PUBG Mobile 90 FPS nasıl aktifleştirilir?

PUBG Mobile 90 FPS nasıl aktifleştirilir?
PUBG Mobile 90 FPS
PUBG Mobile 90 FPS

PUBG Mobile 90 FPS özelliği şu an için sadece OnePlus akıllı telefon kullanan PUBG Mobile oyuncuları tarafından kullanılabiliyor. Bu grafik aracını cihazlarda etkinleştirerek telefonlarınızda 90 FPS alabilirsiniz.

PUBG Mobile 90 FPS Özelliği

Saniyedeki kare sayısı (FPS), bir oyunun akıcılığını büyük ölçüde etkiliyor. Bu nedenle, PUBG Mobile geliştiricileri, oyuncuların cihazlarına bağlı olarak grafikleri ve FPS’i sabit bir dereceye ayarlamayı sağladı.

PUBG Mobile 90 FPS nasıl aktif edilir
Şu an için sadece OnePlus kullanıcıları 90 FPS özelliğini aktif ederek çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirler.

Son zamanlarda OnePlus, oyunculara 90 FPS’de özel bir oyun deneyimi sunmak için PUBG Mobile ile birlikte çalıştıklarını duyurdu. Bu ortaklık sonucu olarak OnePlus akıllı telefon kullanıcıları oyunu 6 Ağustos’tan 7 Eylül’e kadar 90 FPS’de oynayabilecek. 7 Eylül’den sonra ise PUBG Mobile kaldıran tüm telefonlarda oyuncular 90 FPS oynayabilecek. Hangi Android telefonlar PUBG Mobile destekliyor bunu öğrenmek için rehberimize göz atabilirsiniz.

PUBG Mobile 90 FPS özelliği
PUBG Mobile’da 90 FPS özelliği nasıl etkinleştirilir?

PUBG Mobile 90 fps’de nasıl oynanır?

Şu anda yalnızca 90 Hz ekran sunan birkaç OnePlus cihazı kullanıcıları direkt olarak bu özelliği kullanabiliyorlar. Şimdilik OnePlus 7T – OnePlus 7 Pro – OnePlus 8 serisinden herhangi bir cihaza sahip olan oyuncular, PUBG Mobile’ı en yüksek FPS’de oynayabilecekler.

PUBG Mobile’da 90 FPS özelliğini aktifleştirmek için şu adımları takip edin:

  • PUBG Mobile’ı açın ve ardından ana ekranda sağ alt köşede bulunan ayarlar simgesine tıklayın.
  • Ayarlar bölümünü açtıktan sonra buradan grafikler sekmesine basın.
  • Kare hızı (FPS) ayarlarının altında bulunan 90 fps seçeneğini seçin,

Bunu yaptıktan sonra oyuncular ayrıca, cihazın ekran ayarlarına girerek oradan da ekran yenileme hızını 90 Hz olarak ayarlamalılar. 90 FPS oyunu eskisinden çok daha akıcı hale getirecek ve battle royale deneyiminizi bir üst seviyeye çıkartarak oyundan daha fazla zevk almanızı sağlayacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts