yama analizlerinde bulunduk. Sizde bu analizleri öğrenmek istiyorsanız okumaya devam etmelisiniz.
PUBG Mobile 1.0 Yama Analizi
PUBG Mobile 1.0 Yama Analizi.

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi geçtiğimiz günlerde oyuncuların karşısına sunuldu. PUBG Mobile’ın yeni güncellemesinde birçok yenilik bulunuyor!

PUBG Mobile 1.0 Güncellemesi: Erangel 2.0

Yeni gelmiş olan Erangel 2.0 haritası eski haritada bulunan tüm özelliklerinden ve atmosferinden farklı bir harita. Gökyüzü, sulak alanlar, bitki örtüsü ve daha bir sürü özellik daha gerçekçi ve daha ayrıntılı hale getirildi. Mylta Power, Quarry ve Prison gibi yerleşim alanlarında sıfırdan dizayn edildi. Harita içerisine siperler, terk edilmiş tanklar ve ahşap barikatlar gibi çeşitli yeni nesneler de eklenerek oyunu daha bir sürükleyici hale getirdi.

PUBG Mobile M1014
PUBG Mobile M1014 silahının etkili menzili 50 metre.

PUBG Mobile Yeni Silah: M1014

M1014 adında yeni bir av tüfeği eklendi. Normal av tüfeklerinden farklı olan bir yeniden doldurma özelliğine sahip. Silah ile atışlar yaptığınızda yeniden mermi doldurmaya gerek kalmadan seri atışlar yapabilmenizi sağlıyor. Bu silahın ucuna sağlam namlu eklentileri takıldığında daha da geliştirebilir hale gelir. PUBG Mobile’da şimdiye kadar piyasa sürülen en iyi av tüfeği silahı olduğu biliniyor. u silah elbette sadece Livik ve Arena modunda ortaya çıkacak.

Özel Mod Beyond A.C.E
Özel ve yeni mod Beyond A.C.E oyuna getirildi.

Özel Mod: Beyond A.C.E

Oyuncular bu özel modu Erangel Classic haritasında oynayarak deneyimleyecekler. Beyond A.C.E modunu oynarken haritaya çeşitli enerji kuleleri eklenecek ve oyuncular belirli koşulları yerine getirdikten sonra bu modda bulunan malzemeleri kullanabilecekler.

EvoGround İyileştirmeleri
EvoGround iyileştirmeleri sayesinde oyuncular oyundan daha fazla zevk alabilecek.

EvoGround İyileştirmeleri

1.0 güncellemesinde yük modu ve daha bir sürü yeni iyileştirmeler getirildi. Helikopterler de dahil olmak üzere tüm araçlar artık silahlı olacak ve bu araçları tüm takımlar kullanabilecek. Bu araçlar nasıl karşı koyacaksınız diye merak ediyorsanız  haritanın etrafında yeni eklenen Süper Silah Kasaları bulunuyor. Bunlar içerisinden M202 adında dört namlulu roketatar ve AT4-A lazer güdümlü füze çıkıyor. Son olarak, ölü takım arkadaşlarınızı da canlandırabileceğiniz bölgeler olacak.

pubg mobile erangel 2.0
Oyuncular tarafından uzun süredir heyecanla beklenen Erangel haritasının 2.0 versiyonu bu güncelleme itibariyle geldi.

Görüntü İyileştirmeleri

Görüntü iyileştirmelerinden bir sürü bulunduğundan dolayı biz sadece en dikkate alınabilecek iyileştirmeleri ele aldık. Bunlar ise şu şekilde:

  • Hile karşıtı sistem getirildi ve artık daha sert cezalar bulunuyor.
  • Oyuncu karakterlerinin doku kalitesi iyileştirildi.
  • Çoğu cihaz artık PUBG Mobile’ı 90 FPS’de çalıştırabilir.
  • Cheer Park’a iki kişilik salıncak ve romantik tekne dahil olmak üzere çeşitli yeni eşyalar eklendi.

PUBG Mobile 90 FPS nasıl aktifleştirilir öğrenmek için hazırlamış olduğumuz rehbere göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts