PUBG Mobile Altın Mirado Rehberi: Nerede çıkar ve tüm detaylar

Yeni Altın Mirado nerede bulunur?
pubg mobile altın mirado
Altın Mirado

PUBG Mobile Altın Mirado nerede çıkar diye soranlara özel, yeni kapmalı arabayı nerede bulabileceğinizi anlattık. Yeni güncellemeyle beraber oyuna eklenen araba, Mad Miramar haritasında belirli noktalarda kesin olarak çıkıyoruz diyebiliriz.

PUBG Mobile yeni güncelleme ile beraber oyuna eklenen yeniliklerden biri Altın Mirado oldu. Yeni Miramar haritası ile artık çılgın bir oyuna sahip olan PUBG, bu haritaya özel kapmalı arabasını da tanıttı. Araba ve motorsiklet modelleriyle her zaman konuşulan oyun, şimdi şık bir görünüme konuşulan Mirado ile konuşuluyor. Bu arabayı nerede bulabileceğinizi anlatıyoruz.

pubg mobile altın mirado nerede
Sizin için bilgileri teyit ettik ve Altın Mirado’yu bulduk.

PUBG Mobile Altın Mirado arabası nerede çıkar?

Yeni Miramar haritası ile Çılgın Miramar özelliği de oyuna eklenmiş oldu. Bu yeni haritada artık bir kum fırtınası var ve oyuncular ayırca kum fırtınasından da kaçmak zorunda kalacak. Kum fırtınası geçtiği bölgedeki arabalara ve hatta evlere de zarar verebiliyor. Bu nedenle eğer yeni haritayı oynarken kum fırtınası görürseniz mutlaka o bölgeden uzaklaşmalısınız. İşte bu yeni özelliğin yanında oyuna eklenen yeni Mirado, oyuncuların en çok ilgisini çeken şeyler arasında yer alıyor.

Yeni Mirado haritanın geneline yayılmış durumda. Ancak oyuncuların bir çoğu garajlardan da bulabiliyor. Bu nedenle özellikle büyük yerleşim yerleri yerine, kırsal bölgelerdeki küçük ama garajı olan eşya toplama alanlarına bakmanızı tavsiye ediyoruz. Eski Miramar haritasında şehirlerde Mirado bulmak zaten çok zordu. Genel olarak oyuncular küçük eşya toplama alanları ve çevre yolları üzerinde bu arabayı bulabiliyorlardı.

pubg mobile yeni miramar
Yüksek ihtimalde bulabileceğiniz yerler var.

Haritanın aşağısında fazla bulunmuyor

Yeni arabayı yüksek ihtimalle bulabileceğiniz en iyi yerlerden biri Hacienda del Patron diyebiliriz. Ancak buraya atlamadan önce birçok oyuncunun Mirado bulmak için buraya atladığını da belirtmek isteriz. Bu nedenle nişan yeteneğiniz konusunda kendinize fazla güvenmiyorsanız, buraya atlamayı bir kez daha düşünmeniz gerekir. Başka kimse atlamazsa veya atlayan diğer kişileri de yok ederseniz, burada araba dışında farklı eşyalar da bulabilirsiniz. Yeni arabanın keyfini sürmek ve diğer oyuncuları da kolayca yok etmek için BlueStacks ile bilgisayardan da oynayabilirsiniz.

Araba burası dışında haritanın farklı noktalarında da yer alabilir. Bu nedenle çevrede gezerken, garajlara iyice bir bakın. Oyuncular genellikle yeni arabayı garajlarda buluyorlar. Bu nedenle yukarıda bahsettiğimiz gibi küçük yerleşim yerlerinde dolaşırken garajlara bakmak sizin için en ideal senaryo olacaktır. Kesin bir sonuç almak istiyorsanız da Hacienda del Patron’a atlayabilirsiniz. Peki bu oyun keyfini bilgisayarda nasıl oynabiliriz?

pubg mobile indir
Bilgisayardan oynayarak oyunun keyfini çıkarın.

BlueStacks ile mobil oyunlar bilgisayardan nasıl oynanır?

BlueStacks ile mobil oyunları bilgisayardan oynamak için öncelikle indirmemiz gerekiyor. Tamamen ücretsiz ve güvenilir olan bu program ile neredeyse tüm popüler mobil oyunları oynayabilirsiniz. Programı indirip, bilgisayara kurduktan sonra içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’u açıyoruz. Burada kendi hesabımızı girdikten sonra istediğimiz oyunu indiriyoruz. PUBG Mobile için direkt olarak aratıp indirebilirsiniz. Ardından oyunun kurulumu program tarafından otomatik olarak yapılıyor. Bu noktada eğer Çılgın Miramar haritasını oynamak istiyorsanız, ek olarak indirebilirsiniz. Bu aşamadan sonra direkt oyuna girin ve oynamaya başlayın.

pubg mobile altın mirado
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Son olarak belirtmek istediğimiz şey ise oyun ayarları. PUBG Mobile oyun ayarlarınızı dilerseniz hazır olarak kullanabilirsiniz. Ancak kendiniz kişisel ayarlar yapmak istiyorsanız da bunu yine BlueStacks’in menüsünden dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bunun için buradaki rehberimizi okuyabilirsiniz. Yeni güncellemeyle beraber oyuna eklenen özellikleri oynamak için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Herkese iyi oyunlar.

Yepyeni rehber videoları ve PUBG Mobile içerikleri için YouTube kanalımızı ve sitemizi takip etmeyi unutmayın. Oyun ayarları, yeni güncellemeler, taktikler ve çok daha fazlasını sizler için hazırlıyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts